Kaip dvigubi pasirinkimo brokeriai daro savo pinigus?

Yra du dvigubi pasirinkimo verslo modeliai, šiuo metu varantys pramonę. Daugiausia CySEC-reguliuotas vienas rinkos dalyvis (Europos) verslo modelis, ir keitimu pagrįstas (Amerikos) modelis.

Jei jūs esate Europoje, ir jūs turite truputį dvigubos pasirinkimo patirties po savo juosta, jūs turbūt žinote visus apie tai, ką mes kviesime "CySEC" modeliu. Šiame verslo modelyje, brokerio aktai, kadangi vienintelis kainos gamintojas ir tai prekiauja prieš jo savus klientus. Sąranka yra primenanti apie kazino, kur globėjai žaidžia prieš namą. Tas pats daiktas vyksta čia, su prekybininkais, kylančiais prieš namą ant kiekvienos pavieniui prekybos, kurią jie ima. Piktnaudžiavimas tarnyba ir potencialas apgaulei yra ganėtinai akivaizdūs šioje sąrankoje. Brokeris iš esmės kyla prieš prekybininką, ant jo savos velėnos, pagal taisyklių sąvado komplektą ir priverstas jo
Tai yra tiksliai priežastis, kodėl Amerikos valdžios organai neleido šiam prekybos tipui įsišaknyti šalyje ir kodėl Europos Sąjungos valdžios organai vis daugiau ir daugiau piktai žiūri į sąranką taip pat.

"CySEC" modelis kabina didelį diapazoną apgaulės galimybių brokeriams, ir keli tikrai iš tikrųjų pasinaudoja tokiomis galimybėmis. Jie valdo savo kainas, jie skatina slippage priversti prekybos šakas pralaimėti, ir jie siūlo bonusų prekybininkams, negali niekada tikėtis uždirbti lauke. Kai kurios iš šitų praktikų yra padarytos brokerių, kurie yra kitaip reguliuoti ir duoti licenciją taip pat.

Keitimu pagrįstas verslo modelis, panaudotas visų JAV duotų licenciją brokerių, ir kai kurie iš jų Europos dublikatų taip pat, yra iš prigimties teisingesnis. Šioje sąrankos rūšyje, prekybininkai veikia kaip rinkos dalyviai, kas reiškia, kad jie nustato įkainojimą, pagal dinamišką pasiūlos ir paklausos. Trūkumas yra toks aišku, kad sudarymas pagrindą vertingų dalykų, kurie nepajėgia nupiešti pakankamai palūkanų tiesiog neturės jokio padaryto įkainojimo. Per keitimą kaip NADEX ir DAWEDA, prekybininkai prekiauja prieš jų perus ir ne prieš "namą". Ką tai reiškia yra, kad keičiamas operatorius neturi jokių priežasčių susižadėti nesąžiningomis praktikomis, tokiu būdu iškreipdamas prekybos išlyginimą vienaip ar kitaip. Kad ir kada prekybininkas laimi prekybą keitime, jis parveda namo pinigus, prarastus kito prekybininko. Keitimas sumažina komisiją dėl įėjimo į prekybą, taip pat kaip dėl prekybos termino pasibaigimo, nuo nugalėtojo. Šis būdas, keitimas turi pastovią pajamų srovę, tuo metu, kai prekybininkai gėrisi lygmens žaidimo aikšte.

Kūrybiškiausias – ir tuo pačiu metu šlykščiausias – praktikos yra padaryti brokerių, išdėstytų tame, ką gali lengvai pavadinti "Laukiniu Vakarų" dvigubo pasirinkimo rajonu prekybos pramone. Tokiems brokeriams neduoda licenciją ir reguliuoti, ir jie neatsako jokiai valdžiai jokioje formoje ar formoje. Kaip toks, jie turi veikimo laisvę, kad apiplėštų nelaimingus prekybininkus, kurie pakliūva į jų šaradas, bet kas, kokį kelią jie mato tinkamas. Toks scammers gali iš tikrųjų pasidaryti labai kūrybiškas, ir jie nesustos niekame.

Vienas iš jų mėgstamų pokštų turi paskirti prekybininkus "pranešimo vadybininkas", kuris tada daro tikrą "prekybą" su aukos pinigais, "optimaliausiame" būde. Optimalus šiuo atveju siejasi su prekybininko scamming deja, kuris yra, kodėl tie, kas pakliūva į tokius "pasiūlymus" neišvengiamai visada matys jų ištuštintus pranešimus. Standartas šitų suklastotų pranešimo vadybininkų MO yra ganėtinai grėsmingas. Jie iš pradžių "laimi" kelias prekybos šakas savo klientams, įtikindami juos jų potencialu, ir sodindami sėklas godumo juose. Jie tada susisiekia su jais tiesiogiai ir bando įtikinti juos padaryti papildomus indėlius, žadėdami neįtikėtiną naudą. Jei prekybininkai piešia liniją ir atsisako sutikti, ištuštinimas nuo jų pranešimų prasideda rimtai. Jei jie pabandys padaryti indėlį, įvairių dokumentų turi paklausti jų ir palaipsniui, visa komunikacija turi būti sutrumpinta su jais, kadangi pinigai dingsta iš jų pranešimų.

Tokie brokeriai taip pat įtikins prekybininkus prašyti "dosnius" bonusus, kuriuos jie vėliau sugebės panaudoti, kad pateisintų jų atsisakymą pagerbti atitraukimą.

Buvo atvejų, kai godžios tokių vadovėlio atėmimo planų aukos išėmė paskolas, naudodamos jų namus kaip įkeistas turtas. Daiktai gali blogėti nepaprastai skubiai šiuo atžvilgiu, kuris yra, kodėl tariamiems prekybininkams visada pataria laikytis gerai laisvas nuo nepripažintos maklerystės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *