Valiutos prekyba – kaip prekiauti saugiai

Taip visų pirma aptarkime tiksliai, kokie rinkų tipai mes galime gauti prieigą ir išleisti mus apimti dalį bendros terminologijos. Daug žmonių kreipiasi į valstybės vientisumą, mainytą kaip Saugumas ar Vertingas dalykas, kiekvienas f, šitas objektas gali būti mainytas daugialypiuose skirtinguose būduose., Pavyzdžiui, vertingas dalykas kaip S & P 500 (Amerikos Indeksai) leidžia mums prekiauti Amerikos geriausių 500 kompanijų judėjime. Jie gali būti mainyti per techniką kaip Fjūčerių kontraktas ar kartais per paplitimo lažinimosi platformas.

Kiekvienas Vertingas dalykas ar Saugumas tipiškai turi simbolį ar Širdį, kuri identifikuoja šį valstybės vientisumą į rinkas. Ateityje, mainydamas simbolį į S & P 500 galėtų būti ES. Tai taip pat pridės elementą į tai, kuris reiškia a) tikras kontraktas, kuris bus mainytas ir metai, tuo mainosi
Taip S & P 500 galėtų turėti pilną simbolį kaip ESZ15, kuris reikš, kad tai yra S & P 500 e mini kontrakto 2015 m. gruodžio.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tipiškai šitie kontraktai baigiasi 4 kartai per metus ir kiekvieną kartą kai, einamasis kontraktas baigiasi, naujas yra sukurtas, kad kontraktas galėtų būti mainytas nuolatinio būdo per metus.

Kiti vertingi dalykai kaip Prekės ir Sistemos įrankiai gali taip pat būti mainyti per Fjūčerių kontraktus. Kur tai yra atvejis, šitie vertingi dalykai turėtų ateities simbolį kaip SIZ15, kuris yra fjūčerių kontraktas Sidabriniam 2015 m. gruodžio kontraktui.

Skirtingi kontraktai aišku skiria skirtingas kainas jiems duotam kontraktui, tai gali pasidaryti nedaug techninis, bet žiniatinklio svetainė kaip CME gali būti nepaprastai naudinga supratime kontrakto kainos kiekvieno iš šitų vertingų dalykų.

Daug žmonių šiomis dienomis prekiauja nuo elektroninės platformos paprastai ant Nešiojamojo kompiuterio asmeninio kompiuterio, ar mobilios paraiškos ant mobilaus ryšio telefono ar tabletės. Kas normaliai vyksta yra, kad jūs pasirenkate kompaniją, kuri leidžia jums mainyti vertingą dalyką, kuriuo jūs domitės.

Tai galėjo būti fjūčerių kontraktu, pasirinkimo valstybės vientisumu, ar iš tikrųjų daug ar vaisiaus sėkla (punktas) ant paplitimo lažinimosi platformų. Daug kompanijų tiktai siūlo Ateitį ir Pasirinkimą, kol kiti tiktai siūlo paplitimo lažinimąsi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Daug prekybininkų naudoja skirtingas platformas kaip platforma Ateičiai ir Pasirinkimui ir paskui skirtinga platforma/kompanija paplitimo lažinimuisi. Geras to pavyzdys galėtų būti prekybininku, kuris naudoja Begalybės Ateitį prekybai Ateities/Pasirinkimo kontraktų ir GKFX paplitimo lažinimuisi.

Jie gali nuspręsti mainyti Ateities Prekes Begalybės ir Užsienio valiutos valiutos porų GKFX.

Būsimame straipsnyje aš apimsiu smulkiau kas variklių sprendimus mainyti tam tikrus vertingus dalykus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *