Kiti perka – laiko mitą: jūs nenorite praleisti atšokimo

Mano aukščiausia rekomendacija perpenkiasdešimt investitorių? Laikykitės laisvas nuo pirkinio – laiko filosofiją: Turėkite išėjimo strategiją. Pirkinys-savininkas yra kritiškas ginamosioms strategijoms. Jie sako, jei investitoriai pasprunka iš rinkos, jų neinvestuos, kai rinka atšoks, ir jie praleis tuos sugrįžimus.

Kaip su daugeliu mitų, yra kažkokia tiesa tame, ką jie sako. Išėjimo strategijos nėra puikios. Jie gali pagaminti "neteisingus pavojaus signalus," ir taip, jei jūs sekate savo išėjimo strategiją, jūs galėtumėte būti ne rinkoje, kai tai atšoka. Mano firma turėjo neteisingą pavojaus signalą 2010. Finansinė aplinka buvo žiauri: BP naftos dėmė sukūrė nuniokojimą, Europa buvo krizėje, ir teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimai buvo rekordiniame lygyje
Tai atrodė kaip, kad mums vadovavo nuosmukiui. Pavojus buvo didžiulis. Aš patariau klientams ir mano radijo vaidinimo klausytojams pasprukti iš rinkos. Tada rinka atšoko, ir mes praleidome sugrįžimus. Suteiktas, tai nėra gerai. Bet tai dar svarbiau, investitoriai, kurie paėmė mano patarimą vis dar turėjo savo viršininkus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dauguma mano klientų yra atsistatydinti ar šalia išėjimo į pensiją. Jų viršininko saugojimas yra mano darbas skaičius vienas (ir jei jūs esate daugiau kaip penkiasdešimt, aš rekomenduoju, kad tai būtų jūsų, taip pat). Ginamoji strategija, net kai tai neleidžia jums sugrįžimų, kuriuos jūs galbūt padarėte, saugo tą viršininką. Galvokite apie tai šis kelias: Jūs galite norėti nueiti žaidimas lauke, bet jei tornadas, įspėjantis, sprogsta, jūs randate pastogę vietoj to. Aš rizikuočiau pasakyti, kad didžiajai daliai jūsų niekada nesmogė tornadas, kad dauguma įspėjimo buvo neteisingi pavojaus signalai kai prieita prie jūsų asmeninio saugumo. Bet jūs ignoruojate sirenas? Jūs galėjote žaisti lauke ir gauti geresnius sugrįžimus ant savo gyvenimo malonumo, bet jūs imate pastogę todėl, kad jūs žinote, kad tik vienas tornadas galėjo sunaikinti jūsų gyvenimą. Viena krintančių vertybinių popierių rinka galėjo sunaikinti jus, taip pat, atimdama iš jūsų jūsų gyvenimo santaupų trisdešimt septynių procentų vidurkį. Didžiulis praradimas kaip tai gali pakeisti jūsų gyvenimą, ypač jei jūs esate atsistatydintas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Laikydamasis pirkinio – laiko filosofiją, jūs galite padėti savo išėjimą į pensiją rizikoje. Jūs turite išsirinkti: jūs praleistumėte rinkos atšokimą, ar jūs paimtumėte pastogę ir apsaugotumėte jūsų gyvenimo santaupas? Aš praleisčiau atsitiktinį sugrįžimą negu rizikuočiau prarasti trisdešimt septynis procentus (ar daugiau) mano pinigų. Taip, tai yra prekyba – šalin, ir virš penkiasdešimt investitoriams, aš manau, kad tai yra gerai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *