Geriausiai mus dvigubi pasirinkimo brokeriai 2017

Su tuo turint omenyje, mūsų sąrašas dvigubų pasirinkimo maršrutų, rekomenduotų Amerikos prekybininkams, turi prasidėti nuo reguliuoto keitimo. Keli galėtų pasakyti, kad tai turi pasibaigti jais taip pat, bet yra iš tikrųjų kelios maklerystė ten, praeinant teisiškai pilkame rajone, kurie taip pat prekiauja išnešiotinai dvigubu pasirinkimu prekybos paslaugos Amerikos visuomenei. Išleiskite mus ne įpjovimas prieš persekiojimą, nors ir meta artimesnį žvilgsnį į NADEX, CX (Kantoriaus Keitimas) ir CBOE (Čikagos Valdybos Opcionų birža) iš pradžių.

Kadangi jūs galbūt pastebėjote, visas šitas "įstaigas" pavadina keitimu, o ne makleryste ir yra rimtas pagrindas tam. Skirtingai nuo CySEC-reguliuotų dvigubų pasirinkimo brokerių, šitas JAV esantis ir sutelktas keitimas neprekiauja prieš jų savus klientus
Pagal kurį gali iš esmės pavadinti "CySEC verslo modeliu", maklerystė, šiuo metu veikianti Europos Sąjungos viduje ir kitoje neAmerikos jurisdikcijoje, aktas kaip jų savi, vieninteliai kainos gamintojai. Ką tai reiškia yra, kad brokeris nustato įkainojimą ant pagrindinių prekių, po kurių jis iš esmės kyla prieš jo savus klientus. Jei jūs galvojate, prekiaudamas prieš kažką ant žaidimo aikštės, kurios taisykles jūs savarankiškai nustatote, nėra ypač teisingas, jūs esate teisus. Į Europos būdą mainyti dvigubą pasirinkimą ilgai piktai žiūrėjo, net vietiniai finansiniai valdžios organai. Amerikos valdžios organai buvo labai kategoriški savo atsisakyme leisti daugėjimą šio dvigubo pasirinkimo verslo modelio jų savos jurisdikcijos viduje.

Amerikos modelis, panaudotas NADEX, CX taip pat kaip CBOE, yra keitimu pagrįstas, kur prekybininkai veikia kaip kainos gamintojai, ir kur visas pirmyn ir atgal vyksta tarp prekybininkų. Kad ir kada prekybininkas uždaro padėtį piniguose, kitas prekybininkas užbaigia iš pinigų, kitame to to paties tvirtinimo gale. Šis būdas, NADEX-tipo susidedančio iš dviejų dalių pasirinkimo žaidimą galėjo pavadinti nuline suma vienas, buvo tai ne komisijai keičiami įpjovimai ant kiekvienos dvigubos pasirinkimo prekybos.

Tuo metu, kai tai sutelkiama ties Amerikos rinka, NADEX yra iš tikrųjų prieinamas Europos prekybininkams taip pat. Tai nėra iš tikrųjų nuostabu nors, kuris panaudoti vienam rinkos dalyvio modeliui suras NADEX keitimu pagrįstą metodą, nedaug painiojantį pirmiausia. Ką kiekvienas turi suprasti apie NADEX yra, kad jo įkainojimas yra suformuotas įrodytos pasiūlos ir paklausos mechanikos. Nauda iš vienos prekybos yra visada užbaigiama, nuo to laiko ant termino pasibaigimo, dvigubas pasirinkimas yra vertas ar tiksliai 100$, ar 0$. Nėra jokio vidutinio plano. Prieš termino pasibaigimą, pasirinkimas gali aišku būti parduotas už skirtingas sumas tarp 0$ ir 100$, priklausomai nuo pasisekimo tikimybės. Kad padidintų naudos potencialą NADEX, kiekvienas gali nupirkti kelis pasirinkimą, kiekvienas eina. Minimalus reikalingas indėlis NADEX yra 100$.

Su keitimu pagrįstu verslo modeliu, likvidumas yra visada svarstoma problema. Kadangi jie yra atsakingi už įkainojimą, prekybininkai atstovauja vertingiems ištekliams dvigubam pasirinkimo keitimui daugiau būdų negu vienas. Jei bus trūkumo prekybininko palūkanų dėl specifinio pagrindinio vertingo dalyko tipo, įkainojimas tiesiog bus neprieinamas, kas reiškia, kad net specialiai pasirūpinantys prekyba, kad vertingas dalykas bus paneigtas.

Tuo metu, kai NADEX yra sutelktas ties mažmeniniais prekybininkais, CX atneša skirtingą stalo metodo rūšį. Siūlydami keitimu pagrįstą platformą technologijos tiekėjams, jie tikisi atnešti CySEC-pagrįstiems dvigubiems pasirinkimo aktoriams į Amerikos sulenkimą, teikdami juos, prieiga prie rinkos, taip pat kaip prie technologijos turėjo įgyvendinti Amerikos verslo modelį. Tradable išmintingas vertingu dalyku mažmeninis CX pasiūlymas yra šiuo metu ne per daug įspūdingas.

CBOE yra nutaikytas į Amerikos prekybininkus, pirmus ir didžiausius. Tai yra fizinis keitimas, tokiu būdu prekybos dvigubas pasirinkimas su CBOE yra tiktai galimas per JAV – įkurtas brokeris. Pagal teoriją, tarptautiniai brokeriai, kuriems pritariama Amerikos pasirinkimo prekybai, gali būti panaudoti šiuo tikslu be to.

Finpari yra neAmerikos maklerystė, kuri siūlo dvigubą pasirinkimą JAV esantiems klientams. Finpari modelis nėra anksčiau minėtas – apibūdino keitimu pagrįstą, ir kaip tokį, tai negali pasiūlyti 100 % sugrįžimų ant prekybos šakų laimėjimo. Finpari sugrįžimai yra 80-87 % diapazone. Minimali įmoka Finpari yra 250$. Šis brokeris nėra reguliuotas.

Kitas nekeičiamas dvigubas pasirinkimo sprendimas Amerikos prekybininkams yra MarketsWorld.

MarketsWorld yra reguliuotas finansinių Meno salos valdžios organų. Minimalus reikalingas indėlis su šiuo brokeriu yra tiktai 10$, ir minimalus prekybos kiekis buvo nustatytas prie 1$.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *