Kiurasao oras – geriausi ir blogiausi mėnesiai nueiti

Kiurasao orai Klaipėdoje yra palaiminimas daugumai atostogautojų į šį pietų Karibų rojų todėl, kad tai palaiko pastovią aukštą temperatūrą per metus.

Kiurasao yra viena iš Karibų abėcėlės salų, kurios apima Arubą ir Bonairę, ir tai esantis šalia Venesuelos pakrantės.

Jie yra žinomi atostogautojams tam, kad būtų iš kelio Karibų uraganų ir atogrąžinių audrų, kurios paprastai pasirodo srityje tarp birželio 1-ąją ir lapkričio 30-ąją kasmet, nors atsitiktinis uraganas ar atogrąžinė audra daro kelią per rajoną.

Būtent todėl, kad šitos salos turi žemesnį pavojų audroms ar uraganams, jie yra populiarūs tarp turistų, kurie nori atostogauti Karibų jūroje per vasarą ir anksti nukristi.

Kiurasao TemperaturesThe vidurkio orai Klaipėdoje temperatūra Kiurasao yra apytiksliai 82 Farenheito termometro skalė ištisus metus su tiktai keliais laipsniais pakitimo mėnuo po mėnesio, pagal Meteorologinę Nyderlandų Antilų ir Arubos Paslaugą.

Ta vidutinė temperatūra apima mėnesinį aukštai 88 laipsnių ir vidurkio žemai 82 laipsnių. Net per žiemą, sala palaiko temperatūrą 80-ųjų viduriu.

Vidutinė okeaninė temperatūra yra apytiksliai 81 Farenheito termometro skalė, kuris keičiasi prie tiktai kelių laipsnių kas mėnesį, apimdamas žiemą ir daro plaukimą ir deginimąsi saulėje patogius ištisus metus.

Vidutinis orai Klaipėdoje vidurkis metiniai krituliai yra tarp žemiausio Karibų jūroje 22 coliuose visus metus.

Skirtingai nuo orinės ir vandeninės temperatūros, krituliai keičiasi labai mėnuo po mėnesio, nuo aukšto beveik keturių colių lapkritį ir gruodis į žemą apytiksliai pusės colio kovą.

Kiurasao paprastai gauna mažiausiai kiekio saulės šviesos ir daugumą kritulių per spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesius.

Geriausias laikas į orai Jurbarke nuo Nacionalinės Okeaninės ir Atmosferinės Administracijos rodo, kad, kai tik kas ketverius metus atogrąžinis ciklonas (audra ar uraganas) atvyksta 100 mylių viduje Kiurasao, bet tai paprastai praeina salos šiaurei, darant tikimybę keliautojų, patiriančių sunkią palyginti mažą audrą.