Warren buffett ir kiti ant JAV vyriausybės užsidaro ir valstybinės skolos lubos

Antradienį, 2013 m. spalio 1-ąją, JAV Vyriausybė užsidarė po to, kai įstatymų leidėjai Name ir Senate negalėjo sutarti dėl išlaidų sąskaitos, kuri finansuos vyriausybę. Per penktadienis, 2013 m. spalio 4-oji interviu su Sėkme, Warren Buffett pasakė, kad "tai neturi absoliučiai jokios prasmės" politikams panaudoti skolą, perdengiančią kaip grėsmė gauti jų kelią ant kitų įstatymų. "Tai turi būti uždraudžiama kaip ginklas. Tai turi panėšėti į branduolines bombas, iš esmės per siaubingas panaudoti."

Kitas galutinis terminas yra 2013 m. spalio 17-ąją, kai JAV Finansų ministras Jack Lew sako, kad vyriausybė neturės pakankamai pinigų, kad užmokėtų jo sąskaitas. Buffett sako, kad "Mes nueisime tiesiai iki ekstremalios idiotijos punkto, bet mes nekirsime to", CNBC Klyksme Dėžė ima interviu

2013 m. spalio 7-ąją straipsnyje Jeanne Sahadi ant CNNMoney.com, 38 procentai amerikiečių mano, kad tai būtų gera mintis nepakelti įsiskolinusių lubų. Jei Kongresas nekelia įsiskolinusių lubų, būtų 4 pasirinkimas: sumažinkite savarankiškas išlaidas (apimdamas gynybą) 33 procentais; sumažinkite privalomas išlaidas (tokias kaip išlaidos Socialinei apsaugai) 16 procentų; pakelkite mokesčius 12 procentų; ar kažkokia visų trijų kombinacija.

Manykime, kad tai buvo situacija šeimos, kuri negali pasiskolinti ar išspausdinti pinigus kaip Federalinė vyriausybė, daro. Šeima turi 75.000$ anksčiau,-negu-mokesčio namų ūkio pajamas ir 60.000$ po mokesčių. Šeima turi 21.000$, yra savarankiškos išlaidos ir 39.000$ privalomų išlaidų. Naudojant tuos pačius procentinius dydžius to, ką vyriausybė turėtų padaryti, kad išlygintų biudžetą, yra tuo, ką šeima turėtų padaryti.

• šeima turėtų sumažinti savarankiškas išlaidas 7.000$, kurios yra vienas 21.000$ trečdalis. Tai galėtų reikšti ne daugiau restorano valgių ar vizitų į kino teatrą. Tai nereiškia jokių vasaros atostogų, kurios galėtų išgelbėti šeimą 3.000$. Jei šeima šalina nešiojamojo telefono paslaugą Tėveliui, Mamai, ir 2 vaikams, ir trumpėja į pagrindinį kabelinės televizijos paketą, galėjo būti bent jau 300$ mėnesinių santaupų. Neabejotinai galima sutaupyti 7.000$.

• šeima turėtų sumažinti privalomas išlaidas 6.240$, kurios yra 16 procentų 39.000$. Tai galėtų ketinti nefinansuoti pusė vieno vaiko jungtinio mokymo ir mokesčių valstybiniame universitete. Tai galėtų ketinti priimti Azijos valgymo sąvoką, kur mėsa yra prieskonis į ryžius ir NE pagrindinį patiekalą. Dabar, 1 svaro numetimo kepsnys, įpjovimas viršuje į dalis, tampa pakankamai daug šeimai keturi. Ryžiai yra daug pigesni negu duona.

• Jūs turite padidinti pajamas 9.000$ (12 procentų einamųjų 75.000$ pajamų). Jūs turite paauglius pabusti anksti kiekvieną rytą, skolintis automobilį, ir tiekti laikraščius. Pagrindiniuose miestuose, kiekvienas gali uždirbti 750$ į 1.000$ kas mėnesį, darydamas tai. Ar, Tėvelis ar Mama turi paimti darbą ne visu etatu be jų darbo visą darbo laiką. Jei jūs dirbate 16 papildomų valandų, ir grynos pomokestinės pajamos 12$ per valandą, tai yra 192$ kas savaitę, ar 9.600$ 50 savaičių.

Reziumė: Šeimos ar turi gyventi jų priemonės viduje, ar tęsti skolintis, kol jie neturi paskelbti bankroto. Scenarijus virš dengia realistinį pasirinkimą, kurį tipiška šeima turėtų, kad išlygintų jos biudžetą. Palyginti su "Labiausiai didžiosios Kartos aukomis", kuri rizikavo jų gyvenimais Pasaulio kare 2 ir gyveno su maisto normavimo pašto ženklais, šitos "aukos" bus smulkios. Mes turime laukti federalinės vyriausybės išlyginti biudžetą, taip pat kaip mes turime į.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *