Būkite dėkingas per šią dėkojimo šventę!

Šis straipsnis bus publikuotas per 7 dienų Dėkojimo savaitę. Milijonai amerikiečių vis dar jaučia Didelio Nuosmukio padarinius. Tačiau, Dėkojimo savaitė yra tradiciškai laikas šeimos rinkimams ir pirmam pagrindiniam 6 savaičių Kurortinio sezono atvejui. Yra mano minčių ant, kas būti dėkingas už:

Jūs turite darbą, kuris moka jums pakankamai, kad apimtų pragyvenimo išlaidas: daugiau kaip 10 milijonų darbo vietų buvo prarasti per Didelį Nuosmukį, ir ne visi buvo atgauti. Net blogiau, kai kurie pranešimai yra kad kiekvienų trejų iki ketverių vidutinės klasės prarastų darbo vietų; tiktai vienas buvo atgautas. Vidutinė Amerikos šeima turi 4.000$ mažiau vidurinių šeimos pajamų šiandien negu prieš dešimt metų. Dar, sudarydamas biudžetą, jūs galite atlyginti šį 4
00$ lašą pajamose.

Jūs turite stogą per savo galvą: Per neseną nekilnojamojo turto susidūrimą, milijonai amerikiečių prarado savo namus į teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą, trumpą pardavinėjimą, bankrotą, ar tik siuntimą paštu raktų atgal skolintojo ir savanoriškai išvykimo namo, kurį jie negalėjo leisti sau. Manykite, kad neturi reikšmės, jei jūs šiuo metu nomuojate butą ar namą. Kai jūs svarstote visas išlaidas valdyti naminį (paskola, nekilnojamojo turto mokesčiai, draudimas, HOA mokesčiai, ir remontas), dažnai pigiau išnomuoti. Supraskite, kad jūs sugebėsite nupirkti namą ateityje. FHA ir VA paskolos programos yra atlaidžiausi ir dažnai leis jums nupirkti jūsų kitus namus su šitomis paskolomis už tiktai 2-3 metų po to, kai jūs praradote savo ankstesnius namus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai jūs mažinate, jūs sužinote, kad bent jau jūsų namų nuosavybės pusė nėra svarbi jūsų gyvenimo dalis. "Užuominose nuo Heloise" skiltis publikavo prieš daugiau kaip 40 metų, ji pasakė, kad jūs turite atiduoti ar išmesti "bet kokią knygą, neperskaitytą praėjusiais metais ir bet kokį dalyką rengti nedėvėtas po praėjusių 6 mėnesių". Jei mes panaudotume tai kriterijai, daugumai žmonių tiktai reikėtų 20-25 procentų to, kas yra jų drabužinėje ar knygų lentynoje.

Jūs nepraeinate skyrybų ir turite stabilų santykį, ar vedęs ar ne: Jei jūs nesate laimingas, jūs susituokėte ir per 5 metus (vidurinis santuokos gyvenimas), su jumis išsiskiria ir mokėjimas išlaikymo ir vaiko palaikymo jūsų 2 vaikams. Beje, vaiko palaikymas nesustoja, kol vaikams nėra 18 metų, ir jei yra sąlyga skyrybų sutartyje, kuri reikalingas, kad jūs užmokėtumėte jų kolegijos išlaidas, tik kai jiems yra 23 metai. Dabar, jūs esate, sulūžo kitus 13-18 metų. Pažymėkite: 50 % procentas pirmų santuokų, 67 % sekundės ir 74 % trečių santuokų pasibaigia skyrybose, pagal Jennifer Baker Miško Instituto Profesinės Psichologijos Springfilde, Misuris.

Jūsų vaikai ir/ar grandkids yra finansiškai savarankiški: Pagal paskutinius Surašymo biuro duomenis, Sakramente, Kalifornija, 36.4 procentų suaugusių amžių 18 iki 31 gyveno su jų tėvais 2011. "Ankstesnis įrašas buvo nustatytas Didelės Depresijos aušrą, kai 35.5 procentų Sakramento suaugusių toje amžiaus grupėje gyveno su mama ir tėveliu". Šaltinis:" Bumerango vaikų bumas: Procentinis dydis jaunų suaugusių, gyvenančių namie Sakramente rekordiniame lygyje", Ellen Le, 2013 m. rugpjūčio 10-ąją, Sakramento Bitės. Pagal 2012 m. gegužės 1-ąją Lily Altavena New York Times straipsnį, kas 2-asis naujas absolventas JAV buvo vis dar ar bedarbis ar underemployed.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Reziumė: Amerikoje, mes vis dar turime vieną iš aukščiausio gyvenimo lygio pasaulyje. Ką svarsto, gyvenant blogas būtų dangus į milijonus Trečiajame pasaulyje. Nors rekordiniai 47 milijonai amerikiečių gauna talono maistui pagalbą, jie turi pakankamai daug maitintis. Mes turime nemokamą mokslą visiems ir labiau potencialus kylančiam į viršų judrumui negu daugelyje kitų šalių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *