Kaip tapti milijonieriumi: pragyvenimas žemiau jūsų priemonės

Jūs niekada nepasieksite nieko, jei jūs negalite sėkmingai gyventi žemiau savo priemonės.

Tikras, jūs turbūt nebūsite geriausios kokybės turtuoliai ir važiuojantis geriausios kokybės automobilį bet kuriuo metu netrukus, traukdamas dvidešimt tūkstančių dolerių per metus. Tai neturi pasakyti, kad jūs negalite niekada tapti turtingas. Yra tačiau keli pagrindiniai faktoriai į statybą turto, kuris tikrai nustatys jūsų gebėjimus sektis. Svarbus, ir deja labiausiai ignoruotas principinis žmonių veidas yra tas pragyvenimo žemiau jų priemonės. Didžiausios problemos kuriomis aš tikiu yra linkusios būti psichologinės. Pirma svarstoma problema būdama tas to gavimo dabar, užmokėkite už tai vėlesnę mąstyseną.
Kreditinės kortelės Skola Gali Sunaikinti Jus

Sudėtingiausias visų, palaiko ir naudoja kreditines korteles tinkamai. Vidutinis asmuo nenegali, ne dėl bandymo neturėjimo, tik nepaprastai sudėtinga priešintis pirkimui kažko, kuris jūs manote, kad jums reikia dabar, ir laukimas, kad užmokėsite už tai vėliau. Žinodamas visus į gerai kreditinių kortelių pavojus, aš tikslingai palieku mano namie. Dabar, kai matomas jų reikalingumas kyla, aš turėčiau nueiti namie, ir gauti juos. Paprastai artėjant tam laikui, aš peržiūrėjau reikalingumą to, kuo buvo, kad aš norėjau pirmiausia. Tačiau, jei jūsų ne nuolatos nomuojančios transporto priemonės, ar liekantis moteliuose, jūs turite peržiūrėti net jų turėjimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nesvarbu nenumatytas blogiausias atvejis, jei jūs pasiekėte punktą, kad jums reikia kreditinės kortelės, kad išgelbėtumėte jus, mano, kad, jei jūs darote pirkimą su juo ir mokestį už jį su jūsų kitu atlyginimu, labai tikėtina, kad jūs užbaigsite toje pačioje situacijoje vėl kadangi jūsų kitas atlyginimas ims nelauktą smūgį. Tai gali, ir dažnai priveda prie ciklo, kuris yra nepaprastai sudėtingas sulūžti nuo, specialiai tiems, kurie gyvena atlyginimas į atlyginimą. Dažnai geriau pripažinti nugalėjimą, ir surasti alternatyvą greičiau, negu daryti tą pirkimą ant kreditinės kortelės.

Jei jūs nusprendžiate sulaikyti, ir panaudoti jūsų kreditines korteles, jūs turite būti nepaprastai drausmintas jų vartojime, ir visada miegate ant finansinio sprendimo. Tai yra viskas į lengvą pateisinti pagundą ir tapti auka minties apie greitą atsilyginimą. Vietoj to, laukite pilna diena ir apsispręskite, jei jums iš tikrųjų reikia to, ar jei jūs galėtumėte apsieiti be to. Jei jūs iš tikrųjų norėtumėte tai, pasiūlykite taupymo to planą. Kažko uždarbis, atkakliai dirbdamas, kad kovotų su pagunda, ir taupydamas ilgainiui yra tiek malonesnis.

Jūsų Pragyvenimo minimumo sumažinimas

Kainos sumažėjimas yra dažnai daug efektyvesnis negu užbaigtas pašalinimas. Pavyzdžiui, užuot nusprendęs pavyzdžiui atsikratyti nuo jūsų nešiojamojo telefono, suvokite tai, kas rodo jus, visiškai reikia, ir be kurio jūs galėjote apsieiti, paskui kvieskite savo tiekėją ir nuneškite tas ypatybes, ir paklauskite jų, jei jie gali aprūpinti geresnį reikalą ant tų ypatybių, kurių jums tikrai reikia. Jūs surasite dažniau negu ne, kad jūsų tiekėjas yra daugiau negu patenkintas davęs jums reikalą, jūs pasiekėte, kad norėtumėte paprašyti to.

Žinoma, išlaidų pašalinimas visiškai siūlo savo savą pašalpą, tačiau jis gali privesti prie ateities per nuolaidžiavimą, kuris gali kainuoti daugiau, negu turėjimas, jis padarė pirmiausia. Pavyzdžiui, jei jūs esate kavos gėrėjas, turbūt geriausia tęsti gerti kavą, bet lengvatiniame tarife. Liovimasis visiškai gali tik privesti prie jūsų besiremiantis tuo, ir baigti tuo, kad geria ir išleidžia daugiau, negu jūs kada nors padarėte anksčiau. Tokiu būdu būkite visiškai įsitikinęs, kad jūs galite apsieiti be kažko prieš atsikratymą nuo to visiškai, ir tikrinti tai. Jei jūs manote, kad jūs galite apsieiti be nešiojamojo telefono, tai paimti tai ir mesti tai stalčiuje, ir pamatyti, kaip jūs jaučiatės po savaitės. Jei jūs surastumėte save imantis tai su jumis, ar pastoviai tikrinantis tai, tai jūs būtumėte geriau apsirūpinusios rezultato ypatybės, kurias jūs galėjote sumažinti, ir bandantis gauti geresnį reikalą nuo jūsų tiekėjo greičiau, negu atsikratyti nuo to.

Pagrindinės išlaidos, kurias daug žmonių turi yra valdžia ir kuras, ir mes naudojame tai su tokiu ignoravimu. Reikia kelių įprantančių į, bet jūs galite padaryti tai įprasta, kad išjungtumėte jūsų automobilį, dykinėdamas, ar išjungtumėte žibintą, kai jūs paliekate kambarį. Po apytiksliai vienos savaitės tai taps antra gamta, kuri galvotų apie uždarymą daiktų, kurie nėra naudojime anksčiau, negu jūs išvyksite. Kitas daiktas, kad padarytų anksčiau perka didelius bilieto dalykus kaip plautuvai, džiovinimo aparatai, šaldikliai, krosnys, mikrobangų krosnelės ir panašiai turi priimti jūsų sprendimą, pagrįstą jo energijos vartojimo efektyvumo reitingu, ir ko jums iš tikrųjų reikia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra daug daiktų, kuriuos jūs galite padaryti savo savuose namuose, kad sumažintumėte jūsų pragyvenimo minimumą, taip pažiūrėti aplink ir padaryti tai žaidimu, kad pabandytumėte ir sumažintumėte jūsų naudos vartojimą tiek kiek įmanoma, ne tiktai tai padeda jūsų biudžetui, bet tai padeda aplinkai be to.

Išvada

Sumažinimas jūsų kreditinės kortelės priklausomybių, ir pragyvenimo minimumo gali padėti jums gyventi žemiau jūsų priemonės, bet neriboja savęs. Visada ieškokite naujų būdų taupyti pinigus, ar tai virti jūsų savą kavą, ar perjungti į šaltą vandeninę valymo priemonę. Yra daug pigesnių alternatyvų, ir metodai, kad sumažintų jūsų kainas. Kol jūs atidarote savo akis jiems. Kitas paštas ant, Kaip Tapti Milijonieriaus serija bus ant temos biudžeto sudarymo, ir naudojimas pranoksta kitus, kad padarytų gyvenantį gyvenimą su biudžetu daug lengvesnį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *