Geriausi anuitetai, kad išsirinktų iš

Dabar, taip daug demografinio sprogimo metu gimusių vaikų artinasi prie pensinio amžiaus, jiems pataria finansiniai planuotojai parinkti tipą anuitetų kaip opcija sujungti į jų išėjimo į pensiją programas. Tyrinėjimas rodo, kad pagrįstas sėkminga patirtimi žmonių, kurie investavo kapitalą į anuitetus 2007, kad atremtų jų nuostolius jų išėjimo į pensiją holdingų vertėje, tai yra drabuziu mada visiems žinoma paslaptis, kad anuitetai dabar vaidina pagrindinį vaidmenį išėjimo į pensiją pajamų stadijoje. Nors anuitetas, kuriuo ROI nėra, kad įspūdingas, produkto visas atvaizdas pavertė neseniai į vieną su "žvaigždės" vertės paketu. Su daugiau supratimo kampanijos per įvairią žiniasklaidą, tinkama visuomenė lėtai gaudo paveikslą.
Su tuo kaip prielaida, pažiūrėkime į anuitetų pramonės foną. Pagal statistiką, daugiau kaip 15 000 skirtingų tipų anuitetų produktų tokių kaip taisyti anuitetai, kintami anuitetai ir pensijos anuitetai yra siūlomi rinkoje. Daug pakitimų neseniai grybavo. Pagrįstas studijavimu prie AnnuityFYI, nekomercinė organizacija paskyrė mokymui investitorių ir finansinių profesionalų apie anuitetus, dauguma produktų, parduotų, serveriai hostingas yra tik paprastos blogos investicijos, su aukštais mokesčiais ir komisijomis. AnnuityFYI mano, kad mažiau kaip 2 % ar aplink tiktai 300 yra potencialiai išskirtinės investicijos, vertos jūsų apsvarstymo.

Kas yra anuiteto kontraktas? Pagal Investopedia Finansinį Žodyną, "Tai yra raštiška sutartis tarp draudimo bendrovės ir kliento, nubrėžiančio bendrais bruožais kiekvienos partijos įsipareigojimą anuiteto nušvietimo žiniasklaidoje sutartyje. Šis dokumentas apims specifines detales kontrakto, tokias kaip anuiteto struktūra (kintamasis ar taisytas) ir daugiau. Anuiteto naktiniai klubai kontraktas yra naudingas atskiram investitoriui prasme, kad jis teisiškai įpareigoja draudimo bendrovę aprūpinti garantuotą periodinį užmokestį asmeniui, gaunančiam kasmetinę rentą vieną kartą asmens, gaunančio kasmetinę rentą kraštų išėjimas į pensiją ir užmokesčių prašymų pradžia. Iš esmės, tai garantuoja patikimas išėjimo į pensiją pajamas."

Vienoje patikimoje apžvalgoje geriausiems anuitetams, aukščiausios anuiteto kompanijos buvo identifikuotos pagrįstos skirtingomis baidares ula kategorijomis. Vieną kategoriją pavadina Neatidėliotinomis Išmokomis su jos Neatidėliotinu Pastoviu Visą gyvenimą trunkančiu Anuitetu. Šis planas paverčia jūsų bendrąją sumą į garantuotus reguliarius užmokesčius už gyvenimą. Jūs pradedate gauti pajamas tuoj pat, kurios apima embedded mokesčius. Dvi aukščiausios kompanijos yra Taikus Anuitetas ir Iš pradžių Metlife Investitorių Draudimas.

Kitą pakitimą pavadina Neatidėliotinu Pastoviu 10 metų Tam tikru Anuitetu, kuris paverčia jūsų bendrąją sumą į garantuotus užmokesčius 10 metų, prasidedančių tuoj pat imtinai embedded mokesčių. Šioje grupėje, aukščiausios kompanijos yra Pirmas Symmetra Nacionalinis Gyvybės draudimas ir Nacionalinis Vientisumo Gyvenimas. Kitą kategoriją pavadina kaip Atidėtos Išmokos su jos Atidėtu Pastoviu Anuitetu su Penkerių metų Garantija. Po šiuo planu, anuitetas pradeda mokėjimą ateityje pagal nustatytų palūkanų normą penkerius metus. Tada norma svyruoja su investicijomis. Šioje grupėje, Karališkuosiuose Kaimynuose Amerikos ir Midlende Nacionalinis Gyvybės draudimas, užbaigtas kaip viršūnės.

Atidėto Kintamo Anuiteto tipui, kur vertingi dalykai augina mokestį paskolos studentams atidėjo pagrįstas pagrindinėmis akcijomis ir obligacijomis, išmokos yra duotos pagrįstos verte tam tikroje datoje. Geriausios dvi kompanijos ir programos yra TIAA-Cref Gyvybės draudimas. (Protingas Investitorius) ir Paminklinis Gyvybės draudimas su + Avangardo Kintamojo Anuitetas. Po Capped S & P 500 Įtraukto į rodyklę Anuiteto, šis planas siūlo dalyvavimą plačioje vertybinių popierių biržoje su garantuota apsauga ant neigiamo aspekto. Jo užmokesčiai prasideda kada nors vėliau. Šioje grupėje, viršūnės įvertintos kompanijos yra Pietvakarių ir Standarto Life insurance Co. Kitos geriausios anuiteto kompanijos yra amerikiečių Teisingumas, ING, Protingas, Axa, Avangardas, Ištikimybė, Charles Schwab, Taikus Memorialinis Gyvybės draudimas Aviva, Allianz ir daug kitų.

Jei jūs rimtai svarstote anuiteto investavimą, vienas labai svarbus daiktas, kad padarytų turi auklėti save per knygas, straipsnius, video mokymo programas, blog paštai, forumai ir apžvalgos. Jūs turite palyginti įvairias anuiteto normas, ir anuitetų citatos iš viršūnės įvertino kompanijas. Ekspertai sako, kad, jei jūs esate po geriausių anuitetų, susitelkite ties kompanijomis už tų produktų. Jie turi būti stabiliomis kompanijomis su kietais įrodyto tako atlikimo metais, kurios bus šalia ir pagerbs jų įsipareigojimus jų klientams. Jei jūs padarysite savo namų darbą su efektyviu kalkuliatoriaus įrankiu, jūs užbaigsite su reguliaria pinigų cirkuliacija, bereikšmiu pavojaus neapsaugojimu ir protingai įvertintais mokesčiais jūsų visą gyvenimą trunkančiam pasitenkinimui!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *