Kaip pasirinkti teisingą pasyvų pajamų metodą

Pasyvios pajamos siejasi su bet kokiu tipu pajamų, kurias jūs galite uždirbti, net kai jūs nedirbate. Pasyvios pajamos yra taip pat žinomos kaip likusios pajamos.

Yra įvairių formų ar pasyvių pajamų metodų. Populiariausi vieno dolerio banknotai apima:

Dividendą mokančios akcijos. Dividendo akcijos yra tie, kurie išmoka dalį kompanijos naudos vienodais tarpais, paprastai kas ketvirtį ar kasmet. Kompanija į kurią jūs investavote kapitalą išleis jus užmokesčiai, pagrįsti skaičiumi akcijų, kurias jūs turite. Šis dividendo užmokestis yra panašus į pelno pasidalijimą, kadangi jūs gaunate dalį to, ką kompanija padarė.
Pažymėjimas Indėlio (kompaktinis diskas). Išskyrus kompaktinį diską būdamas viena iš saugiausių investicijų jūsų pinigams, jūs galite taip pat paruošti palūkanas, kurias jūs uždirbate nuo indėlio pažymėjimo, kuris bus užmokėtas jums reguliariu pagrindu visur jo trukmėje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Obligacijos. Kai jūs investuojate kapitalą dėl obligacijų, jūs iš esmės skolinate pinigus organizacijai. Obligacijos gyvenimo laiku, jūs uždirbsite palūkanas. Daugeliu atvejų, palūkanas, kurias jūs uždirbate siunčia jums reguliariai. Kai tik obligacijos trukmė baigiasi, jūs priimate viršininką ar jūsų pradinę investiciją atgal.

Mikropaskolos ar nuo pero prie pero, skolinantis. Jūs galite paskolinti pinigus savo draugams ar kolegoms ir uždirbti nuo jų. Kadangi jūsų viršininkas yra sumokėtas su palūkanomis, jūs gaunate reguliarias pajamas, kurias jūs galite išleisti. Jūs galite sulaikyti palūkanas uždirbtas ir iš naujo investuoti viršininką, kad ir kada jūs norite į.

Kadangi yra daug opcijų išsirinkti iš kai prieita prie pasyvių pajamų šaltinių, kaip jūs galite įsitikinti, kad jūs rinksite geriausią? Apačioje yra kai kurie patarimai, kuriuos jūs galite turėti galvoje:

Nustatykite savo kapitalą. Jei jūs norėsite sugebėti gauti esminę pajamų srovę nedelsiant, jums reikės didelio kapitalo gabalo pradėti. Žinoma, jūs nenorite investuoti reikšmingo kiekio pinigų ir pasirodyti negalėti susidoroti su jūsų reguliariomis išlaidomis. Įsitikinkite, kad jūs pasirinksite pasyvų pajamų metodą, kuris neteiks jūsų, sulūžo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Identifikuokite pavojus. Iliustracija lauke, kiek pinigų jūs galite atidėti kiekvieną kas mėnesį ir naudojimą, kurie pasiekia pirkimą investicijos, kurias jūs išsirinkote. Tačiau, svarstykite savo pavojaus toleranciją, kadangi jūs pradedate savo pajamų investavimo portfelį todėl, kad yra galimybės, kad jūs galėjote prarasti pinigus.

Galiausiai, nedumti. Kai prieita prie pasyvių investicijų, paimkite tai lėtas. Neskubėkite, kad studijuotumėte kiekvieną iš metodo, pasverti jų už ir prieš ir apsispręsti, koks yra geriausias jums, jūsų einamosioms pajamoms ir jūsų gyvensenai. Paskutinis daiktas jūs norite įvykti turi prarasti pinigus vietoj naudos daugiau per jūsų pasirinktą metodą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *