Užsienio investicija Indonezijoje

Tarptautiniu mastu, Indonezija turi vieną iš didžiausių tarpų tarp investicinio potencialaus ir tikro potencialaus įvykdymo. Įvykdamas pirma Azijos Finansinės 1997/8 Krizės, buvo didelė užsienio investicija Indonezijoje ypač nuo panašių į Indiją, Japoniją ir Jungtinę Karalystę, ir bendrasis vidaus produkto kilimo tempas buvo nepaprastai sveikuose 10 % per metus, bet einantis po iki 1998, Indonezija buvo žymiai sunkiausiai paveikta Azijos srities ekonomikos su jų bendrasis vidaus produktu, sudarančiu kontraktą prie 13.7 %. Indoneziečių Rupiah (IDR) nuo to laiko stabilizavo, greta bendrasis vidaus produkto, kuris šiuo metu auga 6 % greičiu.
Indonezija turi pasaulinę trečią didžiausią atsargą gamtos turtų, ir jie apima; palmių aliejus, žalia nafta, alavas, varis, auksinės ir gamtinės dujos. Indonezijos importo lygmuo yra aukštesnis negu vidurkis kituose sektoriuose; mechanizmai ir įranga, kuras, chemikalai ir maisto produktai. Indonezijos nepasisekimas įvykdyti jų potencialą išreiškiant ekonominiu vystymusi ir užsienio investicija yra sujungtas su pertekliumi skirtingų svarstomų problemų, kurios lėtai bet tikrai tampa mažiau barjero, ir vietoje tapsme ir lengvai pasiekiamoje kliūtyje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Indonezijoje, užsienio investicijos galimybės yra gausios plius kada nors dabartinė korupcijos kliūtis, tampa mažiau problemos dėl tam tikrų įstatyminių matų įžangos. Kai yra didžiulio potencialo įvairiai verslo avantiūrai šalies viduje, svarstomos problemos, įmonės sulaikymas negali būti išlaikytas. Anksčiau ar vėliau, Indonezijos ekonominis ir užsienio investicijos potencialas bus suprastas.

Gausios finansinės žiniasklaidos parduotuvės vakarų pasaulyje paskelbė skirtingus aspektus, neleidžiančius potencialiems investuotojams panaudoti pasirodančią rinką tokią kaip Indonezija, bet iš tikrųjų profilaktiniai faktoriai galbūt nėra tokia atgrasinimo priemonė. GMS Globalinės Vadybos Paslaugos siūlo užsienio investicijos produktų diapazoną, kad tiktų bet kokiems investitoriams, kurie domisi pelno gavimu nuo pasirodančios rinkos tokios kaip Indonezija. Finansiniai produktai ir nepriklausomas finansinis pataria, yra tuo, ką mes apibrėžiame ir jokiam įsipareigojimui, susitinkančiam su vienu iš mūsų finansinio patarėjų spragtelėjimo čia.

Per globalinę finansinę krizę tarp 2008/9, Indonezija pasirodė palyginti nenukentėjusi, kadangi jų bendrasis vidaus produkto vystymosi skaičiai buvo 4 viduje – 6 % diapazonas, kuris yra, žinoma, didžiulis teigiamas, ir tai rodo, kad nėra jokios tiesioginės koreliacijos tarp ekonominio vystymosi vakarų pasaulyje ir tame Indonezijos ekonomikos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

IDX kapitalo įplaukimas padidėjo dešimteriopas, pastaraisiais metais, kuris yra pagrindinis prisidėjimo faktorius Indonezijos vertybinių popierių rinkos atlikime, ir GMS Globalinėse Vadybos Paslaugose jie turi Indonezijos fondą, kuris įtraukia kai kuriuos iš geriausių atlikėjų. Teisingumas Indonezijoje viršijo rekordus per 2010 ir tęsėsi teigiamame bergždžiame per 2011. Nėra daugelio rinkų, kurios šiuo metu prekiauja aukštesniame lygmenyje, negu jie buvo prieš 2008 biržos krachą, kuris yra geras daiktų indikatorius atvykti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *