10 bendriausių komercinių pokštų

Jei jūs esate kada nors su kažkuo, kas bando parduoti jums kažką – namai, automobilis, draudimas, drabužiai, naujas telefonas ar bet koks – yra 10 bendrų pokštų ir spąstų, kurių jūs turite paieškoti.

1. Tyrimas Ant jūsų pirmo kontakto su bet kokiu pardavėju, jie paprastai užduos jums kelis klausimus. Jie turi du svarbiausius tikslus. Labiausiai aišku, jie bando, sužino tai, ko jūs ieškote. Bet jie yra taip pat nutaikyti į radimą, kaip rimtas jūs esate apie pirkimą. Pavyzdžiui, prekiautojas automobiliais norėtų spręsti, jei jūs esate padangos futbolininkas (kažkas, kas tik dairosi, bet neketina nupirkti), ar žuvis (kažkas, kas gali būti sugautas ir užvyniotas).
Continue reading “10 bendriausių komercinių pokštų”

Miškas šauna ir rinka

Kai aš buvau Pietų Metodisto universitete, dirbančiame ties mano MBA, mano ekonomikos profesorius panaudojo analogiją, kurią aš niekada neužmiršiu, toks, kad aš galvoju padeda aiškinti einamąją ekonomiką.

"Visi gyvūnai, kurie gyvena miško baimės miško ugnyje," pasakė jis. "Bet be ugnies, miškas mirtų. Negyva mediena didėtų. Ta mediena slopina vystymąsi, tokiu būdu kuo negyvesnė mediena, tuo mažiau vystymosi. Kai miško ugnis prasiskverbia, ji sudegina visą medžiagą, tai neleidžia vystymuisi vykti. Tai atjaunina mišką ir leidžia tam užaugti vėl."
Continue reading “Miškas šauna ir rinka”

Jūsų investicinė strategija – portfelio naudojimas

Investicijų valdymas yra svarbi dalis finansinio planavimo, kuris padeda jums pasiekti jūsų būsimus tikslus, jei jūs gaunate pageidaujamus sugrįžimus nuo savo investicijų.

Anksčiau, negu jūs pradėsite perkelti savo pinigus aplink, kritiška įgyti platų supratimą skirtingų tipų investicijų, kurias jūs galite padaryti.

Kiek įsiskolinusi investicija yra sudominta, mes gauname specifinę normą sugrįžimo ant investicijos anksčiau, negu mes investuosime kapitalą T.y. Pastovus indėlis, bet jei mes kalbame apie Teisingumą, Prekinis ir Nekilnojamasis turtas, kurį mes negalime numatyti specifinis procentinis dydis naudos ir kartais yra kapitalo praradimo galimybės.
Continue reading “Jūsų investicinė strategija – portfelio naudojimas”

Kaip tapti milijonieriumi: pragyvenimas žemiau jūsų priemonės

Jūs niekada nepasieksite nieko, jei jūs negalite sėkmingai gyventi žemiau savo priemonės.

Tikras, jūs turbūt nebūsite geriausios kokybės turtuoliai ir važiuojantis geriausios kokybės automobilį bet kuriuo metu netrukus, traukdamas dvidešimt tūkstančių dolerių per metus. Tai neturi pasakyti, kad jūs negalite niekada tapti turtingas. Yra tačiau keli pagrindiniai faktoriai į statybą turto, kuris tikrai nustatys jūsų gebėjimus sektis. Svarbus, ir deja labiausiai ignoruotas principinis žmonių veidas yra tas pragyvenimo žemiau jų priemonės. Didžiausios problemos kuriomis aš tikiu yra linkusios būti psichologinės. Pirma svarstoma problema būdama tas to gavimo dabar, užmokėkite už tai vėlesnę mąstyseną.
Continue reading “Kaip tapti milijonieriumi: pragyvenimas žemiau jūsų priemonės”

Kaip panaudoti 3 kūrybiškas strategijas sukurti pasyvias pajamas

Jei jūs norite pradėti su pasyvių pajamų gamyba, jūs turite padidinti savo žinias asmeninių finansų rajone. Pagal IRS, trukmė, suprantama, kad pasyvios pajamos yra pajamos, sukurtos nuo verslo ar prekybos per, kurioje asmuo materialiai nedalyvauja. Pasyvios pajamos yra aktyvių pajamų priešingybė, iliustruoti aktyvias pajamas įvyksta, kai asmuo turi pasirodyti, fiziškai daro užduotį gauti pajamas. Tai būtų asmuo, kuris dirba atlyginime ar darbo užmokestyje ant darbo ar galbūt savinaudoto ar naminio pagrįsto verslo, kas dirba jo ar jos versle.

Pradėjimas sukurti pasyvias pajamas
Continue reading “Kaip panaudoti 3 kūrybiškas strategijas sukurti pasyvias pajamas”

Kiurasao oras – geriausi ir blogiausi mėnesiai nueiti

Kiurasao orai Klaipėdoje yra palaiminimas daugumai atostogautojų į šį pietų Karibų rojų todėl, kad tai palaiko pastovią aukštą temperatūrą per metus.

Kiurasao yra viena iš Karibų abėcėlės salų, kurios apima Arubą ir Bonairę, ir tai esantis šalia Venesuelos pakrantės.

Jie yra žinomi atostogautojams tam, kad būtų iš kelio Karibų uraganų ir atogrąžinių audrų, kurios paprastai pasirodo srityje tarp birželio 1-ąją ir lapkričio 30-ąją kasmet, nors atsitiktinis uraganas ar atogrąžinė audra daro kelią per rajoną.

Būtent todėl, kad šitos salos turi žemesnį pavojų audroms ar uraganams, jie yra populiarūs tarp turistų, kurie nori atostogauti Karibų jūroje per vasarą ir anksti nukristi.

Kiurasao TemperaturesThe vidurkio orai Klaipėdoje temperatūra Kiurasao yra apytiksliai 82 Farenheito termometro skalė ištisus metus su tiktai keliais laipsniais pakitimo mėnuo po mėnesio, pagal Meteorologinę Nyderlandų Antilų ir Arubos Paslaugą.

Ta vidutinė temperatūra apima mėnesinį aukštai 88 laipsnių ir vidurkio žemai 82 laipsnių. Net per žiemą, sala palaiko temperatūrą 80-ųjų viduriu.

Vidutinė okeaninė temperatūra yra apytiksliai 81 Farenheito termometro skalė, kuris keičiasi prie tiktai kelių laipsnių kas mėnesį, apimdamas žiemą ir daro plaukimą ir deginimąsi saulėje patogius ištisus metus.

Vidutinis orai Klaipėdoje vidurkis metiniai krituliai yra tarp žemiausio Karibų jūroje 22 coliuose visus metus.

Skirtingai nuo orinės ir vandeninės temperatūros, krituliai keičiasi labai mėnuo po mėnesio, nuo aukšto beveik keturių colių lapkritį ir gruodis į žemą apytiksliai pusės colio kovą.

Kiurasao paprastai gauna mažiausiai kiekio saulės šviesos ir daugumą kritulių per spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesius.

Geriausias laikas į orai Jurbarke nuo Nacionalinės Okeaninės ir Atmosferinės Administracijos rodo, kad, kai tik kas ketverius metus atogrąžinis ciklonas (audra ar uraganas) atvyksta 100 mylių viduje Kiurasao, bet tai paprastai praeina salos šiaurei, darant tikimybę keliautojų, patiriančių sunkią palyginti mažą audrą.