Kelionės draudimas – teigiamus ir neigiamus

Jei esate asmuo, jums negali būti daug maniau, kad tai, kad galėtų Chybiać, kai jums keliauti užsienyje atostogų tipo stiklo-pusė-visas. Jums gali net manyti, kad kelionės draudimo nereikalingas sąnaudas. Kai kurie žmonės yra taip optimistiškai, kad jie galvoja, kad kažkas bus pasiimti savo skaldytų šventė vienetų ir už juos sumokėti sąskaitas, jei ko eiti, kriaušės formos.

Stiklo pusę-tuščių stovyklos, tačiau dažnai yra tikėtina, kad worrywarts pasaulyje, numatant nelaimės ir išlaidų valandas, įsitikinkite, kad jie perka teisingą kelionės keliones draudimą. Jie patikrinti politikos dokumentą, vėl ir vėl, kad užtikrinti, kad visi planuojamos veiklos rūšys. Jie dažnai taip pat labiausiai gali skambinti draudimo bendrovės su papildomų klausimų – tiesiog būti tikri – ir kodėl gi ne! Tai nėra gera laukti, kol dalykų Przekrzywiony eiti pradėti tikrinti savo politikos dokumentą norėdami sužinoti, ar yra taikomos konkrečios incidento ar veiklos

Yra sakoma, kad priešingybės pritraukti, todėl Idealiame pasaulyje “pusė-visas” asmenybės turėtų suporuokite su a “pusė tuščias” – ir viskas būtų balanso taip, kad jie abu turi saugos neto kelionės draudimą savo atostogų metu!

Dabar, kas nors, kas skaityti straipsnių apie kelionės draudimas turėtų turėti tam tikrą idėją, svarbą iš atostogų draudimo, nepriklausomai nuo to, ar jis yra trumpas miesto pertraukos arba turo pasaulį kelionę. Daugelis žmonių nežino, kad dauguma draudimo polisų taip greitos paskolos pat numatyti padengti kelionės per savo gyvenamąją šalį, paprastai su reikalavimo, kad dvi ar daugiau naktų apgyvendinimo buvo užsakytas iš anksto.

Kelionės draudimo yra nedidelis lyginant su potencialiai astronominių išlaidų blogąją turėtų siaubingai. Ji apima įvairias kelionės susijusias problemas, pvz.:

Medicinos nelaimingų atsitikimų ir avarijų ir ligoninių naudos

Atsakomybės pretenzijos ir teisinių išlaidų

Panaikinimo ir sumažinimo

Asmeniniai avariją

Asmeninių daiktų ir bagažo

Reguliaraus oro linijų nesėkmės

Katastrofos padengti

Mugging

Kelionės vėlavimo

Apiplėšimuose

Praleistus išvykimo

Naminių gyvūnų priežiūros

Jei jau galvoti apie kitą sezoną slidinėjimo ir snieglenčių kelionę, kodėl gi ne įdėti priminimą savo “daryti” sąrašą pirkti žiemos sporto šventė draudimas. Nelaimingo atsitikimo ant šlaitų, labai dažnai apima Sulaužytų kaulų ir galvos traumų, visi, kurie yra labai brangi gydyti. Jei esate pozicijoje JAV ar Kanados, kai medicininių keliones išlaidų yra piniginė-numbingly dideli, tada labai svarbu turėti gerą slidinėjimo draudimo polisą. Tikrinti, kad politika apima pakankamai padengti medicinines išlaidas, taip pat apima kalnų gelbėjimo, Sraigtasparnis evakuacijos ir oro greitajai pagalbai išvykti jums (jei tai turėtų tapti būtina). Vekseliai, šios išlaidos yra labai brangūs ir ji yra jūsų atsakomybė (ir jūsų vien) juos sumokėti. Daug keliautojų yra pagal klaidingą įspūdį, kad jų konsulato ar ambasados bus mokėti šių išlaidų, jei jie neturi draudimo, bet tai ne atveju.

Perkant atostogų draudimo svarbu peržiūrėti į “tvarkaraštis, padengti”; tai yra skirsnis, kad nustato draudimo ir suma kiekvienam pagal jūsų pasirinktą planas apima įvairius aspektus. keliones Dauguma kompanijų bus kompensuoja skirtingų, iš pagrindinio politikos iki a premjeras – reiškia vis didesnės padengti ir atitinkamą priemokos padidėjimą.

Jūsų pasirinkimas “viršelis lygis” gali daugiausia priklauso jūsų paskirties šalyje. Jei jums yra tiesiog hopping visoje Europoje miesto pertraukos keletą dienų jūs gali nuspręsti apsidrausti tiek, jei jums buvo vyksta slidinėjimo Kolorado ar upių plukdymas, Pietų Amerikoje. Kilus abejonėms, paskolos internetu visada paskambinkite įmonei ir klausti patarimo prieš jus pirkti.

Jei gyvenate dalyvaujančios valstybės, kuri Europos Sąjungos visada atlikti Europos sveikatos draudimo kortelė (ESDK) kai keliaujant po ES. Tačiau atminkite, kad ESDK atliekami šalia kelionės draudimas, ne kaip pakaitalą. ESDK paprastai numato draudimą tos šalies tuo pačiu lygiu kaip pilietis apdorojimui. Tačiau jis netaikomas neskubių gydymo, nuolatinių valymo arba medicinos pagalbos grąžinimo, oro greitajai pagalbai. Ji taip pat neapima pamestas arba pavogtas bagažo ar nuosavybės ir daugybę kitų su kelionėmis susijusią mishaps kad yra visų potencialiai labai brangiai be draudimo.

Pagrindinio Pigūs kelionės draudimo politikos ar Pigūs kuprinės draudimo politikos yra geriau nei Nr politikos ne visi, ir paprastai papildoma padengti gali būti perkami padengti numatyti papildomų priemonių, pavyzdžiui, žiemos sportas, verslo įrangos, golfo padengti ir fotografijos įrangos.

Tai puikus, kad teigiamas požiūris į gyvenimą, bet fidentem jūsų atostogų į “sėkmės” galėtų būti labai didelis – ir brangiai kainuojančių – klaidą. Jei neturite kelionės draudimo jis gali net sukelti pragaištingų, ir kad būtų tikrai nuvalykite šypsena išjungti net labiausiai annoyingly optimistiškai asmuo veido! Yra natūraliai Niefrasobliwy asmuo yra asmenybės bruožas, turėtų būti užkonservuoti, Taigi kodėl rizikos sudužus jūsų svajonių atostogų – ir kad brangakmenių pusmetį-visas stiklo…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *