Pinigai! tai priverčia pasaulį suktis.

Pinigai yra vienas iš tų daiktų, kuris daro daugumą mūsų beprotišką! Jūs ar turite daug to kreditai ar nieką iš to. Tai yra, atrodo, kad mes duodame šiai prekei daug daugiau valdžios, negu mes turime, į punktą, kad tai iš tikrųjų kontroliuoja mūsų gyvenimus ir įkurti mūsų tikėjimus ir vertina sistemas tai. Kartais, ten atvyksta laikas, kai mes iš tikrųjų turime galvoti apie pinigus tiksliai, koks tai yra, dvasinė būsena. Mūsų požiūris į turtą ir pinigus atrodo svarbesnis negu bet koks kitas aspektas mūsų gyvenimuose. Keliems tai net svarbiau negu kažkas kita pasaulyje. Kuris, mano požiūriu atrodo labai liūdnas iš tikrųjų.
Galvokime greitas kreditas internetu apie tai. Kaip mes galvojame, ir atrodo, jausmas apie pinigus nustato, kaip mes gyvename visuomenėje šiomis dienomis. Jei mes turime daug pinigų, ir aukštą mokėjimo darbą, tai atrodo logiška manyti, kad mes esame geriau apsirūpinę ir įsitikinę dėl mūsų ateities ir savo ruožtu, kiti visuomenėje bus tikėtina pritraukti ar galvoja labai apie mus. Tačiau, Jei mes neturime didelių pinigų, neturėkite darbo, ar turėkite nuolatinio darbo saugumą, tada mes esame labiau daug palinkę išvystyti sutrikimą tokį kaip Depresija ir toks taip pat kaip nuomonė apie kitą visuomenėje, žiūrinčioje žemyn ant mūsų ‘ne Neatsilikimas nuo Jones.

Kad išprovokuotume pakeitimą mūsų minčių apie pinigus, ar turėjimas ar ne, mes iš tikrųjų turime pradėti nuo keitimo mūsų mąstysenos ir mūsų iš anksto nulemtų nuomonių, kurias mes turime domenai karantine į kitus aplink pinigus ir socialinį klestėjimą. Nuo pakeitimo atvyksta valdžia ir nustatymas sureguliuoti ir iš tikrųjų pamatyti tikrą vertę gyvenime.

Yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs galite mėgti padaryti toms situacijoms, kur jūs jaučiatės nepatogus, kai jūs leidžiate pinigus, ar jausmas silpnino apie jūsų finansinę valstybę, ar bet kokiu kitu laiku, kai jūs turite sulaikyti teigiamas jūsų rezultato atžvilgiu gyvenime.

Dėkingumas

Būkite Dėkingas už tai, ką jūs turite. Tai gali atrodyti pagrindinis ir kaip kažkas, kurį jūsų tėvai turėjo papratimą pasakyti jums, kai jūs buvote nedaug, bet, kad būtumėte doras, tai dirba. Paimkite bloknotą ir užrašykite visus gerus daiktus, kuriuos jūs turite savo gyvenime. Nesikoncentruokite ties tuo, kas trūksta ir nesusitelkti materialios nuosavybės ar banko balansų. Galvokite apie daiktus kaip: Jūsų Geriausias Draugas, meilė jūsų šuns, stogo per jūsų galvą, paukščiai, kurie skrenda aplink sode. karštis, kuris daro jūsų dušą karštą, šeimos nariai, kuriuos jūs turite savo gyvenime ir taip toliau. Kai tik jūs padarėte tai, parašykite sąrašą daiktų, už kuriuos kažkas iš visų pusių kitos pasaulio pusės turėjo jaustis dėkingas gyvenime. Palyginkite du sąrašus ir iš tikrųjų galvokite apie skirtumus savo atsakymų palyginti su atsakymais kitame sąraše. Galimybės yra jūs, turės daug daugiau, kad jaustųsi dėkingas už tai, negu jūs suprantate.

Pats Pagarba

Kad ir kada jūs jaučiatės blogai blogai ar jaučiatės neigiamas apie pinigus, pabandykite pamatyti, kad tai tam iš tikrųjų yra. Kad ir kada jūs gaunate savo atlyginimą, ar jūs padedate tą užmokestį į jūsų banko sąskaitą nuo kliento pardavinėjimo, kodėl ne pauzė minutėlę ir galvoja į save savarankiškai, "aš uždirbau šiuos pinigus, atkakliai dirbdamas tam, bet aš nelaikysiu to savaime suprantamu. Pinigai savarankiškai yra tiktai apdovanojimas už mano asmenines pastangas, tai nėra pripažinimas mano padėties pasaulyje." Tapti sektis nėra beveik, kiek pinigų jūs turite, tai gali taip pat būti apie jūsų reputaciją jūsų darbo linijoje. Man, būdamas sėkmingas mano versle yra daugiau apie tai, kiek patenkintų klientų aš turiu, o ne, kiek pinigų aš turiu banke. Mano reputacija verslo pasaulyje ir kaip toli aš atvykau į savo kelionę yra daug svarbesnė man negu pinigų turėjimas, kad blykstelėtų aplink.

Pinigų Žurnalas

Prioritetų kūrimas yra būtinas, kad surastų pinigus, kurių jums reikia jūsų savam savirūpinimuisi. Nuspręsti, kas jūsų prioritetai užgrobia pastabos minkštą įklotą ir kuria sąrašą su šitomis kategorijomis:

Išleistas Kiekis (pavyzdžiui. 8,50$)

Ant Kuris (pavyzdžiui. Knygos, Priešpiečiai, Dainos ar Apps)

Jausmai (pavyzdžiui. Jaustas kaltas po to, Jautėsi gerai, kad skaitytų į žurnalą),

Kai tik jūs užrašėte visus daiktus, jūs išleidote vieną mėnesį, pažvelgia į struktūrą ir bando suvokti, kas išleisti jūsų pinigus ant ateityje. Pavyzdžiui, aš nemėgstu pirkti savo priešpiečius, bet aš mėgstu pirkti apps savo PDA, tokiu būdu aš darau savo savus priešpiečius ir taupau pinigus kiekvieną savaitę, kad pirkčiau 20$ muzikos kvitą, tokiu būdu aš galiu nupirkti daugiau daiktų, aš mėgstu. Atkreipdamas dėmesį ant to, kaip jūs jaučiate, kada jūs perkate daiktus jūs galite pertvarkyti savo išteklius, kad geriau tiktumėte jūsų tikram poreikiui ir jaustumėtės gerai apie daiktus, kuriuos jūs perkate, užuot besijautęs kaltas ar jausdamasis blogai blogai.

Intuicija

Kitas kartas jūs norite nupirkti kažką, kuris jūs norite, kodėl nepasiekti įprotyje paklausti savęs:

Man iš tikrųjų reikia to?

Kodėl aš perku tai?

Jei aš nupirksiu tai, aš vis dar turėsiu pakankamai pinigų, kad užmokėčiau už…?

Duokite sau laiką pabandyti išgirsti jūsų vidinį išminties balsą. Šitų klausimų uždavimas sukels jūsų intuiciją ir padės jums, kai jūs jausitės abejojantis, jei jūs turite nupirkti tą paskutinį dalyką ar ne. Jei jūs galvojate apie tai anksčiau, negu jūs veiksite, jūs galite galvoti apie padarinį, kurį tai gali turėti, jei jūs perkate tai ar jei jūs nedarote. Tai gali palikti jus trumpą tai valdžios sąskaitai, kurią jūs turite užmokėti kitą savaitę, ar tai galėtų būti gerai, kad nupirktų tai šią savaitę, bet jūs negalite sugebėti nupirkti kitą savaitę.

Kai prieita prie pinigų, aš sutinku, kad jie tikrai priverčia pasaulį eiti aplink, bet aš jaučiu, kad yra per daug pabrėžimo to, kiek iš jų mes turime ir svarbumas kad dalis uždėtų pinigai, kaip pamatyti kaip sėkmingas asmuo. Jei jūs turite patarimus, istorijas ar komentarus tada, aš mėgčiau gauti žinių iš jūsų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *