Kas yra turtas? 2 dalis: apmulkintas komercinio apibrėžimo

Jei teisinga, kas Emerson vieną kartą pasakė, kad pirmas turtas yra sveikata, tai, kodėl nėra tai, apie ką dauguma žmonių galvoja iš pradžių? Turtas tapo sinoniminis su laime, ir laime su apibrėžimu turto kaip materiali gausa. Ir nuostabus, ir įkvėpimas, Oksfordo anglų kalbos Žodynas padeda asmeninis ir dvasinis gerai esantis prieš materializmą:

1. Sąlyga buvimo laimingas ir klestintis; gerai esantis. 2. Dvasinis gerai esantis. 3. Klestėjimas, susidedantis nuosavybės gausoje;" pasaulietinės prekės", vertinga nuosavybė, ypač didelėje gausoje: turtas, prabanga.
Turtas, tada, yra ir nefinansinis ir finansinis. Bet kadangi maždaug 70 % Šiaurės Amerikos ekonomikos priklauso nuo vartojimo kaštų, marketingo strategijos protingai suformavo ir iškreipė būdą, kuriuo žmonės galvoja apie turtą ir jų santykį į jį. Jų proto viršūnė (fundamentalus) apibrėžimas tikėtina taps kombinacija: daug pinigų, kelių namų, brangių automobilių, valčių, papuošalų, ir taip toliau. Asmeninis ir dvasinis gerai esantis yra tolimesnis žemyn sąraše, jei svarstytas gana svarbus, kad būtų sąraše, apskritai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai sulygintas su laime, turto apibrėžimu, kadangi kažkas, kas gali būti nupirktas tampa sprendimu problemų asmeninės tikimybės, pasisekimo meilės gyvenime, pagarboje, viešoje padėtyje, ir taip toliau. Bombarduotas žinutėmis, sakydamas mus, kas mes turime palikti teisingą įspūdį, gaukite svajonę namo, automobilį, kompiuterį, kūną, darbą, drabužius, nešiojamąjį telefoną, išsimokslinimą, maistą, atostogos, investicijos, kad ir kas, labiausiai (bent jau amerikiečiai) perka – šiai tradicinei išminčiai.

Spaudimo suvokimas, kad palaikytų tam tikrą atvaizdą kursto pateisinimą, kad surinktų daugiau skolos, jei tiktai duoti materialaus turto pasirodymą. Kad ir kaip bebūtų keista, karštame šio turto tipo persekiojime, griovimo sėklos prasiveržia ir pakenkia turtui gerai esančių. Nors pasisekimo simboliai gali gausiai būti, už uždarų durų, daugelis kenčia. Ne tiktai finansinė kaina yra užmokėta, bet nefinansinio turto ištraukimas eikvoja mus mūsų būtybės branduolyje.

Todėl, vis daugiau žmonių randa save turintis dirbti ilgesnės valandos, imančios ant antro darbo, skolindamiesi daugiau ar rasdami naują, prižadėjimą, spekuliatyvią veiklą žiauriame bandymo cikle pasilikti prieš skolą. Chroniška įtampa, nesugebėjimas susidoroti, susirūpinimas apie išlaidas, vedybines problemas ir skyrybas, medžiagos piktnaudžiavimą, bankrotą, blogus valgymo įpročius, trūkumą kokybiško laiko su šeima, ir atidėtą sveikatos priežiūrą nuniokoja. Nefinansinio turto trūkumas padeda mus dėl blogų finansinių sprendimų priėmimo pavojaus, rizikuodamas praradimu to, ką mes atkakliai dirbėme pasiekti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išvadoje, jūs neturite būti raketos mokslininku, kad lauktumėte daugelio liūdnų rezultatų turto per jo labiausiai kasdienišką aspektą ieškojimo. Sensacingai žavi pagunda "morka prieš asilą" komercijos garbina kūną, iškraipo sielos sveikas emocijas, ir yra linkusi nuvertinti aukščiau pats (dvasia). Reikalauti grąžinti ir atkurti turtą pirminiame lygmenyje asmeninių ir dvasinis gerai esantis turi nustatyti fondą, ant kurio pakankamas, ilgalaikis materialus turtas gali būti pastatytas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *