Kaip daro naują jaunesnį isa darbą?

Jaunesnysis ISA (ar JISA) yra pagaliau čia. Po daug greita paskola triukšmingo reklamavimo nauja santaupų ir investicijų transporto priemonė turto vardu jūsų vaikų statybai buvo paleista 2011 m. lapkričio 1-ąją. Jei jūs neturėsite į pagriebimus su tuo, kuo tiksliai šitie nauji ISAs yra ir kaip jie dirba, šis straipsnis sieks duoti jums patogią įžangą į juos; nors turi galvoje, kad puikesnės detalės to, kas pasiūloma kiekvieno JISA tiekėjo keisis.

Kas Gali Atidaryti ISA? Jaunesnysis ISA buvo pradėtas paskui, ir efektyviai kaip pakeitimas, senas Vaiko Patikos fondas (CTF), kuris buvo uždarytas naujam prenumeravimui 2011 m. sausio. Jų tikslas suteikia tėvams mokestį efektyvus būdas taupyti pinigus jų vaikų vardu, būti gautas prieigą, kai jie siekia pilnametystę.
Todėl naujas JISAs negali būti atidarytas vardu jokių vaikų, kurie jau turi atidarytą CTF prieš jų vardą ir gali tiktai būti atidaryti Jungtinės Karalystės gyventojo vaikams, kurie yra jauniau 18 (bet kas per amžių 16 turėtų teisę atidaryti standartinius grynuosius pinigus ISA bet kokiu būdu).

Nauji JISA pranešimai turi būti atidaryti prie ir užregistruoti atskiram tėvui ar saugotojui, nors fondai pranešime pasiliks vaiko nuosavybėje. Registruotas kontaktas pranešimui gali tiktai pasikeisti griežtame komplekte aplinkybių, tokių kaip netikrų tėvų pakeitimas, nors tai gali būti perjungiama vaiko vardu, laboratoriniai tyrimai kai jie siekia 16.

Kaip Yra Jie Konstruotas Kitas reguliarios ISA struktūrą, Jaunesnysis ISA sudarys iš tų pačių dviejų elementų, Grynieji pinigai ISA ir Akcijos ir Akcijos ISA. Jaunesnysis ISA gali apimti vienas ar abu šitų elementų, ir kiekvienas elementas gali secret klubas būti laikytas skirtingu tiekėju, tačiau, tiktai vienas grynųjų pinigų elementas ir vienas akcijų ir akcijų elementas gali būti laikyti JISA viduje bet kuriuo laiku.

Kai vaikas pasisuka 16, jie gali atidaryti lygiagretų suaugusį ISA ir prenumeravimą, padarytą į tai, prie kurio ISA nebus paveikta ar paveiks jų Jaunesnįjį ISA.

Kas Yra Mokesčio Pašalpa? Vėl Jaunesniojo ISA mokesčio santaupos atspindi tuos jo suaugusio dublikato, kuris yra bet kokios pinigų sumos, laikytos indėlyje grynųjų pinigų elemente, bus atleistas nuo pajamų mokesčio (nors pajamos vaikams, kaip su suaugusiais, iki 7.475£ lygmens domenai per metus yra atleistos nuo pajamų mokesčio bet kokiu būdu), kol Akcijų ir Akcijų elemento viduje, dividendai vengia dividendo mokesčio, ir palūkanos dėl obligacijų bus vengti pajamų mokesčio. Be to, visi kapitalo pelnai išvengs mokesčio už kapitalo prieaugį (CGT).

Atitraukimo Taisyklės kuriomis pagrindinis skirtingumas tarp Jaunesniojo ISA ir suaugusios versijos yra, kad bet kokios pinigų sumos, padėtos į pranešimą, negali tada būti atsiimtos bet kuriuo metu, kadangi jie galėjo būti, pagal teoriją, su standartu ISA. Pinigų sumos, padėtos į JISA, yra užrakintos, kol vaiko pasipelnytojas nepasisuka 18 (nors jie taip pat sugebės apmulkinti fondų vadybą, kai jie pasisuks 16).

Jei jie, vaikas nusprendžia neatšaukti fondų, kai jie pasisuka 18 Jaunesnysis ISA bus automatically tapti dietos planas suaugusiu ISA.

Kas Yra Prenumeravimo & Perkėlimo Taisyklės/Ribos Kaip su reguliariu ISAs kiekis pinigų, kuriuos jūs galite padėti JISA yra apribotas kiekvienus mokesčio metus. Visaapimanti riba einamuosius mokesčio metus yra 3.600£, ir tai pasiliks vietoje kitus 2012/13 mokesčio metus. Tačiau, skirtingai nuo suaugusio ISAs nėra jokio skirtingumo tarp to, kiek iš šios sumos gali būti padėtas į kiekvieną iš dviejų komponentų – kitaip tariant, visi 3.600£ gali būti ar padėti Akcijų ir Akcijų komponente, Grynųjų pinigų komponente ar skilime tarp dviejų.

Taip pat, skirtingai nuo jų suaugusių dublikatų JISAs tikrai leidžia perkėlimą nuo akcijų ir akcijų elemento į grynųjų pinigų elementą (be perkėlimo priešinga kryptimi).

Dėl naujo Jaunesniojo ISA struktūros tai be abejonės turi du principinį naudojimą: 1), kad aprūpintų padėlį, kuris yra žiedas, aptvertas, kol vaikas nepasisuka 18 ir kuris duoda naudos iš mokesčio laisvam vystymuisi palei kelią, ir 2) aprūpinti papildomą mokestį laisva taupymo transporto priemone tėvus, kurie taupo jų vaiko ateičiai ir kas jau visiškai užsisakė jų asmeninį ISAs. Yra daug kito pasirinkimo, pasiekiamo tėvams, seneliai ir saugotojai, pasirūpinantys, taupo jų vaikų vardu, bet jei jūs domitės atidarymu Jaunesniojo ISA šitai potencialo pašalpai, jis iš tikrųjų yra vertas siekti nešališko profesinio patarimo ir apsipirkti aplink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *