Kaip sutaupyti ant bakalėjos: taupykite pinigus ant bakalėjos šis kurortinis sezonas

Žinojimas, kaip sutaupyti ant bakalėjos gali savo ruožtu išgelbėti jus dideli pinigai, ypač per Kurortinį sezoną. Tačiau, jūs turite būti atsargus todėl, kad kai kurie žmonės taupo, pirkdami urmu, ir randa, kad jie negali suvartoti visų greitai gendančių prekių. Ar tai, jie nupirko tiek daug tuojau pat, kas jų ilgalaikis gelbėjimas yra iš tikrųjų trumpalaikės papildomos išlaidos, kai jie gali leisti sau jį mažiausiai

Yra kelios akivaizdžios santaupos, domenai karantine kurias jūs galite padaryti, bet tikras kelias, kaip sutaupyti ant bakalėjos sukombinuoja taip daug mažų santaupų, kaip jūs galite, užuot pasitikėjęs viena didele gelbėjimo strategija, kuri apribos apimtį. Yra kelios mintys apie įvairias bakalėjos santaupas, kurias jūs galite padaryti bandomajame laike Kalėdų ir Kurortinio sezono

Panaudokite greitas kreditas Kuponus

Kuponai yra visada didelė atsarga, kai žmonės nori taupyti pinigus ant bakalėjos. Tačiau, tiktai panaudokite kuponus ant produktų, kuriuos jūs normaliai pirktumėte, kitaip jūs netaupote nieko. Kuponai duoda tam tikros naudos, kai jūsų parduotuvė siūlo ‘dvigubo kupono’ dienas, bet tas pats prisitaiko. Nepirkite kažko tik dėl kupono, jei jūs normaliai nepirktumėte jo.

Panaudokite Biudžeto Parduotuves

Jūs negalite mėgti biudžeto parduotuvių todėl, kad produktai yra nefirminiai ar yra ‘užsienio’. Tai yra keistas požiūris kažkam norinčiam žinoti, kaip sutaupyti ant bakalėjos, bet jei jūs iš tikrųjų norite taupyti pinigus ant bakalėjos Kurortiniame sezone, jūs galite būti labai rinktinis, kur jūs perkate tam tikrus dalykus. Bulvės yra tas pats, kur bebūtų jūs perkate juos – jūsų vietinė aukšto galo kulinarijos parduotuvė ar Maisto Pagrindai, taip nupirkite savo būtiniausius dalykus pigiausiose biudžeto parduotuvėse.

Per Dalies Pardavimus

Palyginkite vaisių ir augalines kainas, parduotas per dalį ir per svarą. Jūs galite dažnai gauti tikrus sandėrius, pirkdamas per dalį, ypač kai jūs ieškote ypač didelį žiedinį kopūstą, kopūstą, melioną ar bet ką kitą, kur jūs galite gauti pranašumą, pasirinkdamas didžiausią ant parodymo per dalies kainą.

Multipasiūlymai reklamos paslaugos internete

Ieškokite BOGOFs (nupirkite, kiekvienas gauna vieną laisvą), bet tik jei tai yra tuo, ką jūs normaliai pirktumėte. Tai ištikima bet kokiems ypatingiems pasiūlymams. Jūs netaupysite pinigų ant bakalėjos, jei jūs nupirksite du kažko, kurį jūs normaliai nenaudojate ar valgote. Kaip sutaupyti ant bakalėjos turi ieškoti pasiūlymus dalykų, kurių jūs ieškote šiuo momentu. Jei jūs galite užšaldyti kai kuriuos BOGOF pasiūlymus, tai tai yra galiojantis gelbėjimas, bet ne, jei tai pasiliks jūsų šaldiklyje iki šio laiko kitais metais!

Parduotuvė Vieniša

Apsipirkimas vienišas yra vienas geras būdas sutaupyti ant bakalėjos. Neimkite vaikų ir neabejotinai neimkite savo partnerio todėl, kad jis ar ji (ypač jis) užpildys vežimėlį to, ko jie nori be minties apie kainą. Nėra tai juokingas, kaip toks, kuris nedaro valgio gaminimo perka visą įmantrią medžiagą ir paskui paprašo, kad jūs virtumėte tai!

Nupirkite Pigius Brands Hello. Nėra nieko neteisingai su dauguma parduotuvės pigūs prekės ženklai. Tai ypač teisinga, kur kokybė yra neesminė, toks kaip su prieskoniais, stalo druska ir kitais ‘nepatentuotais vaistais’. Net kiaušiniai – jei jūs nereikalaujate laisvo diapazono. Organiniai maistai galėtų būti puikūs, bet jūs netaupysite pinigų ant bakalėjos Kurortiniame sezone, jei jūs neaukosite kai kurių aukų – ir kam reikia organinių plovimo miltelių bet kokiu būdu!

Niekada Neapsipirkite Alkanas

Tai nėra miesto mitas, ir jūs žinote tai! Alkanas apsipirkimas nėra, kaip sutaupyti ant bakalėjos. Žinoma, kad, kai jūs alkstate jūs perkate daugiau ir perkate geriau – reikšmė, kad jūs nupirksite T-kaulą, o ne pasturgalio kepsnį! Pusiaukelėje per T-kaulą jūs norite, kad jūs nupirktumėte pasturgalį! Tas pats yra ištikimas daugeliui prabangių maistų, ar net kiekiui.

Virėjas urmu

Troškiniai, karis, tešlos padažai ir visa kita, kas šąla gerai gali būti virti urmu ir supakuoti į šaldiklį. Nėra jokio reikalingumo prikimšti likusią dalį, kad neįtikėtina aitrioji paprika žemyn jūsų gerklė tik todėl, kad tai ‘galėtų susprogti’. Nuspręskite padaryti dvigubas ir užšaldyti kitą pusę – jūs tada turėsite daugiau stimulo išvykti pakankamai, kad sušaltumėte negu maitintis per daug – persivalgymas nėra būdas sutaupyti ant bakalėjos.

Haagen Dazs ar Sava Parduotuvė?

Jūs galite nupirkti prabangius ledus – ar sava parduotuvė. Pastarasis yra, kaip taupyti pinigus ant bakalėjos, ir tuo metu, kai prabangūs ledai atrodo gardūs, tai viskas bus tas pats jums, kai tik tai yra ant lėkštės su žemuoge ar du. Prabangūs maisto produktai atrodo dideli parduotuvėje, bet leidžia mus susidurti su ja – kai tik jūs pradedate valgyti pigią medžiagą, jūs vis dar gėrėsitės ja ir jausitės išdidus jūsų reikšmingu gelbėjimu.

Virėjas – Nekaista

Virkite daugiau savo valgių nuo įbrėžimo. Nupirkite tikras daržoves ir tikrą mėsą ir sužinokite, kaip paversti juos į nepaprastai skanų valgį. Per didelis skaičius žmonių perka paruoštas padarytus valgius, kurie tik turi būti pašildyti mikrobangų krosnelėje. Tai nėra, kaip sutaupyti ant bakalėjos! Jūs būsite nustebintas tuo, kiek jūs mėgstate kurti savo savus valgius greičiau, negu atgaivinti kažkieno mikrobangų krosnelėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *