Kiek jums reikės išėjimui į pensiją?

Jei jūs panėšėjate į daugumą žmonių, jūsų didžiausia įmonė spaustuve yra jūsų išėjimas į pensiją. Tuo metu, kai jūs galite turėti truputį pinigų, užslėpė jus, galėtų taip pat žinoti, kad jie neketina būti pakankamai, kuris yra, kodėl jūs turite gauti pagalbą nuo finansinio profesionalo. Tiktai, sąžiningai žiūrėdamas į, ko jums reikės prieš tai, ką jūs turite bus jūs sugebėti pasakyti su aiškumu, kad jūs sugebėsite atsistatydinti su pakankamai pinigų.

Nepasitikėkite Kitais

Daug žmonių šiomis dienomis pasitiki kitais šaltiniais, kad finansuotų jų išėjimą į pensiją. Jie galėtų tikėtis daiktų kaip Socialinė apsauga, jų namai, atsiskaityti, palikimas, ir kiti kintamieji. Problema su tuo yra šitie faktoriai, yra visas unknowns. Kitaip tariant, jūs niekada nežinote tai, kas gali įvykti rytoj su Socialine apsauga, ir jūs todėl negalite pasitikėti ja į, visiškai finansuoja jūsų išėjimą į pensiją

Sukurkite Roadmap

Sodindamas su profesionalu, jūs galite sukurti finansinę laisvę roadmap taip kalbėti. Tai nebus nieko daugiau, kaip gerai apgalvojo strategiją, kuri yra pasiūta, kad dirbtų jumyse, nepriklausomai nuo to, kokios jūsų einamosios pajamos galėtų būti. Kai tik jūs turite roadmap vietoje, jūs žinosite tiksliai, kur jūs einate ir ką jūs turite padaryti, kad pasiektumėte ten.

Svarstykite visus Faktorius

Viena iš didžiausių klaidų, kurias žmonės padaro, svarstydami kiekį pinigų, ant kurių jie turės patogiai atsistatydinti yra, jie nesvarsto visų faktorių. Pavyzdžiui, dalys internetu infliacija turi būti didžiuliu apsvarstymu, bet tai dažnai nėra. Taip, kažkas galėtų sugebėti gyventi gerai šiuo momentu šalin 5.000$ per mėnesį, bet 30 metų nuo dabar, kurie tikėtina nebus pakankamai tam tam pačiam asmeniui.

Taip, į visus faktorius, apimdami infliaciją, turi atsižvelgti taip, jūs neužbaigiate su mažiau automobiliu supirkimas negu, jums reikia. Tai yra, kur pros įeina. Kadangi profesionalai žino visus faktorius, jie gali įsitikinti, kad jūs gerai žinote juos visus ir paruoštas jiems be to.

Nerizikuokite Savo Gyvenimo lygiu

Didžiausia priežastis jūs norite būti įsitikinęs, kad jūs turite pakankamai pinigų, kad atsistatydintumėte su yra jūsų gyvenimo lygis. Jei jūs esate blogai paruoštas jūsų išėjimui į pensiją ir užbaigiate su mažiau negu, jums reikiate jūsų, turėjo stovėti su neįsivaizduojamu ir nuleisti jūsų gyvenimo lygį, kad praeitų. Vietoj antro spėjimo, jūs iš tikrųjų turite pasinaudoti patarimu ir pranešti, kad finansinis profesionalas gali apsirūpinti, tokiu būdu jūs galite žinoti tikrai, kad jūs turėsite daugiau negu reikia pinigų, kad atsistatydintumėte su.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *