Nuo didelio nuosmukio į didžiąją iliuziją

Nuo Didelio Nuosmukio į Didžiąją atgavimo Iliuziją, augindamas namų skolą ir skaičių šeimų, kovojančių išgyventi, yra istorija, paliko užuolaidą. Tiktai keli lyderiai, autoriai ir bloggers stato underbelly tikrovę, besitikinčią jėgos skaičiais tų, kas pabunda iki vitrinų apipavidalinimo. Kaip Charles Hugh-Smith pasako, "Sveiki atvykę įsiskolinusi baudžiava, vienintelė galima produkcija sklandančio pragyvenimo minimumo nesaugomam daugelis, kam vadovauja prie puikybe pamerkto, subsidijavo Apsaugotą Elitą."

Aš galbūt nepasakiau to geriau, aš pats savarankiškai. Dar atrodo, pirmo pasaulio kultūra yra visi apie žvilgsnį gero tiems tame net jei, gyvendama sužalojimo pasaulyje.
Ne skirtingai nuo Imperatoriaus Naujų Drabužių istorijos, manoma, kad mes einame toliau, kad sektumės ir niekada paminėtume, kad imperatorius yra nuogas smūgis, t.y. kad jūs gyvenate abejotinai pagal kraštą. Kadangi svarstoma problema laikė "neigiamas", "galvoja, kad teigiamas" pasaulis ir per asmeninis kalba apie, žmonės yra linkę manyti, kad jie yra vieninteliai vieno dolerio banknotai, vairuojantys šiurkščiai finansinius vandenis. Pasikalbėjimas turi pasilikti linksmas. Tačiau, ši nebyli sutartis į tylą atrodo tiktai, galų gale veda juos į gilesnes ir tamsesnes aplinkybes, kol jie nėra išduoti tarytum apgavimo sutuoktinio.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Methinks, kenčiantis tyloje (mažų vaikinų), yra didelių vaikinų strategijos dalis patikinti ilgaamžiškumą dėl jų savo finansinio dominavimo. Be paliovos, jūs sąžiningai manėte, kad jūs darėte viską, kuris jūs buvote numatytas į tai, todėl, kad tai yra tuo, ką ekspertai pasakė padaryti. Bet, deja, jūs studijavote kietą kelią. Blogos žinios jums; geros žinios Imperatoriui.

Atsižvelgiant į korporacine komercija turi naudingo galutinio rezultato įgaliojimą, jei pasilikti esamas, rinkos turi plėstis, ir pardavimai turi užaugti. Rinkodara ir padavimų reklamavimas, kad aptemdytų nekomercinio žmogaus įgimtą gebėjimą pripažinti jų pasirinkimų rinkinį, kadangi jie vadovauja žemyn padidinto vartojimo keliui. Bankininkystė reklamuoja pašalpą jų produkto, kredito, ir kadangi visi kiti pasitiki išsimokėtinai, kodėl ne? Kažkoks paklausimas rezultatas, įsiskolinusi vergovė.

Nepaisant išblaškymo sparčiai augančios vertybinių popierių biržos masquerading kaip sveikos ekonomikos posakis, namų įsiskolinę lygmenys pasakoja kitą istoriją; jie viršija įsiskolinusius Didelio Nuosmukio lygmenis 2008. Federalinė Rezervų Sistema atsiskaito apie namų skolą 1-ajam 2017 ketvirčiui.

" Bendri namų įsiskolinę balansai padidėjo pirmame ketvirtyje 2017, 11-ajam nuosekliam ketvirčiui, pagaliau viršydami 2008Q3 12,68$ trilijono viršūnė. 2017 m. kovo 31-ąją, visas namų įsiskolinimas buvo 12,73$ trilijonas, $149 milijardų (1.2 %) padidėjimas nuo ketvirto 2016 ketvirčio. Visaapimanti namų skola yra dabar 14.1 % virš 2013Q2 lovys."

A Bankrate Inc. 2017 m. sausio apžvalga atskleidė, kad 57 % Amerikos respondentų (6 10) neturėjo pakankamai grynųjų pinigų, kad apimtų 500$ nelauktas išlaidas. Beveik 1 003 suaugusių pusė apžvelgė, pasakė, kad jiems ar jų šeimos nariui smogė su pagrindinėmis išlaidomis praėjusiais metais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tačiau, jei jūs atskiriate plačiai atvertomis akimis, jūs galite pamatyti rinkodaros manipuliavimą tam, koks tai yra. Didesnis supratimas padaro dėmesio centru didesnį diapazoną pasirinkimų, pasiekiamų jums už nurodytų rinkos, kuri turi naudos jūsų sąskaita. Su smalsumu, kad aukštintų jūsų finansinį intelekto koeficientą, alternatyvos tradiciniam turto pastatui ir vadybai pradeda turėti prasmę.

Ką tai įrodo, pagal mano įvertinimą, yra, kad kentėjimas tyloje tikrai aukština priežastį finansinių ir asmeninis gerai esantis kasdienių žmonių gyvenimuose. Galutinis rezultatas, problema yra sisteminė, ne asmeninė. Kol daugiau žmonių nenori atrasti, kaip pinigų sistema pakenkia jų geriausioms pastangoms, ir kalbėti viršuje apie tai, aš bijau daugiau kentėjimo už uždarų durų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *