Planavimas pajamas sutinkant bet kokią ligą tokią kaip vėžys

Vėžys yra žodis, kuris maldauja daugelio emocijų, apimdamas baimę. Kai jūs esate jaunas ir sveikas, jūs manote, kad jūs esate nenugalimas. Kaip vyresnis vyras aš žinau geriau. Aš gavau žinias apie savo prostatą po to, kai buvo manyta, kad mano PSA lygmenys buvo klestintys. Aš manau, kad aš sugebėjau pasielgti su tuo todėl, kad aš jau padariau protinį reguliavimą, kad sveikata negali būti laikyta savaime suprantamu.

Mano ketvirtojo dešimtmečio viduriu gyvenimas metė mane kreivė, ir aš buvau diagnozuotas su Išsėtine skleroze (MILISEKUNDĖ) liga, kurioje kūno imuninė sistema graužia apsauginiame myelin dėkle, kuris dengia nervus, potencialiai silpninantis procesas, tai nėra grįžtamasis. Tos žinios pakeitė mano gyvenimą.
Prieš metus prieš tai, kai tai įvyko, kad aš buvau sužalotas automobilio nelaimingame atsitikime. Aš gavau svarbią pamoką, kai jūs esate sužalotas ar blogai ir negalite dirbti, jūs nepasidarote užmokėtas. Tai gali privesti prie finansinio žlugimo.

Punktas yra, aš pasakiau mane patį, "nėra kada nors sugauti padėtyje, kur jums negali užmokėti." Aš ėmiausi priemonių, kad aprūpinčiau kitą šaltinį pajamų ne išlaikytiniu ant mano gebėjimo pasirodyti, ir aš dabar rodau kitiems, kaip padaryti tą patį daiktą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kas aš Studijuotas Apie Pajamas

Aš esu tyrinėjimo analitikas, kuris susitelkė ties tuo sužinoti, kodėl žmonės negali pažengti į priekį po prekybinio ryšio su mano savais finansiniais nusivylimais. Finansiniai profesionalai nesiūlė sprendimo, kurio man reikėjo, ir aš nusprendžiau suvokti daiktus savarankiškai, ir aš padariau.

Per mano tyrinėjimą aš suradau ilgą sąrašą kliūčių, kurios trukdo žmonėms nuo žengimo į priekį. Sveikata yra viena iš pagrindinių kliūčių. Daug žmonių susidūrė su finansine katastrofa dėl didžiulių medicinos kainų, užsitrauktų, kovodami su vėžiu ar kitomis ligomis.

Kad atkreipčiau į sveikatos kliūtį dėmesį, aš norėjau automatizuoto būdo sukurti pajamas, ir tai nurodė į internetą. Bet aš taip pat norėjau sužinoti, kaip pelnyti.

Nebuvo nieko, kas paaiškino, kaip tai dirba. Viskas kurį aš suradau buvo daiktai (1) apie pinigus ar (2) mintys ar būdai uždirbti pinigus. Tai nebuvo tuo, ko aš ieškojau. Tikėkite tuo ar ne, Dievas padėjo man atrasti paslaptį.

Kažkas labai įprasto įvyko, ir aš studijavau akimirksnį, KĄ pelnymas apima. Tai amžinai pakeitė mano supratimą, ir aš žinojau, kas surasti ar sukurti, kad padaryčiau tai galima pritaikyti tai, ką aš studijavau.

Štai kodėl aš reikalauju daryti skirtingumą tarp pelnymo ir to uždarbio. Tai nėra kažkas dėstyto prie bet ko, aš susitikau iš dalies dėl paprasto naudojimo kalbos bet taip pat ir todėl, kad niekas iš tikrųjų "negauna to".

Žmonės daro tvirtinimus palei linijas, "aš ketinu padaryti truputį pinigų". Tada jie eina į savo darbą ir darbą. Tai taip pat gali būti situacija, kur kažkas nori "padaryti kai kuriuos greitus grynuosius pinigus". Tada tai padaroma, darant kai kuriuos atsitiktinius darbus, kad uždirbtų pinigus. Žmones taip pat stebina, kai aš sakau jiems, kurie, ką jie daro investicinėse rinkose nesitiki taip pat. Tai nepelno, ir aš atskleidžiu skirtumą savo studentams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šių Žinių prašymas, Kad Aprūpintų Pajamas

Su tuo kaip fonas jūs turite pradėti įvertinti vertę taikyti šias žinias, kad jūs turėtumėte pajamas nepriklausomai nuo savo sveikatos situacijos.

Draudimo turėjimas yra tikrai geras daiktas, bet tai tiktai eina ligi šiol. Pajamų iš darbo pralošimas yra didelis smūgis. Aš norėjau šalutinio šaltinio pajamų, kurios galėjo sudaryti tarpą. Šis šalutinis pajamų šaltinis yra toks, kad aš turiu kontrolę ir galiu užaugti ir padidėti ilgainiui.

Užimkite laiką, kad studijuotumėte, kaip jūs galite turėti pajamas nepriklausomai nuo vėžio ar bet kokios ligos, pelnydamas greičiau, negu uždirbti tai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *