Plaukai: kas madinga?

KirpyklaKiekvieną stilingą moterį bent šiek tiek domina šukuosenų tendencijos. Net jeigu ir stengiamės atrodyti nuo nieko nepriklausomi ir savarankiškai pasirenkantys, kaip atrodyti, kaip elgtis ir, ką daryti, tačiau iš tiesų vis tiek norisi bent žinoti kontekstą. Net jeigu ir rinksitės ne tokią šukuoseną, kuri dabar būtų pati madingiausia, visada smagu pasitikrinti, ar jūsų prioritetai sutampa su šių metų mados vėjais.

„Pabėgusios nuotakos“ šukuosena

Atrodo, šiais metais visiškai įsigali moteriškų netvarkingų šukuosenų tendencijos, kurias norint atitikti beveik nereikia daryti nieko. Tiesiog paveli plaukus, arba atsikeli ir eini. Kodėl šukuosena vadinama „pabėgusios nuotakos“ ? Nes tai yra paleisti ir šiek tiek pasiglamžę, pasigarbanoję plaukai. Tarsi prieš tai būtumėte kažką dariusi salone, o tada nusprendusi netekėti ir šukuoseną tiesiog išardžiusi. Na, būna juk ir taip. Ir gal kaip tik jūs būsite ta pabėgusi nuotaka, jeigu tiesiog mokėsite tokią šukuoseną pasidaryti. Kaip ją išgauti? Šiek tiek pagarbanoti, šiek tiek pavelti. Neklusniems plaukams tai bus natūrali būsena, o lygių plaukų moterims bus sunkiau, prireiks plaukų lako, želė.

Žema arklio uodegėlė

Pati paprasčiausia arklio uodegelė, tiesiog surišta žemai – dar viena sezono šviežiena. Tai, ko paprastai kratomės, ir ką vadiname tik „darbine šukuosena“, dabar žurnalų viršeliuose yra kaip madingiausių šukuosenų tendencijos.

Netvarkingas kuodas

Einame ir toliau netvarkos pėdsakais, kur patenkame? Ten, kur į gandralizdį panašus kuodas stypso ant galvos. Tokį kuodą labai paprasta padaryti garbanėms. Nieko nereikia, tik susukti, sukelti ir prisegti. Vuolia – turite kuodą, kurio pavydės visos tiesių plaukų savininkės, kurioms niekaip nepavyks tinkamai sušiaušti.

Šlapių plaukų efektas

O visgi, jeigu turite lygius plaukus, kur bus jūsų stiprybė šį šukuosenų sezoną? Juk ir jūs norėsite atrodyti stilingai, tačiau visi iki šiol išvardinti pasirinkimai jums nebus labai paprastai įgyvendinami. Ką tada reikia daryti? Tada galite pasilikti paskutinę opciją – šlapių plaukų stilių. Taip taip, tą patį, kuris kažkada buvo toks madingas, o paskui pasibjaurėtinas. Taigi, jis grįžo kaip mados klyksmas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *