Kodėl jūs turite apžvelgti savo draudimo portfelį

Draudimo vartotojai dažnai nežino, kad jų draudimo poreikis pastoviai keičiasi. Tuo metu, kai gali būti gausių aplinkybių ir įvykių, kurie gali privesti prie to. Tiktai logiška nuspręsti, kad jūs turite iš naujo įvertinti savo draudimo nušvietimą žiniasklaidoje kaip metų ritinį prie. Apytikriai, jūs turite iš naujo aplankyti savo draudimo portfelį kasmet, kad neatsiliktumėte nuo nuolat besikeičiančios keblios padėties ir gyvenimo dinamiškumo.

Yra daug priežasčių, kodėl jūs turite iš naujo lankyti savo draudimo portfelį retkarčiais. Yra kontrolinis sąrašas to, ko jūs turite ieškoti, apžvelgdamas jūsų draudimo portfelį:
• Jūs tik persikeldavote į naujus namus, kooperatinį butą, ar butą • Jūs nupirkote naują automobilį ar papildomas vienas • Jūs tik susituokdavote, išsiskirtas, gimimas ar įvaikinti vaiką • Kai kurie giminaičiai prisiartino su jumis • Jūs ar jūsų sutuoktinis pakeitėte darbą, ar vienas iš jūsų praradote jo/jos darbą. • Jūs tampate savisamdytas ar pradedate jūsų savą verslą

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai nėra išsamus sąrašas ir yra partijų daugiau, bet bet kuriuo metu yra jūsų šeimos ar gyvensenos pakeitimo, tai gali paveikti jūsų draudimo poreikį be galo. Tai yra žinomas faktas, kad finansinis įsipareigojimas padidėja su laiku ar kai naujas narys prisijungia prie jūsų šeimos.

Jums, galbūt, reikia sureguliuoti jūsų draudimo polisus, kad pritaikytumėte jūsų einamąsias aplinkybes, pavyzdžiui, jei jūs būsite vienas be vaikų, jūsų draudimo reikalingumas nebus daug. Poros su vaikais turi svarstyti kažkokią formą nuolatinio draudimo, kuris yra naudingas aprūpinimui mirtinos naudos išlikusiesiems, bet šis draudimo tipas yra brangus, ir ne kiekviena pora reikia šio nušvietimo žiniasklaidoje tipo.

Neturi reikšmės, kas jūsų aplinkybės yra jūs, turi pergalvoti jūsų draudimo poreikį. Jūsų einamasis nušvietimas žiniasklaidoje galbūt nėra pakankamas, kad apimtų jūsų draudimo poreikį po metų ar du. Kaip kasmet dovanos jo savi iššūkiai, jūs turite sureguliuoti savo nušvietimą žiniasklaidoje atitinkamai. Kad geriau paruoštų visiems juos, kiekvienų politikos metų pradžioje, patartina, kad jūs iš naujo įvertintumėte savo draudimo poreikį. Jūs galite taip pat nupirkti naują politiką, kad papildytumėte tuos jau jūsų portfelyje.

Pašalinkite tai, ko jums nereikia daugiau ne, pavyzdžiui, kai jūsų vaikai yra užauginti, ir su paskola atsiskaito, tada jūsų draudimo polisas galbūt pergyveno savo tikslą. Tokiu būdu tai yra, ar jūs leidžia tai slinkti, mainyti į grynuosius pinigus tai ar iš naujo rengtis tam naujam nušvietimui žiniasklaidoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Visi šitie faktoriai ir pakeitimai yra priežastys, kodėl jūs turite visada apžvelgti savo politiką bent jau kartą per metus ir įsitikinantis kad jūs ant saugios pusės. Jūs nežinote tai, ką gyvenimas gali mesti į jus rytoj, tokiu būdu jūs turite būti paruoštas ir įdedate savo draudimą kitas.

Kodėl jūs turite visada konsultuotis su savo draudimo brokeriu

Jūsų draudimo brokeris yra geriausioje padėtyje, kad patarinėtų jums plataus diapazono srityje produktų, pasiekiamų ant rinkos. Kai tik jūsų brokeris įvertino jūsų atskirą poreikį, jis ar ji gali surasti jus teisingas nušvietimas žiniasklaidoje konkurencinga kaina.

Jūsų draudimo nušvietimo žiniasklaidoje vertinimas dažnai yra vienas protingiausias finansinis judėjimas, kurį jūs galite padaryti, kad padėtumėte jums šalinti galimybę likti underinsured.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *