Kiek pinigų finansinis planuotojas uždirba?

Finansinis sektorius turi reputaciją kaip aukštai mokėdamos darbo vietų šaltinį. Žmonės, kurie yra maisto grandinės viršuje, kaip sėkmingi akcijos brokeriai ar viršutinio lygmens banko vadyba, lengvai daro šešis skaičius per metus, neapimdami bonusų ir naudos paketų. Taip, kaip įvynioja finansinę planavimo krūvą šalia tų kitų karjerų? Tiesa yra, ji priklauso. Vidutiniškai, finansiniai patarėjai Jungtinėse Valstijose uždirba tarp 40.000$ ir 75.000$ per metus. Kai kurie žmonės lauke daro daug daugiau, negu tai, ir kiti daro daug mažiau. Daug faktorių gali paveikti jūsų uždarbio potencialą kaip finansinį planuotoją, apimdami išsimokslinimą, skaičių pažymėjimo, asmeninės motyvacijos ir net šalies dalies, kur jūs dirbate.
Išsimokslinimas yra didelis vertingas dalykas tiems, kas nori uždirbti daugiau pinigų. Tik, kad įsilaužtumėte į finansinio kuravimo lauką, jums reikės laipsnio nuo ketverių metų įstaigos. Populiarus majoras šiai karjerai yra finansai, verslas, apskaita, rinkodara, komunikacija, ir ekonomika. Tipiškai iš tikrųjų neturi reikšmės, kas jūs pagrindinis, kiekviena iš disciplinos, įrašytos į sąrašą virš, gali mokyti jus vertingų įgūdžių šiam darbui. Yra viena išimtis, tačiau. Apskaita yra aukštame reikalavime, ir finansiniai patarėjai su stipriu fonu apskaitoje gali paimti daug aukštesnes normas savo paslaugoms negu tie, kas stokoja patirties šiame rajone. Taip, jei jūs norite krašto, kadangi jūs įeinate į darbo rinką, tai turi prasmę paimti bent jau porą kursų apskaitoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai jūs įvykdėte pagrindinį išsimokslinimo reikalavimą, atėjo laikas būti patvirtinama. Galima duoti žmonėms finansinį patarimą be bet kokių oficialių licencijų, bet jei jūs norite iš tikrųjų aukštinti, jūs turite uždirbti kelis skirtingą pažymėjimą. Yra atskiras pažymėjimas, kuris leis jums parduoti įvairovę finansinių produktų, tokių kaip investiciniai fondai ar akcijos portfeliai. Jie yra visada naudingi, bet du svarbiausias pažymėjimas, kurį jūs galite uždirbti yra CFP (patvirtino finansinį planuotoją), ir Kanados avialinijos (auditorius). Jie reikalingas daug studijavimo ir praktinės patirties, bet jie neabejotinai yra ti pastangų verti. Vidutiniškai, patvirtinti finansiniai planuotojai uždirba penkiolika procentų daugiau, negu jų nepripažinti perai, ir patvirtino, kad vieši pranešimai dažnai uždirba net daugiau, negu tai, su vidutiniu atlyginimu, kuris pralenkia lauke 100.000$ per metus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kad maksimizuotų jūsų uždarbio potencialą, svarbu, kad jūs gaunate teisingą darbą, teisingoje kompanijoje, teisingame mieste. Dideli miestai, kaip Niujorkas ir Čikaga, gali būti geriausiomis vietomis dirbti, todėl, kad pagrindinės finansinės kompanijos yra esančios ten, greta daug potencialių klientų. Jei jūs galite pasodinti padėtį vienos iš garsenybių, ir dirbti jūsų kelias viršuje kopėčios ten, jūs turite taisytis. Kitas karjeros kelias galėtų būti, kad įgytų patyrimo mažoje firmoje, ir paskui įeitų į verslą savarankiškai. Finansinis planavimas iš tikrųjų panėšėja į bet kokią kitą karjerą – kuo kompetentingesnis jūs esate, ir sunkiau jūs dirbate, tuo daugiau pinigų jūs uždirbsite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *