Nuo gelbėjimo į turtą: vertingi dalykai visam laikui

Per skirtingas stadijas gyvenime, mes abejojame, kokie mes esame, kur mes atvykstame iš, kur mes einame, ir kodėl daro mes dirbame ar mokomės. Taip pat kaip Diogenes barelyje. Beje, Aleksandras Didysis palaikė šį metodą. Kai jo paklausė, kuo jis norėtų būti, jis atsakė:" sms internetu Jei aš nebūčiau Alexander, aš norėčiau būti Diogenes".

Buvo daug filosofų istorijoje, dėl kurios filosofija buvo jų gyvenimų darbas. Intelektuali darbo jėga yra būdinga dideliems protams. Paprastai, šitie protai atkakliai dirbė ir efektyviai. Sekantis yra tiems, kas mėgsta ir gerbia jų savą darbą taip pat kaip kitų darbą.
Mūsų darbas visada kuria kažką: mintys ateičiai, produktams ar technologijoms, harmonijai gamtoje, ateityje sau savarankiškai, mūsų šeimai ir vaikams. Asmens natūralus noras palieka kažką po to, kai jis nuėjo, per jo vertės prasmės supratimą, kad paliktų kažką, kas gyventų ir švytėjimas per amžius. Kino šedevrai, muzikos smūgiai, bestseleriai literatūroje, įrašai Guinness knygoje yra visas vertės prasmės įsisąmoninimas. Daugumai mūsų, tai tampa prioritetu po to, kai kiekvienas yra apsirengęs ir pilnas.

Karjeros paskolos išsivystymo viduje, vyras suvokia norą duoti geresnę pradžią jo vaikams ir šeimai. Kiekvienas pradeda galvoti per kažką, kad perduotų jo palikuonims. Racionaliausias daiktas turi perduoti žinias ar galimybę įgyti tai. Čia klausimas kurti santaupas įeina, kuris yra, kurdamas turtą. Kaip suprasti tai? Kaip sutaupyti? Kas geriausia forma turi perduoti turtą?

Indėliai yra pigiausias šaltinis finansavimo bankams. Dauguma indėlių tarptautiniuose bankuose nedengia infliacijos vidaus valiutoje. Tuo tarpu, infliacija auga. baidariu nuoma dubysa Žvalgydamasis atgal į istoriją, pagal "šį kartą yra Skirtingas" Kenneth Rogoff ir Carmen Reinhardt, vidurinė infliacija pasaulyje tarp 1500 ir 1799 buvo 0.5 % per metus, 0.71 % tarp 1800 ir 1913, 5 % 20-ąjį šimtmetį (1914 – 2006), nevaldomo pinigų spausdinimo šimtmetis. Aukso standartas buvo iš tikrųjų sustabdytas prieš apytiksliai 40 metų, kas reiškia, kad net nepaisant to, kad 5 % infliacijos norma nevyko po dienos, šimtmečio pradžia buvo mažiau infliacijos negu jo galas. Blogiausias turi dar atvykti…

Todėl, indėliai nekuria, bet sunaikina turtą. Svarbiausia išvada kurią mes galime padaryti yra tokia, kad turtas turi būti sulaikytas vertinguose dalykuose, ne grynaisiais. Forbes reitinguose, mes matome žmones, kurių turtas yra reguliariai iš naujo apskaičiuojamas. Tai iš tikrųjų apskaičiuojama pinigų vertėje, nors, iš tikrųjų tai yra vertingų dalykų kaina, kuri keičiasi. Keli gali palaikyti nekilnojamąjį turtą. Prof. Jack Francis, Baruch Kolegija, ir Roger Ibbotson, Yale universitetas, rodo paskutinių kartų skaičius: gyvenantis nekilnojamasis turtas davė 8.6 % vidutiniškai kasmet, komercinius 9.5 %, tuo metu, kai investicijos į akciją aprūpino 13.4 % kasmetines pajamas. Išvada atrodo akivaizdi.

Auksas. Kas yra jo teisinga kaina? Nuo 18-ojo šimtmečio galo, kol 20-ojo galas, kai aukso standartas buvo sustabdytas, aukso kaina neplaukiojo 25$ ir 35$ už unciją diapazono viduje. Per 40 metų po aukso standarto sustabdymo, kaina keitėsi tarp 35$ ir 1900$ už unciją. Tai yra, kaina padvigubėjo po 200 metų, bet padidėjo 54 kartai po praėjusių 40 metų! Prašom pažymėti, kad mes nevalgome aukso, mes tiesiog psichologiškai esame prijungtas prie jo, kadangi jis visada tarnaudavo kaip garantija užmokesčiams ir kaip apsauga prieš infliaciją. Šiandien vyriausybės spausdina pinigus, gautus ekonomikos šalies ir ne prie aukso, net nepaisant to, kad kažkas gali įvykti ekonomikai. Skirtingi apytikriai apskaičiavimai rodo, kad priimtina kaina aukso uncijai yra tarp 800$ ir 1000$, atsižvelgdama į gamybos kainas ir pridėdama protingą pelno dydį. Priklausomai nuo kintamumo spekuliatyvaus jausmo, kuris pakilo 5000 % daugiau kaip praėjusius 40 metų, aukso rinkos kaina gali keistis.

Menas. Begaliniai lobiai… Įtakingiausias indeksas šioje sferoje yra Mei-Moses Fine Meno Indeksas, ir tai paliko S&P užnugaryje 500 indekso praėjusius 25 metus. Svarbiausia nenauda investavimo į meną yra platus diapazonas nenuspėjamo svyravimo kainos ir reikalavimo kombinacijoje su žemu likvidumu. Garsios Van Gogh "Rainelės" buvo parduotos už 80$ T 1947 ir perparduotos už 53,9$ M už 40 metų po to. 20-ojo šimtmečio kainų pabaigoje objektų meno, pradėto, kad sušildytų ir daužytų naujus įrašus tačiau, pasaulinis nuosmukis atvėsino tai. Objektai d’art yra unikalūs, ir jų kaina yra subjektyvus įvertinimas grožio ir istorijos prie siauro tikėtinų žinovų būrio. Tai sukelia didžiulius kainos šuolius per ekonominį nuosmukį ir nėra tinkama kiekvienam.

Kokie vertingi dalykai yra saugiausi gelbėjimui ir turto dauginimui? Civilizacija ir technologijos greitai vysto žmonių pirmenybę, įpročius ir gyvensenos pakeitimus. Magnetofonais pakeitė KOMPAKTINIŲ DISKŲ GROTUVAI ir parlamento narys 3 žaidėjai jų posūkyje per mažiau kaip vieną kartą. Vis dėlto, šiandien, taip pat kaip prieš 500 metų, jų tautų pajamų žmonių majorai yra išleisti 5 rinkėjams: maistas, drabužiai, apgyvendinimas, medicina ir išsimokslinimas.

Verslas yra idealus įrankis, kad padaugintų turtą. Mes galime sukurti ir išvystyti mūsų savą verslą. Kaip tai bręsta, vertingi dalykai bus įvairūs nuo regioninių ir pramoninių pavojų punkto. Toks įvairinimas gali būti gautas ar turėdamas tarptautinį verslo pagrindą ar per įsigijimą kompanijos su tarptautiniu buvimu, tokiu būdu kurdamas naudą iš visų visame pasaulyje.

Globalinės kompanijos portfelyje turėjimas sumažina keičiamus pavojus be to. Po sulaikymo obligacijos valiutų į auksą, kiekvienos šalies pinigai tapo paprasta nauda ant rinkos. Šalies vyriausybė siekia išvystyti pasitikėjimą savo valiutai. Aukščiau pasitikėjimas pinigams tikresni vertingi dalykai, indėliai ir ištekliai kiekvienas gali nupirkti popieriui. Priežastis, kad centriniai bankai aukština pinigų spausdinimo tempus per tikrų materialių verčių leidimą, yra tokia dėl to, kad šiuolaikiniame pasaulyje valiutos yra pervertintos. Tai sukelia tolimesnę infliaciją ir staigius valiutos kurso šuolius. Jei kompanijos pardavimai yra paskirstyti visame pasaulyje, kilime valiutos kurso vienos valiutos ir nukritimo kito smoothes verslo naudos svyravimas visame. Čia, puikus pasirinkimas turi investuoti kapitalą į kompanijas, gebančias didinti jų kainas per infliacijos šuolius ant išteklių rinkos.

Paprastai, kompanijos su tarptautiniu buvimu turi ilgą istoriją ir aukštą stabilumą į lenktyniavimą ir ekonominius ciklus. Tik galvokite, kiek technologija, patirtis ir informacija apie klientų Tiffany verslą turėjo, gamindamos papuošalus 170 metų? Tai efektyviau negu kitos kompanijos, atvykstančios ant rinkos ir paskui dingstančios greitai po.

Svarstymas, kad yra 7 milijardai žmonių ant planetos šiandien ir kad gyventojai augina 1.5-2 % kasmet tuo metu, kai darbo produktyvumas augina 1.5-3 % per metus, naudos pagrindas kompanijų su globaliniu buvimu tęs užaugti. Tokie vertingi dalykai, išbandyti laiko ir ekonominių ciklų, apsaugotų prieš politinius žlugimus, palūkanas ir valiutos kurso svyravimą, tarnauja kaip fonas gelbėjimui ir turto dėl atvykstančių kartų dauginimui.

One thought on “Nuo gelbėjimo į turtą: vertingi dalykai visam laikui”

  1. After browsing the Internet for an hour I was very happy to find this article. Your passion for this topic shows and I can tell you are very knowledgable about it. Please keep this up.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *