Jūsų pirmos pinigų atmintys gali mokyti jus daugiau, negu auksinės žvaigždės kada nors galėjo

"Laimės nebūti nieko daugiau kaip gera sveikata ir bloga atmintimi."

-Albert Schweitzer

Kai aš įėjau į 6-ąją rūšį, mano tėvai (greta kitų Baptistų mūsų bendruomenėje) pastatė mokyklą mūsų bažnyčios rūsyje. Aš neapkenčiau mokyklos nuo tos dienos pirmyn. Su studentais stovi į mažas kabinas su diagrama prieš mūsų veidą. Progreso diagrama laikė mažas žvaigždes, rodančias, kaip mes pasirodėme mūsų užduotyse – auksinės žvaigždės buvo sunkios man susikaupti. Studijavimas valdyti pinigus atvyko daug vėliau backlinkai,http://www.add.lt/atgaliniu-nuorodu-pardavimas/ į gyvenimą ir auksines žvaigždes morphed į kitas atrakcijas.
Kai aš susitinku su žmonėmis, aš dažnai užduodu jiems porą klausimų: "Kas yra kai kurios iš jūsų ankstyvų atminčių apie pinigus?" ir, "Kas yra kai kurie būdai, kuriais ta patirtis paveikia jūsų požiūrius ir pasirinkimus apie pinigus šiandien?" Aš buvau nustebintas kai kuriais iš istorijų žmonių, pasakė man, baidariu trasos ir aš buvau taip pat nustebintas jų įžvalgumu apie gyvenimą keičiantį šitos patirties poveikį. Išleiskite mane dalytis trimis istorijomis su jumis, kad aš tikiuosi, gali turėti reikšmę jūsų šeimoje.

Taylor buvo tiktai 25, kai jis turėjo savo istoriją apie tai, kaip jis studijavo vertingas pamokas iš savo pirmų dvejų darbo vietų. Jo pirmas buvo minimalaus darbo užmokesčio darbas sportinių marškinėlių parduotuvėje alėjoje. Jis dirbo po mokyklos ir šeštadieniais, ir jis išleido daugumą savo sulankstomų laiko marškinių ir kažko ieškojimo, kad užpildytų jo laiką. Jis netrukus suprasdavo, kad darbo vietos kaip tai yra neįtikėtinai nuobodžios, ir kai kurie iš jo draugų darė daug daugiau pinigų, laukdami stalai vietiniuose restoranuose. Taylor nėra kapituliantas, tokiu būdu jis pasiliko parduotuvėje iki tol, kol jis spaustuve galėjo atlaikyti ją, bet po metų, jis kreipėsi dėl darbo kepsnio restorane. Vietoj įkyrėjimo, jis dabar grįžo namo frazzled todėl, kad nurodymų, tempo, ir reikalingumo sunkumas kartu veikti draugiškai su klientais pabrėžė jį lauke. Bet jis darė tolimas daugiau pinigų iš patarimų, negu jis padarė alėjoje, ir tai sulaikė jį motyvuotą. Parduotuvėje hcg dieta alėjoje, Taylor sužinojo, kad minimalaus darbo užmokesčio darbo vietos galbūt nereikalingas didžiosios dalies jūsų, bet jie neapdovanoja jūsų daug, taip pat. Kaip padavėjas, jis sužinojo, kad sunkus darbas apsimoka, ir kad kilnumas yra viena iš aukščiausios dorybės. Jis baigė kolegiją ir daro gerą pragyvenimą darbe, kurį jis mėgsta. Net šiandien, kai jis išeina, kad maitintųsi su jo tėveliu, jis tikrina, kad būtų įsitikinęs, kad jo tėvas palieka didoką patarimą. Tai svarbu Taylor.

Antra istorija atvyksta iš mano žmonos Connie. Ji atsimena, kad, kai ji gavo savo pirmą darbą Šamo Svečių kambaryje, kai ji buvo vidurinėje mokykloje, ji turėjo savo akį ant kai kurių puikių odinių batų, kurie atvyko greita paskola beveik iki jos kelių. Tuo laiku, jie buvo labai elegantiški, bet jie buvo taip pat labai brangūs. Ji suprato, kad ji turės sutaupyti kiekvieną pensą, kurį ji padarė visą mėnesį, kad užmokėtų už juos. Ir tai yra tiksliai, ką ji padarė. Ji pasakė man, "aš buvau taip įsitikinęs, kad tie batai iš tikrųjų padarys mane laimingą, ir jie padarė – apytiksliai tris savaites. Bet tada jie nuėjo iš stiliaus, ir jie nebuvo svarbūs man daugiau ne."

Aš paklausiau, "kurį patirtis paveikė, kaip jūs leidžiate ir taupote šiandien?"

"Jūs žinote, kad tai turi," ji juokėsi. "Aš esu iš tikrųjų atsargus su būdu, kuriuo aš leidžiu pinigus. Aš kada nors vėl nenoriu jausti, kad aš išeikvojau sunkiai uždirbtus pinigus daiktams, kurie netrunka, ar blogesnis, daiktams, kurie tampa beverčiai taip skubiai."

Trečia istorija yra mano savas ir jos dvigubo samčio rūšis. Mano pirma atmintis apie pinigus įvyko, kai man buvau apytiksliai penkeri metai. Mano tėvas buvo tik paleistas nuo kariuomenės, ir mes buvome labai vargingi, gyvendami priekabos parke. Vieną dieną, aš nuėjau su savo motina, kad tikrinčiau paštą. Kai dėžė buvo tuščia, aš galėjau pasakyti, kad ji buvo iš tikrųjų liūdna ir susirūpinusi. Aš supratau, kad ji ieškojo laiško su tam tikrais pinigais tame. Po to, kai ji grįžo į priekabą, aš nuėjau, kad tikrinčiau visas kitas pašto dėžutes, kol aš nemaniau, kad kažkoks paštas atnešė atgal jai. Aš nebuvau pastabiausia mintis "penkeri metai, seni, aš" visas paštas apėmiau truputį pinigų. (Aš nenuėjau į teisinę mokyklą, tokiu būdu aš nežinojau, kad aš pavedžiau federalinį nusikaltimą!) Vadybininkas sugavo mane, ir jis nebuvo per laimingas apie tai! Tą dieną, aš sužinojau, kad pinigai turi valdžią padaryti žmones laimingus ar liūdnus, ir aš norėjau padaryti kažką, kad padaryčiau mano motiną laimingą.

Kita patirtis suformavo mano variklį pelnyti. Kai man buvau dešimt metų ar vienuolika, aš turėjau popierinį maršrutą su Detroito Laisvąja spauda. Laikraštis turėjo varžybas: Kas bebūtų pasiekė, naujausias prenumeravimas laimės didžiulį įvairiarūšės karamelės atvejį (M&M’s, Reese Arachio Sviesto Puodeliai, Prunkščia, Hershey Barai, ir taip toliau), . Aš buvau motyvuotas! Aš mečiau kickball, šeimos piknikus, ir viską, kurį aš gėrėjausi taip, aš galėjau skirti kiekvieną nemiegančią valandą, kad parduočiau Detroito Laisvąją spaudą. Aš norėjau prizo, tokiu būdu aš nuėjau nuo namo, kad apsigyvenčiau, butas į butą, ir priekaba į priekabą, kad kalbėčiau su žmonėmis. Aš buvau tvirtas, ir aš neimsiu "ne" atsakymui. Po kelių savaičių, varžybų rezultatai buvo paskelbti, ir aš laimėjau pirmą prizą. Visi mano draugai atvyko į mano kambarį, kad pamatytų krūvą teigiamų veikėjų ir išrinktų jų mėgstamą karamelės barą.

Ta patirtis galbūt neatrodo kaip grandiozinis sumanymas. Galų gale, tai buvo tiktai karamelės atvejis. Bet tai parodė man, kad, jei mane vairavo pakankamai, aš galėčiau gauti kažką, kurio aš norėjau. Man reikėtų metų (ir daug skausmo), kad suprastų, kad būti priverstas pasiekti finansinį pasisekimą galėtų priversti mane praleisti kai kuriuos daug svarbesnius lobius gyvenime (kaip didelis kickball žaidimas). Tie dveji įvykių ieškantys pinigai kitų žmonių pašte, kai man buvau penkeri metai ir intensyvus variklis, kad padaryčiau pažangą gaudamas naujus prenumeratorius Laisvam Detroitui Yra paspaudimas prijungti. Aš turbūt nebūčiau turėjęs emocionalaus intensyvumo apie buvimą sėkmingas, jei aš nebūčiau buvęs stumtas į priekį baimės, kad neturėčiau pakankamai daug.

Kai kurie iš mūsų galime lengvai galvoti apie mūsų "pirmas atmintis", kai mes buvome labai jauni, bet kiti lengviau prisimena džiaugsmą gauti jų pirmą atlyginimą nuo jų pirmo darbo vidurinėje mokykloje ar finansuose, susietuose su kažkokiu kitu svarbiu atveju jų gyvenimuose. Dauguma mūsų gali atsiminti kelis įvykius, priklausančius pinigams, kurie suformavo mūsų gyvenimus. Svarbi svarstoma problema turi apgalvoti apie įvykius, kurie yra gana svarbūs mums, kad atsimintų juos. Kiekvienas iš jų yra turbūt reikšmingas daugiau būdų, negu mes iš pradžių įsivaizduojame.

Pakvieskite kažką, kuris jūs mėgstate turėti jų pirmas atmintis pinigų su jumis ir po to, kai jūs klausėte artimai jų istorijos, pasidalykite savo sava istorija su jais. Aš tikiuosi, kad jūs galite jau pradėti pamatyti, kaip vertingas šis pratimas galėjo būti jūsų šeimai. Jūsų pirmos atmintys apie pinigus išpakuoja daug informacijos apie jus, jūsų vertes, ir jūsų elgesį dėl pinigų.

Nesivaržykite siųsti elektroniniu paštu savo istoriją man, aš mėgčiau išgirsti apie jūsų pirmas pinigų atmintis.

Jim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *