Finansiniai blogi įpročiai – kaip jie paveikia jus

Jūs galite lengvai pradėti iš tikrųjų blogus įpročius kai prieita prie finansinės padėties. Kai kurie žmonės turi daug grynųjų pinigų, kad lengvai gautų tai, ko jie iš tikrųjų nori su ne mintis. Vyrų ir moterų didžioji dauguma turi suplanuoti iš anksto jų įsigijimus ir likti apdairi, kad padėtų sulaikyti save tirpiklį.

Daug žmonių šiuo metu turi iš tikrųjų blogus įpročius pinigai greitai eiti per toli finansinėje bėdoje, naudodamas kaltinimo korteles. Kreditinės kortelės yra iš tikrųjų lengvos įsigyti. Bet kas galėjo gauti kelias Vizas ir Meistro Korteles, American Express Kortelę, Atradimo Kortelę, ir daug kreditinių kortelių iš parduotuvių su mažomis pastangomis. Jūs neturite turėti daug pinigų, kad įsigytumėte tai daug kreditinių kortelių, taip pat

Neįtikima, kad bet kuris iš kreditinės kortelės kompanijų paprastai lankstinukai atsižvelgia, kad jūs turite grąžinti savo kitas kreditines korteles. Jūs galėtumėte manyti, kad jūs turite šitas kreditines korteles tiktai nepaprastoms situacijoms. Dar, turi jūs įeiti į blogas praktikas, naudodamas juos, jūs galite užbaigti jų iki jų ribų paėmimą. Jūs galėjote pasiekti laiką, kai jūs negalite net padaryti savo nominalių mėnesinių įmokų.

Jūs galite būti palinkęs paimti paskolą nuo šeimos narių laiku kaip tai, bet tai galėtų būti dar kita nepageidaujamų įpročių formos. Mylimi vieno dolerio banknotai galėtų norėti padėti jums trumpą laiko tarpą. Jie galėtų padėti jums įeiti į blogą praktiką ėjimo į juos kiekvieną kartą kai, jūs turite turėti grynuosius pinigus. Bet, bus diena, kur fondai bus eikvoti, ar scenarijus gali pasidaryti senas. Šeimos narys ne tiktai sustabdys asmenines paskolas. Jie galėjo galbūt liautis kalbėti su jumis be to.

Dėl artimų draugų, ir kreipimas, ir grynųjų pinigų skolinimas gali būti žalingomis praktikomis. Tai deda įtampą ant draugystės, su kuria daug bičiulių negali turėti reikalo. baidariu nuoma Vienas kolega galėjo galbūt užmiršti apie tai, kiek pinigų buvo paskolinti jums. Tačiau, galėjo būti kartumo, jei raštiška sutartis yra rekomenduota. Jūs galite retai nugalėti, kai jūs įeinate į šį blogą įprotį.

Daug žmonių užbaigia sunkumuose su pinigais kadangi jie vysto blogą ne sodinimo įprotį sukurti finansinį biudžetą. Jie turi pagrindinę sąvoką to, kur fondai turi nueiti. Jie galėtų manyti, kad jie turi visa tai savo lankstinukai galvose. Tai beveik niekada jungiasi, nors, jei jūs nepadedate to popieriuje (ar mokomojoje medžiagoje ant jūsų personalinio kompiuterio). Tiktai po to, kai tai bus jūs suprasti, kad jūs apimate viską.

Daug naudos kompanijų naudoja tam tikrą grakštumo periodą kaip tik prieš tai, kad jie nutraukimas jų paslaugos. Daug vartotojų pasitiki šia rūšimi grakštumo periodo ir įeina į iš tikrųjų blogus įpročius kai prieita prie būtinumo užmokėti jų sąskaitas. Kai jūs nusprendžiate padaryti tai, jūs statote į pavojų save prarasti jūsų žibintą ar vandenį. Jūs net naikinate savo kredito rezultatą.

Keli finansiniai blogi įpročiai susieja, kaip žmonės elgiasi su savo einamosiomis sąskaitomis. Vienas daiktas kurį asmenys dažnai daro turi išmesti įrašus, kuriuos jie gauna, darydami pirkimą. Žinoma, yra laikas atmesti tai. Bet, anksčiau, negu tai dokumentuojama jūsų pranešime, jūs turite visada laikyti indėlius, ATM, ir debetines klaidas, kad įrodytumėte tai, deramas kiekis buvo atsiimtas.

Daug žmonių turi blogus įpročius, kad neišlygintų jų einamųjų sąskaitų. Jei jie nori įgyvendinti interneto bankininkystę naudojimas programinės įrangos paraiškos tokie, kurie Greitėja, jie galėjo padaryti tai ganėtinai paprasta ant savęs savarankiškai. Labai svarbu įsitikinti, kad jūsų banko sąskaita turi tai, kas jūs manote, kad tai konfiskuotu automobiliu pardavimas turi turėti tame. Pirma, nėra jokio geresnio būdo sugauti suktybes. Jūsų finansų įpročių kontrolės paėmimas padarys jūsų gyvenimo būdą daug lengvesnį ir labiau net klestintį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *