Kai kurie daiktai yra svarbesni negu jūsų indėlio normų pažymėjimas

Ar jūs planuojate išėjimą į pensiją ar tik tikitės apsaugoti fondus, rasdamas, kad patikimos ilgalaikės investicijos dažnai ketina lyginti pažymėjimą indėlio normų skirtingose įstaigose. Kompaktinio disko normos yra linkusios būti žemos, ir daug planų baigia tuo, kad seka stebėtinai šalia infliacijos. Kitaip tariant, portfelis su kukliu indėlio normų pažymėjimu gali užaugti doleriuose, bet ne tikroje vertėje. Tai geriau negu tiesiog laidojimas jūsų pinigų duobėje todėl, kad 500 dolerių bus verta žymiai mažiau po kelių dešimtmečių. Kokso butelis, kurie vieną kartą kainuoja nikelį gali dabar kainuoti dolerį ar daugiau, ir tai nėra, lyg sudedamosios dalys pasidarė daug geresnės.
Artėjant laikui, kai jūs pasiekiate prie palyginimo pažymėjimo indėlio normų skirtinguose bankuose ir kredito sąjungose, svarbu atsiminti didelį paveikslą. Ne tiktai infliacija sumažins bet kokios naudos poveikį, bet taip pat ir pasitraukiantys pinigai anksti apskritai reikš nubaudimą. Jei jūs randate save pabrėžtas, lygindamas visas skirtingo pasirinkimo detales, atsiminkite, kad kai kurie daiktai gyvenime yra svarbesni.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Investuodamas Laiką, Ne Tik Pinigus, Jei jūs leidžiate du pilnus savaitgalius, tik lyginančius planus tinkle ir kalbančius su investitoriais, jūs padarėte reikšmingą investiciją jau. Kiek dolerių valanda jūsų laisvas laikas yra vertas? Manymas jūs dirbate darbas visu etatu, tomis valandomis vakare ir savaitgaliais esate net vertingesnis. Jei jūs turėjote duoti sau viršvalandinį mokestį valandas, jūs išleidote tyrinėjimą ir finansinio pasirinkimo palyginimą, būtų informacija, kurią jūs įgijote, yra verti taip daug pinigų?

Sudėtinga "investuoti" laiką keliu, kuris atrodo vertas nuo kasvalandinės darbo užmokesčio perspektyvos, bet "gelbėjimo" laikas yra labiau intuityvus. Jei jums reikia viso portfelio valdytiems fondams, tai kodėl nesamdyti profesionalą? Jie gali įkrauti aukštą valandos kainą, bet jūs taip pat gaunate jų mokymo ir patirties metų naudą.

Kultivavimas Turto Patirties Kaip bet koks patarėjas pasakys jums, geriausias laikas, kad pradėtų taupyti yra visada dabar – greičiau, geresnis. Bet pelnymas, kad atidėtų priemonę ar papildomos valandos darbo, ar aukščiau paminėtos patirties trumpalaikiame. Pakankamai fondų, kad investuotų kapitalą gali būti atidėtas prie mažo gyvensenos reguliavimo kaip pakavimas priešpiečių ir savarankiško pirkimo apribojimas, bet aistringai pensų sužnybimas gali taip pat nueiti per toli. Jei jūs metate kiekvieną galimybę pamatyti jūsų mėgstamą grupę koncerte ar prekiauti visas jūsų atostogų dienas papildomas valandas, tai jūs galite per stipriai pabrėžti santaupas. Nemirtinguose Džiunglių Knygos vangaus mentoriaus Baloo žodžiuose, "Jei jūs veikiate kaip tie bitės aktai-nah, jūs workin’ per sunkiai."

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nesėkmė suplanuoti ateitį yra neatsakinga, bet yra punktas, kuriame bet koks hobis ar projektas gali išsprūsti iš rankų. Atsiminkite didelį paveikslą, ir kai jūs randate save lyginantis pažymėjimą indėlio normų dvidešimt įstaigų, svarstote tiesiog finansinio patarėjo samdymą. Yra geresnių būdų investuoti jūsų laiką ir pinigus, kurie atsižvelgia į pasigėrėjimą gyvenimo tarp dabar ir išėjimas į pensiją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *