Kaip socialinės apsaugos strategijos paveikia jūsų išėjimą į pensiją

Socialinės apsaugos Paspaudimo Įstaiga publikavo Faktinius duomenis, kurie duoda kai kuriuos įdomius skaičius. 2014, Ten 39 milijonai išėjusių į pensiją darbuotojų, kurie gauna 1.294$ vidurkyje kas mėnesį turi naudos; 8.8 milijonų nedarbingų darbuotojų, kurie gauna 1.146$ vidurkyje kas mėnesį turi naudos; ir 6.2 milijonų Išlikusiųjų, kurie gauna 1.244$ vidurkyje kas mėnesį turi naudos.

Socialinė apsauga yra pagrindinis šaltinis pajamų daugumai pagyvenusiųjų. Beveik 90 procentų asmenų amžiaus 65 ir vyresnis gauna SS pašalpą. Tai atstovauja apytiksliai 38 procentams pagyvenusių pajamų. Tarp pagyvenusių SS pasipelnytojų, 52 procentai vedusių porų ir 74 procentai nevedusių asmenų gauna 50 procentų ar daugiau jų pajamų iš SS. Tarp pagyvenusių SS pasipelnytojų, SS yra 90 procentų ar daugiau pajamų 22 procentams vedusių porų ir apytiksliai 47 procentams nevedusių asmenų
Continue reading “Kaip socialinės apsaugos strategijos paveikia jūsų išėjimą į pensiją”

4 solo 401 kb klaidos, kurios galėjo nutupdyti jus bėdoje

"Klaidos yra atradimo portalai." ~ James Joyce

Klaidos yra neabejotinai ištikimi pirmtakai didelių atradimų, ir padarančios klaidos rodo, kad jūs bandote į geriau savo gyvenimą. Tačiau, truputis klaidų yra brangesnės negu kiti. Pavyzdžiui, pradėdamas produktą, kuris negavo būtino traukimo prisideda prie jūsų studijavimo, bet finansinė klaida, kuri galėjo paskirti rimtą nubaudimą ir iššluostyti jūsų finansinius išteklius yra brangi.

Viena tokia brangi klaida finansiniame Solo 401 kb pensijos kaupimo ir išmokėjimo plano savininkų gyvenime dalyvauja uždraustuose sandoriuose. Su mūsų pirmine klientūra, apimančia mažos įmonės savininkus ir savisamdytus profesionalus, mes vedame įvykius, aptardami plano savininkų ir paskutinio reguliavimo pareigas sekti
Continue reading “4 solo 401 kb klaidos, kurios galėjo nutupdyti jus bėdoje”

Dvi pusės į investicinę bankininkystę

Yra dvi pusės į investicinę bankininkystę. Jie yra, "perka pusę", ir "parduoda pusę." Abu pasirodo kaip paprastos funkcijos. Pirkėjai perka, ir pardavėjai parduoda.

Skirtingai nuo komercinių ir mažmeninių bankų, investicinė bankininkystė nereikalingas indėlio. Jo pirminė funkcija turi padėti investitoriams kelti kapitalą per pasirašymą ar veikdama kaip atstovas saugumo leidime. Kartais jie daro abu. Be to, investicinės bankininkystės paslaugų funkcija, visiškai atskira nuo įstatymų, kurie vadovauja kasdien tradicinio banko funkcijos.

Parduoti Pusė
Continue reading “Dvi pusės į investicinę bankininkystę”

Dinamiški sėkmingo finansinio makeover įstatymai

Įsiskolinęs arbitražas ir sąskaitos konsolidacija yra dvi labiausiai įsiskolinusio palengvėjimo standartinių formų. Nors abu pasirinkimas gali padėti jums sumažinti jūsų skolą, jie nemoko jūsų, kaip gyventi fiskališkai tinkami. Vienintelis būdas, kuriuo jūs kada nors pasieksite ilgalaikę finansinę laisvę pritaiko dinamiškus įstatymus finansinio atgavimo į jūsų kasdienį gyvenimą. Šitie protingo pinigų judėjimo principai padės jums nustatyti išlaidas ir taupymo įpročius, kuriais remiasi apie kietąjį kūną bedrock. Šis straipsnis moko jus dinamiškų asmeninio finansinio atgavimo įstatymų.
Continue reading “Dinamiški sėkmingo finansinio makeover įstatymai”

Pakeiskite savo santykį su pinigais

Padėkime romantišką supratimą apie pinigus šalia, taip, kuriuo pasisekimas nėra apie tai, kiek pinigų jūs galite susikaupti, tai yra kažkas specifinio ir unikalaus kiekvienam asmeniui. Tačiau pinigai tikrai perka mus daug labiausiai nepakankamų išteklių, būtent laikas. Jei mes sugebame sukaupti pakankamai pinigų, mes esame geresni gabus išvaduoti laiką išleisti su mūsų šeimomis, pasimokyti daugiau, padėti daugiau žmonių užaugti ir plėstis, važiuoti ir pamatyti pasaulį. Taip, ar jūs mėgstate ar neapkenčiate pinigų, jums labiausiai tikrai reikia jų, kad gyventumėte geresnė gyvenimo kokybė, kur jūs turite laiką padaryti daiktus, kurie turi reikšmę jums.
Continue reading “Pakeiskite savo santykį su pinigais”

Sėklos sodinimas

Bet koks patikimas Sėklos namas gali būti priklausytas nuo geroms sėkloms; bet tačiau, yra didelio pavojaus sėklose. Sėkla gali iš visko sprendžiant būti gera ir dar neturėti to viduje gyvybingumą pakankamai, ar valdžią, kad pagamintų ištvermingą augalą.

Jei jūs taupote sėklą nuo savo savų augalų, jūs sugebate išsirinkti rūpestingai. Manykite, kad jūs taupote astros augalų sėklą. Ant kokio sužydėjimo jūs turite apsispręsti? Dabar tai nėra sužydėjimas tiktai, kurį jūs turite svarstyti, bet visas augalas. Kodėl? Kadangi silpnas, padrikas augalas gali pagaminti vieną puikų sužydėjimą. Žiūrėjimas, kad vienas sužydėjimas, taip iš tikrųjų gražus, jūs galvojate apie nesuskaičiuojamus lygiai gražius augalus, kuriuos jūs ketinate turėti nuo sėklų. Bet taip tikėtina kaip ne Sėklos pagamins augalus kaip tėvų augalas.

Taip sėklos pasirinkime visą augalą turi svarstyti. Yra tai tvirtas, stiprus, gerai suformuotas ir simetriškas; tai turi žymų puikaus sužydėjimo skaičių? Jie yra klausimai, kad paklaustų Sėklos pasirinkime.

Jei turi įvykti, jūs turite galimybę aplankyti seedsman sodą, jūs pamatysite čia ir ten sužydėjimas su virvele, surišta aplink tai. Jie yra sužydėjimas, pasirinktas sėklai. Jei jūs pažiūrėsite į visą augalą su rūpinimusi, jūs sugebėsite pamatyti punktus, kuriuos sodininkas laikė turint omenyje, kai jis padarė savo pasirinkimo darbą.

Rankinės pasirinkimo dydis yra kitas punktas, kad laikytųsi turint omenyje. Dabar mes nežinome jokio būdo pasakyti kažką apie augalus, iš kurių ši ypatinga sėklų kolekcija atvyko. Tokiu būdu mes turime galvoti mūsų visą apie sėklas savarankiškai. Ganėtinai akivaizdu, kad yra kažkoks pasirinkimas; keli yra daug didesni negu kiti; keli daug putlesni, taip pat. Būtinai pasirinkite didžiausią ir pilniausią sėklą. Priežastis yra tai: Kai jūs atidarote pupą, ir tai labai akivaizdu, taip pat, arachyje, jūs matote atrodo tai, kas yra mažas augalas. Tokiu būdu tai yra. Su tik teisingomis sąlygomis išsivystymui šis ‘mažas vaikinas’ perauga į pupos augalą, kurį jūs žinote taip gerai.