Išėjimas į pensiją/išėjimas į pensiją Amerikoje

Aš tik skaičiau šį straipsnį tinkle, kuris uždegė mano palūkanas dėl temos. Aš atskleisiu tai taip pat jūs gana netrukus, bet yra daugiau svarstomų problemų, kad atkreiptų dėmesį prieš ranką.

Pirma, jei jūs manote, kad jūs galite atsistatydinti ant socialinės apsaugos vienišos tada, jūs esate ne geriau negu žmonės, kurie renka bedarbystę ir visiškai nori ir sugeba dirbti. Tiesa yra jūs, neužsitarnauja to. Niekas iš mūsų nedaro. Tai yra dovana, kad padarytų jūsų gyvenimą geriau iš vyriausybės. Tas pats daiktas su bedarbiais. Tai yra tiesiog vyriausybė, padedanti jums, aiškiai išdėstant, kad jūs esate bevertis ir negalite išgyventi vienas. Tai nebuvo niekada reikšta, kad būtų pensijos kaupimo ir išmokėjimo planas.
Kas aš turiu pasakyti tokį daiktą? Gerai išleiskite mane sakyti jums. Kaip bandymas aš buvau benamis. Neturėjo jokių pinigų. Jokie namai. Jokia pastogė. Niekas. Padarė aš prašau pagalbos. Ne. Aš gyvenau po tiltais. Miegotas automobilių stovėjimo vietose. Pabudo ryte su ta pačia mintimi, kurią jie visi turi. Kur yra maistas? Kur yra pastogė? Daug svarbesnis tam tikru momentu, užuot radęs darbą.

Kai jūs patiriate tokį daiktą, jūs turite naują perspektyvą. Esu aš benamis dabar. Ne. Aš važiuoju pasaulis ir visada turiu stogą per mano galvą. Tai yra kažkas, į kurį aš niekada negrįšiu. Atsitiktinai tai yra kažkas, kurį daugiau amerikiečių turi patirti. Tai padarė mane stipresnį. Skirtingai nuo silpno, kas tik klausia ir klausia ir klausia ir neaprūpina jokios vertės bet ką. Tai panėšėja į pateikimą užpakalio gatvėje, kuris maldauja pakeitimo 2.000$ per mėnesį. Tai neturi jokios prasmės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Amerikiečiai turi pasidaryti tikri. Jūs neužsitarnaujate nieko; jūs uždirbate tai. Jei jūs esate senas ir esate sudomintas 100$ per dieną išlaidomis, tai jūs nedarėte savo darbo gyvenime. Jūsų reikšmė nepadidino pakankamai vertės bet kam, kad pamatytų jus kaip geresnį tinkamą. Dar kartą vyriausybė tik padeda jūsų trūkumams. Taip apie 100$, prašom nesivaržyti perskaityti šį http: straipsnį//finance.yahoo.com/news/the-best-u-s – "miestai tam, kad atsistatydintumėte ant" – 100-day-20120720.html.

Dabar aukštinkime, kuriam jie išdėsto net toliau. Vidutinis darbuotojas susidurs su 9-5 darbu gerai į jų 70-uosius šiandieniuose terminuose. Nors tai gali būti teisinga. Su viltimi protingas išpopuliarės. Jūs esate tiktai taip geras kaip praėjusią dieną ir negalite pasitikėti daugiau nieko. Tai prisitaiko prie tos pačios 9-5 darbo sąvokos. Aš turiu daug daugiau tikėjimo savo perais, kad jie suras geresnį sprendimą.

Kadangi tai yra atvejis, jūs pradedate analizuoti darbą ir jo visaapimančią vertę. Gaila senis mes paimsime jūsų kėdę tik pabandyti. Jei jums esate 70 metų ir turėjote 30$ k darbas, paimtas nuo jūsų, gerai jis yra per blogas. Jūs neneskubėjote, kad auklėtumėte save ant naujo ir užstrigote seno dienas. Tas pats daiktas su naujomis kompanijomis. Nėra kažko, kuris įeina šiandien, kuris yra jų 20-aisiais, kuris dirbs kompanijoje į jų 70-uosius. Jūs turėtumėte būti protiškai sutrukdytas. Dėl technologijos mes visi aukštinome. Bet jei jums reikia 50 metų, kurie bus paskirti kažkam anksčiau, negu jūs turėsite bet kokią kontrolę ar tarnautojus galbūt, jūs turite gauti padėką ant savo mirtinos lovos tam, kad būtumėte robotu. Mums nereikia šios rūšies. Mes turime aukštinti kaip visuomenė. Tai yra whats atsitikimas.

Taip apkaltinkime ekonomiką. Ne! Tai nėra tiesa. Ekonomika sukasi aplink žmones, ir jų poreikis nepasikeitė. Kažkas naujo ir materialistinio, tikrinkite, būtas darbas nuo 1920, kai Ford kėlėsi. Žmonės vis dar leidžia kasdienius pinigus. Tik nelaiminga tiems, kas nežino, kaip gauti dalį. Facebook pakilo per baisų laiką ekonomiškai, ir Mark Zuckerberg sėdi su milijardais. Taip, kas iš tikrųjų juokiasi.

Jei jūs norite būti beždžione, tai jūs galite būti. Yra daug kompanijų, kurios pasamdys jums, kad padarytų taip. Jei jūs norite būti darbo linijoje, galbūt jūs galite būti, jūs tik galėtumėte turėti nueiti į skirtingą šalį, kuri neturi tokių didelių žinių.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Punktas yra. Technologija yra einanti į priekį. Tokiu būdu yra žmonės. Jei jūs norite žaisti, tai tampate žaidimo dalimi. Jei jūs norite skųstis, tai esate dalis visuomenės, kuri naikina bet kokias dovanas, kurias jūs gavote tam, kad nedarytumėte nieko.

Ištraukite senus pinigus ir naujus pinigus. Draudimas companies=garbage. Banks=garbage. Politics=garbage. Jūs sakote man, kas iš tikrųjų nori padėti jums.

Kai aš užaugau, man visada dėstydavo gerbti mano vyresniuosius, bet šiuo tempu aš manau, kad jie turi pradėti nusilenkti man, jei jie nori, kad aš parašyčiau jiems tikrinimą. Laikai yra sunkūs kiekvienam visada. Neturi reikšmės, koks metai tai yra. Viskas kurio aš klausiu yra, kad jūs tampate dalimi sprendimo vietoj problemos. Uždėkite savo skaitymo stiklines, panaudokite žinias, kad jūs praleidote metus, įsigydamas ir darote mus visus geriau apsirūpinusius. Tik nesėdėkite ten ir mirkite su visomis savo paslaptimis. Jei jūs esate nustatytas finansiškai, tai padarykite tai, ko jūs norite, jūs uždirbote tai. Jūs neturite žaisti kvailų žaidimų kaip likusi dalis visuomenės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *