Lengvi būdai taupyti pinigus šiandien

Jūs galite pradėti šiuo momentu, taupydamas daugiau pinigų. Tai tiktai žengia keliuose paprastuose žingsniuose. Daug žmonių turi problemas gyvenime todėl, kad jie leidžia visus pinigus, kuriuos jie gauna, ir jie nesiruošia nepaprastoms pinigų situacijoms. Yra 5 lengvi daiktai, kuriuos jūs galite padaryti šiuo momentu, kad sumažintumėte jūsų išlaidas ir taupytumėte daugiau pinigų.

1. Nešiojamojo telefono plano pakeitimai – Jūs galite lengvai apriboti savo nešiojamojo telefono planą ar nuokalnę į pigesnį telefoną. Aš pažįstu daug žmonių, kurie neturi smartphones ir taupo tonas pinigų kas mėnesį ant jų nešiojamojo telefono sąskaitų. Žr., jei jūs galite apriboti kokią nors paslaugą, jūs mokate už. Jums negali iš tikrųjų reikėti duomenų ar neriboto pranešimo tonų
Apribojimas jūsų nešiojamojo telefono sąskaitos ar pažeminimas į pigesnį telefoną padės daugiau pinigų į jūsų kišenę kas mėnesį.

2. Valgykite ne namie mažiau ir namie labiau – Jei jūs leidžiate pinigus, kad valgytumėte ne namie kiekvieną dieną priešpiečiams ir pietums, jūs galėtumėte lengvai sutaupyti šimtus tik, maitindamasis namie. Valgymas namie, daugiau išgelbės jus pinigai ir jūs turi turėti atsargoje maistą būsimiems valgiams. Jei jūs išmokstate gaminti valgį namie, tai gali tapti hobiu jums, ir jūs galite pasidalyti savo maistu su draugais ir šeima.

3. Išleiskite mažiau, negu jūs uždirbate – Tai yra paprasta sąvoka, kuri iš tikrųjų padės jums taupyti pinigus. Pradėkite laikyti taką to, kiek jūs uždirbate ir kiek jūs leidžiate. Sulaikykite taką visų pinigų, kuriuos jūs leidžiate ir matote, kokius dalykus ar paslaugas jūs galite apriboti. Net mažyčio bito sumažinimas bus daugiau pinigų jums kas mėnesį.

4. Išgerkite daugiau vandens – Geriamasis vanduo ne tiktai padarys jus sveikesnį, bet tai taip pat išgelbės jus daug pinigų. Jei jūs pasirenkate vandenį savo namuose ar restoranuose tada, jūs neturite užmokėti tiek daug už kitus brangesnius gėrimus. Sveikata ir finansinė perjungimo pašalpa, kad drėkintų yra gausios, ir tai yra pakeitimas, kurį jūs galite padaryti šiuo momentu.

5. Sumažintas ar pasiduoda gėrimas ir rūkymas (ar bet koks kitas blogas įprotis). Alkoholis ir cigaretės yra brangūs, ir jie nedaro nieko gero jums. Mes visi pažįstame asmenį, kuris leidžia tonas pinigų ant tos cigarečių dėžės kas mėnesį. Gali būti sudėtinga baigti šituos įpročius, bet tai iš tikrųjų padės jūsų sveikatai ir išgelbės jus daug pinigų. Jei jūs negalite baigti tada bent jau bandymo sumažinimas.

Jie yra tik kai kurie iš daugelio būdų, kuriais jūs turite, taupo pinigus. Jie yra daiktai, kuriuos jūs turite pradėti daryti šiandien, kad duotumėte jums geresnę finansinę ateitį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *