Kaip sukurti turtą: ką vargšai ir vidutinė klasė daro neteisingai.

Kaip sukurti turtą nėra kažkokia paslaptinga nežinoma paslaptis, kuri yra sulaikyta nuo žmonių. Tai yra iš tikrųjų gražus tiesiog formulė. Priežastis daugiau žmonių nekuria turto sau savarankiškai ar jų šeimai yra tokia todėl, kad kreditai internetu jie nežino kaip. Tai yra ne todėl, kad jie negali į, bet todėl, kad jie niekada nesužinojo, kaip sukurti turtą ar galbūt studijavo, kaip ir tiesiog nusprendė nepritaikyti formulę, kad gautų jų turtą.

Kad gautų geresnį supratimą, "Kaip Sukurti Turto Formulę", naudinga apžvelgti kai kuriuos finansų/apskaitos terminus. Aš turiu didelį foną finansuose, bet tai bus paprasta ir lengva suprasti.
Pajamos yra apibrėžtos kaip pinigai jūs, kad jūs įvedate, tokie kaip jūsų savaitinis atlyginimas

Išlaidos yra apibrėžtos kaip pinigai, kuriuos jūs leidžiate, tokie kaip jūsų nuompinigiai

Įsipareigojimai yra daiktai, kurie kainuoja jums pinigus, tokius kaip automobilių išperkamoji nuoma

Vertingi dalykai yra darbai daiktai, kurie moka jums pinigus. Tai yra truputis netradicinio apibrėžimo, tokiu būdu žmonės finansų pramonėje ar buhalteriniame lauke galėtų galvoti tai truputį nelyginis. Jie apskritai naudoja trukmę vertingas dalykas, kad apibrėžtų kažką, kurį jūs valdote, bet mes paliesime daugiau tai vėliau.

Dabar creditai pažiūrėkime į tai, ką vargšai ir vidutinė klasė daro neteisingai kai prieita prie turto kūrimo. Yra specifinių skirtumų, kuriuos jūs pastebėsite tarp šitų dviejų grupių ir turtuolio, bet pinigų kiekis jie turi ar uždirba, nediktuoja jų turto potencialo. Turtas iš tikrųjų nėra tas pats daiktas kaip pinigai, mes tik siejame du, todėl, kad pinigai yra priemonė išmatuoti turtą.

Kaip Sukurti Turtą: Kodėl Blogas Buvimas, Blogas

Ant mokėjimo dienos vargingi žmonės ima tai, ką palieka po to, kai jie moka savo būtinas išlaidas ir eina, perka "medžiagą". Apskritai jie perka žemesnius galo dalykus ir atsitiktinius pigius papuošalus, kuriuos jie galėtų surasti garažo pardavinėjime ar dolerio parduotuvėje. Jie pateisina savo visos tos medžiagos pirkimą, todėl, kad tai nekainavo jiems daug pinigų. Paprastai jūs net jaučiatės geresnis po to, kai jūs gaunate kažką naujo, bet tai trunka trumpalaikis. Aš nekritikuoju šios grupės ir nėra nieko neteisingai su šia grupe apskritai; aš turėjau papratimą priklausyti šiai grupei keliais metais prieš. Problema yra tokia, kad jų pajamos niekada negamina ar kuria daugiau pajamų, tokiu būdu jie negali nutekėti iš ciklo buvimo blogas. Tai nėra, kaip sukurti turtą.

Kaip Sukurti Turtą: Kodėl Vidutinė klasė yra Supainiota su Turtuoliu

Vidutinė klasė dažnai klysta, kad būtų turtuolis, todėl, kad jie paprastai uždirba šešių skaičių pajamas. Svarstoma problema su vidutine klase, tačiau, yra panaši į vargšus. Ant mokėjimo dienos jie leidžia savo pinigus ant to, ką mes anksčiau apibrėžėme kaip įsipareigojimai. Pinigai kuriuos jie uždirba nuo jų aukšto mokėjimo darbo buvo nedelsiant išleisti ant dalykų kaip automobilis, valtis, namas, atostogos, ir taip toliau. Jie užbaigia išlaidas, lygias ir kai kuriais atvejais daugiau, negu jie daro, tokiu būdu jie turi tęsti dirbti, kad padarytų pakankamai pinigų, kad atsiskaitytų su jų naujais spindinčiais įsipareigojimais. Tai yra taip pat ne, kaip sukurti turtą.

Kita svarstoma problema su vidutine klase yra, kad paprastai jų pajamos priklauso nuo jų savų pastangų, todėl, kad jie aprūpina paslaugą savo žinių ir patirties kažkam mainais už pinigus. Pavyzdžiui, finansinis planuotojas aprūpina žmonių įžvalgumą apie, kaip valdyti jų finansus, kad pasiektų tam tikrus tikslus, tokiu būdu žmonės moka jiems, kad turėtų jų žinias apie finansinį planavimą. Problema yra tokia, kad, jei jie neturi savo žinias ir susitinka su klientais, jie nedaro jokių pinigų. Jų įtampos lygmenys iš tikrųjų užbaigia buvimą gana aukštas, ir jie retai turi bet kokį laisvą laiką, nuo to laiko jie pakyla, kainuoja jiems pinigus, kadangi jie nesusitinka su klientais. Vėl tai nėra, kaip sukurti turtą.

Daiktai atrodo dideli, ir vadinasi žmonės mano, kad jie yra turtuolis, bet iš tikrųjų jie nėra. Skirtumas tarp Vargšų, Vidutinės klasės ir Turtuolio yra kad Turtingi Pirkinio Vertingi dalykai.

Vertingų dalykų pirkimas yra, Kaip Sukurti Turtą. Pasimokykite daugiau apie kuris tipai vertingų dalykų ir kodėl turtingas pirkinys juos, tikrindamas mano kitą straipsnį šioje serijoje – Kaip Sukurti Turtą: Ką Turtuolį Daro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *