Tam tikras praktinis patarimas dėl, kaip duoti arbatpinigių

Žinojimas, kas duoti arbatpinigių gali būti absoliučiai painus. Prisidėkite klausimu to, kiek jūs turite duoti arbatpinigių, ir tai pasidaro net blogiau. Jūs galite duoti didelį patarimą, tokiu būdu jūs nesusitinkate kaip pigus, bet tada jūs būsite įpareigotas backlinkai kartotis šį kiekvieną kartą. Ar, jūs galite duoti mažą patarimą ir rizikuoti įžeisti gavėją. Yra daug skirtingo duodančio arbatpinigių etiketo ten, ir tos pačios taisyklės neprisitaiko prie kiekvieno lygiai. Yra kai kurie praktiniai pasiūlymai ant, kaip duoti jūsų atsidėkojimą.

Patarimas, Pagrįstas Bendromis Praktikomis Jūsų Rajone
Skirtinguose rajonuose, žmonės turi skirtingas tradicijas, ir duodančios arbatpinigių megztiniai vyrams praktikos keičiasi dramatiškai. Mažiausiuose miestuose, pavyzdžiui, davimas arbatpinigių mažiau yra paplitęs negu didesniuose miestuose. Taip pat, daug vyresnių žmonių yra nepatogūs ar netiki davimu arbatpinigių, jei jie neužaugo su juo. Pavyzdžiui, jūs pamatysite patarimo stiklainius beveik kiekviename greito maisto įkūrime Niujorke, bet jūs turbūt negalėjote surasti vienas Bjute, Montana.

Taupiuose rajonuose, žmonės duoda arbatpinigių mažiau dažnai, ir jie nėra tipiškai laukiami. Ir didelių pragyvenimo išlaidų rajonuose, žmonės pasitiki patarimais, kad papildytų jų darbo užmokestį, tokiu būdu patarimai yra dažnai laukiami. Taip pat, yra daugiau paslaugų teikėjų, kurie garantuoja davimą arbatpinigių aukštoje kainoje, gyvenančioje rajonai, tokie kaip viešbučio patarnautojas, šveicoriai, pristatymo žmonės, ir auklės.

Būkite Suderintas su Savo Patarimais

Pabandykite būti suderintas su jūsų patarimais kasmet. Būkite nuoseklus pinigai greitai kiekyje, kuriam jūs duodate arbatpinigių ir kam jūs duodate arbatpinigių. Pabandykite duoti apie tą patį kiekį kasmet. Žmonės atsimena, kiek jiems davė arbatpinigių praėjusiais metais ir dažnai pasitiki pinigais jų būsimoms išlaidoms. Patarimo dingęs be žinios gali būti didesniu nusivylimu negu niekada patarimo gavimas. Taip pat, jei jūs jausitės dosnus metai ir duosite didelį patarimą, jūs būsite įpareigotas pakartoti, kad patarimas kitais metais ar stovi su nusivylusiu gavėju.

Taip pat, pabandykite padaryti sąrašą, kas duoti arbatpinigių. Sulaikykite šį sąrašą metai po metų, kad jūs neduotumėte kažkam metų ir paskui praleistumėte juos kitas. Nuspręsdamas, kas zuvu taukai nescioms prisidėti prie sąrašo, pasidalykite savo sąrašu su draugais ir kaimynais, kurie yra toje pačioje padėtyje, kad pamatytų, kaip jie elgiasi su tais žmonėmis.

Įsitikinkite Duodamas arbatpinigių, yra Tinkamas

Neatitinkantis duoti kai kuriems žmonėms arbatpinigių. Pavyzdžiui, pašto asmeniui negali duoti arbatpinigių grynaisiais, bet gali gauti iki 20$ dovanos ar dovanos kortelėje. Daug kapsules kitų profesijų neleidžia, kad patarimai, ypač sveikatos priežiūroje susiejo laukus. Derinkite aplink kompaniją, su kuria jie dirba pamatyti, jei davimas arbatpinigių yra leistas anksčiau, negu jūs pridėsite kažką prie savo sąrašo.

Patarimas, Pagrįstas Jūsų Santykiu

Geresnis jūs pažįstate kažką ir kuo ilgiau jūs dirbote su jais, tuo daugiau jūs turite duoti arbatpinigių. Kažkas, kuris aprūpino didelę paslaugą jums daugelį metų yra kažkas, kuris užsitarnauja gerą pripažinimą. Pavyzdžiui, jei jūs ėjote pas tą patį kirpėją 10 metų, jūs turite duoti tam asmeniui arbatpinigių daugiau, negu kažkas, kurį jūs tik pradėdavote naudoti.

Dėkokite, Net jei Jūs Neduodate XXX pinigų. Jei laikai yra aptempti, ar jūs tik netikite davimu arbatpinigių, jūs turite vis dar pasakyti dėka tų, kas padeda jums kasdieniniu ar metiniu pagrindu. Ranka rašyta kortelė kartą per metus gali nueiti ilgas kelias to asmens sukūrimo kryptimi jaustis naudinga ir įvertinta. Ir užuot davęs kortelę jiems per Šventes, kai visi kiti yra, išsiskiria, tiekdamas jūsų pastabas prieš Dėkojimą, ar po Naujųjų Metų.

Kita mintis duoda kažką kita negu pinigai. Pavyzdžiui, savo darbo šokoladai, karamelės ar bet kokia labai susimąsčiusi mintis gali iš tikrųjų pagyvinti kažkieno dieną ir priversti juos jaustis įvertinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *