Pelnymas kaip studentas

Mes drąsiname jus įgyti darbą universitete, ar tikrai tai yra nepilna darbo diena, ar jūs surūšiuojate kažką ilgą vasarą, kuri atvyksta su studentų gyvenimu. Yra tačiau, keli alternatyvūs būdai pelnyti, kuris galėtų prisidėti prie jūsų pajamų. Būtent visos šitos mažos santaupos ir pinigų sukūrimas gali prisidėti iki gerai daugiau kaip 1000£ per mokslo metus; vertas pridėjimas į jūsų banko sąskaitą!

Vienas būdas pradėti pridėti truputį pinigų prie jūsų studentų banko sąskaitos prekiautų jūsų senu mobilaus ryšio telefonu. Galima pakartotinai panaudoti jūsų seną mobiliojo ryšio telefoną tikriems, gryniesiems, ir jūs gausite geresnes normas negu pardavimas to vienam iš jūsų draugų. Jūs galėjote padaryti iki 150£, parduodamas jūsų seną mobilaus ryšio telefoną, kurį jūs galite padėti tiesiai į jūsų studentų banko sąskaitą

Kitas būdas pelnyti sutaupo monetas. Nupirkite didelį stiklainį ar suraskite nenaudotą dėžę ir pradėkite registruoti tai su 1 pensu, 2 pensų ir 5 pensų dalys. Per kelis mėnesius jūs turėsite pakankamai pinigų, kad užsakytumėte laisvo apsipirkimo savaičių vertę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Gaukite visas savo dotacijas: Įsitikinkite, kad jūs užpildote visas savo formas, ypač jei vyksta, jūs esate nuo vieno tėvų fono todėl, kad daugiau negu tikėtina, kad jūs derėsite papildomai dotacijai. Vieną papildomą fondą, apie kurį jūs negalite žinoti, pavadina ‘Studentų Sunkumo Fondu’. Tai yra vienas laiko užmokestis, kuris yra duotas kiekvienam universitetui ir turi būti išdalytas per mokslo metus. Jei jūs galite įrodyti, kad jūs esate baisiame straights tada, jie duos jums kažką nuo 50£ į 3000£. Tai neabejotinai ta laiko verta tik, kad užpildytų formą. Nueikite į savo studentų sąjungos priėmimą ir gaukite tą formą!

Pradėkite verslą. Jūs turite skatinančius gabumus? Universitetas yra fantastiška vieta jums pradėti jūsų savą verslą. Keletą pastarųjų metų vyriausybė nustatė didelių gabalų vietą pinigų į skirtingus universitetus, kad sukurtų verslo mintis. Projektą pavadina ‘GREIČIU’ (tai galėtų pavadinti kažkuo kita jūsų universitete). Jūs turėsite įtikinti specialistų grupę teisėjų apie jūsų verslo mintį. Jei jūs susidorosite į, jūs išvyksite su 3500£ verte finansavimo plius 9 mėnesių verslas mentoring. Dabar, neikite, galvodamas "Briliantas, aš pasiūlysiu gerą mintį, tada rezervuoja 3 mėnesių kelionę į Tailandą! ‘Tai nevyks. Kad ir kas yra atsakingas leidimo, kad jūs, kad gautumėte prieigą prie pinigų turėsite pamatyti kvitus to, ką jūs perkate savo verslui anksčiau, negu jis ar ji išduos bet kokius pinigus. Anksčiau, negu jūs turėsite būti per sujaudintas, turėti viršūnę aplink jūsų universitetą, kad pamatytumėte, jei GREIČIO projektas yra pasiekiamas.

Didelė vieta pradėti uždirbti truputį pinigų yra eBay. eBay, duoda jums galimybę parduoti jūsų seną medžiagą ar net išpirkti pigius daiktus ir parduoti jiems ant už daugiau pinigų. Paklauskite savęs sekantis:

– Yra, tai galimas daro medžiagą parduoti? – Jūs žinote galimus kelius, kuriuose jūs galite gauti iš tikrųjų pigų dalyką? (Neapiplėšimas!) – Jūs labai dažnai laikote daiktus, kurių jums nereikia?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs atsakote taip į bet kurį iš anksčiau minėtų tada, jūs neabejotinai turite gerą galimybę kurti truputį pinigų ant eBay. Iki tol, kol jūs pradedate parduoti medžiagą ant eBay, jūs turite padaryti juos fundamentalius, kad parduotumėte už aukštas kainas:

– Būti tikras jūs duodate žavingą klientų aptarnavimą. Skelbkite savo prekes dieną, jūs gaunate pinigus nuo pirkėjo. – Priima PayPal užmokesčius. Beveik kiekvienas daiktas ant eBay yra nupirktas per PayPal. – Turi aiškias fotografijas to, ką jūs parduodate ir aiškus apibūdinimas.

Jūs turėsite galvoti apie save kaip maža parduotuvė ir turite elgtis su kiekvienu potencialiu klientu kaip geriausiai, jūs galite. Jei jūs pradėsite gauti žalingą kritiką, vis mažiau žmonės nupirks nuo jūsų. Turėkite galvoje, kai jūs parduosite ar perkate daiktų didelį kiekį tada, jūs turėsite užsiregistruoti kaip verslas mokesčio vyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *