Išvenkite šitų ketverių spąstų su taupymo obligacijomis

Taupymo obligacijų į jūsų investicinį portfelį pridėjimas yra protinga mintis. Įvairinimas tarp skirtingų vertingų dalykų apsaugos jūsų padėlį kai ekonomikos smukimas. Įvairinimas neketina turėti trejus skirtingus investicinius fondus. Tai ketina padėti jūsų pinigus į skirtingas vertingo dalyko klases kaip, investiciniai fondai, akcijos, nekilnojamasis turtas, ir kitos pajamų gaminimo transporto priemonės. Tai yra, kur taupymo obligacijos gali padėti.

Taupytojai investavo $601 milijonų dolerius dėl obligacijų pernai. Kai kurie obligacijos investitoriai randa, kad jie uždirba 4 ir 5 procentus ant savo santaupų. Pabandykite gauti tai nuo savo vietinio banko. Taupytojai gauna mažą kraštą derliuje su obligacijomis prieš indėlių pažymėjimus.
Continue reading “Išvenkite šitų ketverių spąstų su taupymo obligacijomis”

Užsienio investicija Indonezijoje

Tarptautiniu mastu, Indonezija turi vieną iš didžiausių tarpų tarp investicinio potencialaus ir tikro potencialaus įvykdymo. Įvykdamas pirma Azijos Finansinės 1997/8 Krizės, buvo didelė užsienio investicija Indonezijoje ypač nuo panašių į Indiją, Japoniją ir Jungtinę Karalystę, ir bendrasis vidaus produkto kilimo tempas buvo nepaprastai sveikuose 10 % per metus, bet einantis po iki 1998, Indonezija buvo žymiai sunkiausiai paveikta Azijos srities ekonomikos su jų bendrasis vidaus produktu, sudarančiu kontraktą prie 13.7 %. Indoneziečių Rupiah (IDR) nuo to laiko stabilizavo, greta bendrasis vidaus produkto, kuris šiuo metu auga 6 % greičiu.
Continue reading “Užsienio investicija Indonezijoje”

Teisingo banko ieškojimas

Yra įvairių faktorių, kuriuos jūs turite manyti, pasirinkdamas banką pasielgti su savo finansais. Pirma, svarbu pažymėti, kad bankai yra komercinės organizacijos, ir jų pirminis tikslas maksimizuoja naudą jų akcininkams. Tai reiškia, kad visos jų programos, produktai ir paslaugos yra paleisti į daugumos naudos nuo jūsų finansinių sandorių gavimą. Todėl, ant jūsų pusės, jūs turite išrinkti banką, kuris duoda jums daugumą vertės paslaugoms, kurias jie duoda jums. Entuziastingai apžvelkite terminus ir sąlygas, jų mokesčius ir jų produktus, kad gautumėte bet kokias paslėptas kainas prieš sutikimą su banku. Yra skirtingų bankų tipų, ir kiekvienas tipas turi savo pranašumus ir nenaudą.
Continue reading “Teisingo banko ieškojimas”

Kodėl teisingumo mokslinio tyrimo ataskaita yra svarbi

Bet koks investitorius turi žinoti, kokios rinkos sąlygos yra, kad žinotų, kaip jų fondas galėjo pasirodyti. Svarstydamas, kaip milijonai daiktų yra linkę daryti įtaką rinkai, jūs turite žinoti rinkos pulsą artimai. Jei jūs esate investitorius, ar svarstote investavimą, tai jūs turite būti naujausias apie rinkos sąlygas be to. Bet kaip jūs sužinote? Atsakymas yra: teisingumo mokslinio tyrimo ataskaita. Jie yra svarbi rinkos dalis – jie leidžia jums žinoti nesenas tendencijas ir leisti jums numatyti tam tikras galimas būsimas tendencijas. Jie yra pranešimai, kurie leidžia jums žinoti tai, kuo akcijų ryšulio vertė yra – ir jūs galite tada apsispręsti, ar jūs norite to dalies. Tai gali būti nepaprastai naudinga naujokui, kuris yra visiškai clueless apie, kur prasidėti
Continue reading “Kodėl teisingumo mokslinio tyrimo ataskaita yra svarbi”

Geriausios 10 knygų apie asmeninius finansus

Daug žmonių, įeinančių į darbo jėgą šiandien, pelno, bet kovoja valdyti tai. Daugeliui, asmeniniai finansai yra paslaptis. Jie kovoja suprasti pagrindinius asmeninius finansų principus, sąvokas ir mintis.

Yra jūs vienas iš tų, kas kovoja valdyti pinigus? Tada siekite pagalbos nuo ekspertų lauke. Perskaitykite jų knygas ir studijuokite asmeninių finansų pagrindus. Įgykite žinias jūsų turto per laiką gelbėjimo ir sudarymo.

Yra sąrašas geriausių 10 knygų apie ‘Asmeninius Finansus’, kurie padės jums valdyti jūsų finansus teisingame būde.

• Visi Pinigai Makeover: Dave Ramsey Dave Ramsey įgijo populiarumą kaip bestselerio autorius, ‘Visi Pinigai Makeover’. Šioje knygoje, Dave aprūpina paprastą asmeninį finansų patarimą dėl, kaip pasprukti iš skolos, nesvarbu kaip blogesnis situacija yra, falsifikuodama populiarius mitus
Continue reading “Geriausios 10 knygų apie asmeninius finansus”

Lengvi būdai taupyti pinigus šiandien

Jūs galite pradėti šiuo momentu, taupydamas daugiau pinigų. Tai tiktai žengia keliuose paprastuose žingsniuose. Daug žmonių turi problemas gyvenime todėl, kad jie leidžia visus pinigus, kuriuos jie gauna, ir jie nesiruošia nepaprastoms pinigų situacijoms. Yra 5 lengvi daiktai, kuriuos jūs galite padaryti šiuo momentu, kad sumažintumėte jūsų išlaidas ir taupytumėte daugiau pinigų.

1. Nešiojamojo telefono plano pakeitimai – Jūs galite lengvai apriboti savo nešiojamojo telefono planą ar nuokalnę į pigesnį telefoną. Aš pažįstu daug žmonių, kurie neturi smartphones ir taupo tonas pinigų kas mėnesį ant jų nešiojamojo telefono sąskaitų. Žr., jei jūs galite apriboti kokią nors paslaugą, jūs mokate už. Jums negali iš tikrųjų reikėti duomenų ar neriboto pranešimo tonų
Continue reading “Lengvi būdai taupyti pinigus šiandien”