Kodėl pinigai yra svarbūs

Pinigai nėra svarbiausias daiktas, bet tai vertina teisę viršuje ten su kvėpavimu. Tai yra citata iš Zig Ziglar. Jums reikia pinigų, kad funkcionuotumėte šioje visuomenėje. Pinigai yra priemonė galui. Pinigai stato kelius, mokyklas, parkus, jie moka už viešąsias tarnybas, įstatymo priežiūrą, ir viešąjį saugumą.

Pinigai aprūpina pastogę benamį, maitina alkį, ir aprūpina išsimokslinimą masėms. Pinigai aprūpina galimybę pradėti firmas, investuoti kapitalą į nekilnojamąjį turtą, ir fondų labdaros organizacijas. Pinigų svarbumas yra pamatytas kaimynystėje, kuri stokoja to.
Geras ar Blogas

Pinigai yra amoralūs. Tai nėra niekas blogai ar gerai. Kaip jūs naudojate pinigus nustato, jei jie padės ar skaudins jūsų bendruomenę. Taip pat kaip plyta nėra bloga, kol jūs nenusprendžiate kenkti asmeniui ar asmeninei nuosavybei. Pinigai yra instrumentas, panaudotas, kad apsikeistų prekes ir paslaugas. Dešiniosiose rankose tai gali įgalioti kaimynystę ar sumažinti tai į lūšnyną.

Žmonės sako, kad pinigai nėra svarbūs, bet jie dirba 40, 60, ar 80 valandų, kad gautų juos. Jie lanko seminarus, klases, ir įvykius ant, kaip padaryti daugiau. Kodėl yra nacija įjunko į kreditą ir kaupiančias skolas, jei įsisavinantis pinigus yra žemas prioritetas. Kodėl tai iššvaistoma?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Galvokite apie tai, kai tik jūsų tikrinimas atvyksta, tai jau išleidžiama. Kai netikėta sėkmė atvyksta, jūs padedate ją, kad panaudotumėte nedelsiant paskutinių prietaisų pirkimą, atsiskaito su jūsų kreditine kortele, tokiu būdu jūs galite nupirkti daugiau. Kaip jūs jaučiatės dėl pinigų? Į kokias neigiamas asociacijas jūs laikotės? Kokius pinigų mitus jums dėstė, užaugdamas?

Pinigai ir Charakteris

Įstatyme Pasisekimo, Napoleon Hill, jis išdėsto, kad tie, kas netaupo ir investuoja jų pajamų dalį turi charakterio trūkumą. Jūs galite pažiūrėti į asmens banko sąskaitos išrašą ir pamatyti, koks gyvenimas jie gyvena. Napoleon Hill sako, kad kiekvienas turi išvystyti įprotį taupyti pinigus.

Įprotis sutaupyti stato charakterį. Tai moko užlaikytą atsilyginimą, aprūpina galimybes, ir tuos, kas taupo, gauna geriausius pasiūlymus. Didesnis jūsų mokėjimas grynaisiais žemiau jūsų palūkanų norma bus. Mokėkite grynais, ir jūs galite sutaupyti šimtus ar net tūkstančius dolerių ant jūsų pirkimo. Jūsų investicijos gali užmokėti už visą jūsų medžiagą.

Verslininkai, kurie vysto taupymo įprotį gali gauti daugiau finansų. Jie gali pasinaudoti besikeičiančiomis tendencijomis, nupirkti investicijas su nuolaida, ir uždaryti daugiau reikalų dėl jų pertekliaus. Turto statybos galimybės atvyksta tiems, kas gali vaidinti ir įsakyti, kad pinigai pasirodytų teisingu momentu.

Pinigai yra svarbūs, ir jūs turite įsisavinti juos. Pinigai yra jūsų kasdieniame gyvenime, sužinoti, kaip priversti tai dirbti jumyse. Yra 3 daiktai, kuriuos jūs galite padaryti, kad turėtumėte pinigų darbą jums.

Kontroliuokite Savo Išlaidas

Blogai išlaidų įpročiai priveda prie skolos ir skurdo. Jūs negalite sutaupyti, jei jūs leidžiate viską ką jūs darote. Sulaikykite biudžetą ir sumažinkite visas savo išlaidas. Persvarstykite palūkanų normą ir pašalinkite medžiagą, kurią jūs iš tikrųjų nenaudojate. Jums iš tikrųjų reikia kabelio, žurnalo prenumeravimo, ir klubo narystės? Užuot pirkęs išsimokėtinai randa būdą mokėti grynais ir gauti nuolaidas.

Skola, Kuria tampama, Laisva

Jūsų tikslas yra Įsiskolinusi laisvė. Vidutinis mėnesinis skolų išmokėjimas svyruoja nuo 600$ į 1100$ pagal Fool.com. Tie yra užmokesčiai, kurie galėjo nueiti į jūsų verslą, santaupas, ar investavimą. Jūsų išlaidų kontrolė padės jums atsiskaityti su visomis jūsų skolomis.

Padarykite Daugiau Pinigų

Kad išleistų daugiau eina, uždirba daugiau. Yra šimtai daiktų, kuriuos jūs galite padaryti, kad uždirbtumėte pusės pajamas. Papildomi 1000$ per mėnesį gali padėti jus kelyje į finansinę laisvę. Paverskite savo hobį į kai kuriuos dolerius. Pradėkite konsultuotis ir padėti jūsų talentus dirbti. Parduokite visam tam medžiagą savo name, kurį jūs nepanaudojote metus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kodėl yra Pinigai, Taip Svarbūs

Daugiau pinigų nedarys jūsų laimingo. Jūs perskaitote begalines istorijas turtuolių ir garsus, kas juda spirale iš kontrolės. Jūs matote sugadintus žmones naudojant jų valdžią ne pagal paskirtį gauti daugiau pinigų. Loto nugalėtojai, sportininkai, ir konferansjė subankrutuoja po to, kai jie daro milijonus.

Kaip jūs naudojate savo pinigus nustatys džiaugsmą jūsų gyvenime. Jūsų, Kodėl yra faktorius. Jūsų pinigų darbo jums turėjimas yra tikslas čia. Aš koordinuoju asmenines finansų klases, ir aš matau, kaip pinigai gali naikinti gyvenimus.

Pinigų trūkumas turi tėvus, prarandančius globą todėl, kad vienas tėvas negalėjo leisti sau teisininko. Žmonės dirba 2 iki 3 darbo vietos išgyventi. Įsiskolinusių grūsties santuokų kalnai. Vyrai ir žmonos neatsilieka nuo Joneses. Firmos sudūžta dėl godumo ir pavydo.

Kaip jūs kontroliuojate savo pinigus yra svarbus. Tai nėra svarbiausias daiktas, bet tai teisinga viršuje jų su kvėpavimu. Jei jūs nesirūpinate apie pinigus, tada siunčia visus jūsų pinigus man. Aš galiu padaryti gerą to naudojimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *