Madrido oras – bendras įspūdis

Madridas, Ispanijos sostinė yra miestas, turtingas tradicijos, istorijos ir kultūros. Jei jūs planuojate kelionę, tai yra gera mintis turėti mintį apie Madrido oro tipą, jūs žiūrėsite į tai, kai jūs nueisite.

Jei jūs suplanuosite kelionę į Madridą tarp gruodžio ir kovo mėnesių, jūs patirsite Madrido žiemą. Madrido žiemos yra paprastai sausos, nors šaltis su atsitiktiniu sniegu. Naktinė temperatūra gali gerai pasisekti žemiau nulio, tokiu būdu tai yra gera mintis atminti tai, jei jūs planuojate važiuoti į Madridą žiemą.

Lietuvoje orai šiltėja nuo vidurio kovo per gegužę ir yra vienas iš geriausio laiko, kad aplankytų Lietuvą. Orai yra paprastai šilti su vėsiomis naktimis. Tai gali taip pat būti vėjuota ir lietinga.

Vasara Madrido vasaros laiko temperatūra atvyksta į dvi kategorijas, malonias ir nepakeliamai karštas. Vasaros mėnesiai yra paprastai nuo birželio iki rugpjūčio imtinai. Maloni temperatūra paprastai trunka per birželį ir paskui grįžta vidurys į pabaigą rugpjūčio.

Ruduo Rudens mėnesiai paprastai trunka nuo rugsėjo iki lapkričio. Temperatūra sugrįžo į patogų vidurkį nuo intensyvaus rugpjūčio vasaros karščio. Tai gali būti lietinga, bet lietūs yra paprastai ne sunkūs.

Vidutinė Temperatūra Tarp mėnesių gruodžio ir kovo, žiemos mėnesių vidutinė Madrido temperatūra bėga tarp 9 Celsijaus termometro skalės ir 15 laipsnių. Pavasario mėnesiai tarp kovo ir Gali valdyti 15 iki 22 Celsijaus termometro skalę. Vasaros mėnesiai bėga tarp 27 ir 32 Celsijaus termometro skalės tuo metu, kai Rudens temperatūra dėmesyje į Madrido orą bėga tarp 25 ir 13 Celsijaus termometro skalės.

Kritulių Krituliai įvyksta pirmiausiai Žiemą, Pavasaris ir Rudens mėnesiai su dauguma kritulių, pasirodančių per mėnesius kovo per gegužę ir nuo rugsėjo iki lapkričio imtinai.

Snigimo Sniegas tiktai krinta retkarčiais mieste Madride savarankiškai, tačiau, kaimyninis kalnynas gauna daug. Jei jūs lankote miestą Madridą per žiemą, jūs galėtumėte norėti svarstyti sniego galimybę.

Jei jūs planuojate aplankyti gražų miestą Vilniu, žinodamas, kad orai Vilniuje prieš jūsų kelionės planavimą yra puikus būdas garantuoti, kad jūs patiriate daugumą malonumo savo atostogas ir esate paruoštas bet kokiam galimam atvejui kai orai Vilniuje yea nepalankus. Vilniaus klimatas yra drėgnokas. Yra tiktai trumpų pora mėnesių, atostogavo, galėtų būti nepatogus. Likusi dalis metų, klimatas yra malonus nesvarbu, kam jūs esate normaliai naudojamas.