Jūsų pinigų mąstysenos derinimas

Pinigai yra galinga jėga mūsų gyvenimuose. Mes privalome galvoti apie pinigus – kiek mes turime, kiek mes norime, kaip gauti daugiau jų – reguliariu pagrindu. Neabejotinai, kaip mes galvojame apie pinigų įtakas mūsų emocijos ir elgesys. Dėl šitų priežasčių, jei jūs esate rimtas apie jūsų finansinio gyvenimo gerinimą, gali būti naudinga nagrinėti jūsų pinigų mąstyseną, ieškoti struktūros, kuri gali susidurti su jūsų asmeniniais tikslais, ir pakeisti tuo, kas trukdo jums su labiau produktyviais įpročiais.

Pripažinkite savo asmeninės istorijos įtaką. Kadangi mūsų finansiniai gyvenimai yra neišpainiojamai sujungti su mūsų kilmės ir auklėjimo šeima, mes esame visi įpareigoti turėti kompleksą ir layered santykį su pinigais. Jei jūs užaugote skurde, jūs negalite turėti pagrindinę prasmę niekada, kad neturėtumėte "pakankamai daug"
Jei jūs esate įpratintas prie gausos, jūs galbūt niekada nesužinojote, kaip valdyti pinigus išmintingai. Žinoma, nė vienas iš šitų scenarijų negali būti teisingas, jei jūs turėjote kažką, kas mokė jus gerų pinigų įpročių. Tikslas žvalgytis atgal pamato, jei jūs turite kokius nors įsisenėjusius kliuvinius, kurie gali sabotuoti jūsų geriausius ketinimus uždirbti tai, ko jūs esate vertas, taupote adekvačiai, leidžiate atsakingai ar būti labiau filantropiškas. Jei jūs matote kambarį pagerinimui, supratimas paruošia dirvą pakeitimui, kaip būtinas ar pageidaujamas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įvertinkite savo emocionalų atsakymą pinigams. Jūsų emocionali valstybė yra surišta jūsų vertingais dalykais? Jūsų banko sąskaita apibrėžia jus? Kai jūs leidžiate pinigams užimti vairuotojo sėdynę, normalios emocionalios valstybės gali kartais pasiversti susirūpinimo jausmais. Ne tai kad neteisinga jausti tam tikrą kelią, tai yra tik, kad tam tikros galingos emocijos gali neleisti jums daryti protingus pasirinkimus.

Liaukitės žaisti pinigų proto žaidimus be daug laimėjimo galimybės. Jei jūs pasirodote bet kuriame iš šito protinio keitimo, jūs galėtumėte ruoštis su iššūkiais žemyn kelias.

Aš būsiu laimingas, kai aš padarysiu daugiau pinigų. Darbas jūsų finansinių tikslų kryptimi yra svarbus, bet taip pat svarbu turėti pasisekimą, kurį jūs patiriate šiandien.

Pinigai yra vienintelis daiktas, kuris turi reikšmę. Pinigai yra svarbūs kaip priemonė galui. Tačiau, melsdamasis pinigams sąskaita žmonių, gamtos, menas ir mintys tikėtina prives prie vienatvės ir nusivylimo.

Pinigai yra beprasmiai. Ši mąstymo rūšis gali taip pat būti žalinga, todėl, kad tai gali pamaitinti neapgalvotas išlaidas ir de-motivate jūsų darbo gyvenimas. Su pinigais turi elgtis su pagarba ir nešvaistyti.

Paleisti praeities. Liaukitės daužyti save viršuje jūsų finansinėms klaidoms. Geriau iš naujo įrėminti gailėjimąsi kaip galimybes pasimokyti ir užaugti. Neuždarykite durų ant savo praeities, bet neleiskite to įtikinti jus, kad jūs neužsitarnaujate kitos galimybės, ar kad jūs negalite pakeisti dabarties ar ateities. Daug žmonių apvertė jų finansinius gyvenimus po to, kai nepavykęs verslas, darbo praradimas, akcijos griuvimas, apmokestina bėdą ar bet kokį kitų finansinių fiasko skaičių. Susitelkimas, ką jūs galite padaryti dabar, su atidarytu protu apie ateitį, gali išvaduoti jus iš istorijos, kurią jūs norėtumėte užmiršti.

Sutrumpinkite laiko išleistą pinigų apmąstymą. Yra tinkamas laikas, kad skirtų piniginiams reikalams, ir paskui yra priešingybė nuolatinių, negaminantis plačiau apsistojantis ties doleriais ir centais. Jei jūs randate save svarstantis finansines klaidas ar fantazuojantis ilgai apie loterijos laimėjimą, atėjo laikas perjungti įrenginius. Pabandykite suprasti tai, ką jūs iš tikrųjų tikitės įvykdyti (ar išvengti), leisdamas pinigus monopolizuoti jūsų mintis, ir atsitraukti, kad pamatytumėte jūsų susirūpinimo bergždumą. Paskui, identifikuokite veiksmus, kurių jūs galite imtis, kuriam seksis jums pagalboje pasiekti jūsų tikslus. Duokite save, leidimas į problemą sprendžia ar svajonės trumpiems sprogimams laiko, bet tada grįžta į pragyvenimo verslą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Imkite į karo tarnybą finansinį sąjungininką. Kvalifikuotas finansinis patarėjas bus labai pažįstamas su protiniais, emocionaliais ir elgesio fugasais, jūs galite grumtis su tuo, kadangi jūs dirbate, kad nustatytumėte stiprų finansinį fondą jūsų gyvenimui. Jie gali suteikti jums įrankius, kad suplanuotų, sutaupyti, ir investuoti kapitalą, viduje jūsų timeframe ir biudžeto, pagal jūsų asmeninius tikslus. Bet jūs galite taip pat pasirūpinti savo vadovavimo ir padrąsinimo patarėju, kadangi jūs aštrinate savo protinį žaidimą dėl asmeninės pinigų vadybos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *