Pranašumai alternatyvių ilgo diapazono orų prognozių komercinei statybai

Mes dažnai skaitome apie statybos pastangas, trukdytas nepalankių gamtinių sąlygų; konjunktūra, kuri gali kainuoti pinigus ilgame prabėgime. Neseniai, Vokietijos 2010 ekonominis atšokimas buvo nustelbtas blogesnių negu vidurkis gamtinių sąlygų. Lietinga antra 2009 pusė sutrukdė statybos pastangoms Centrinėje Luizianoje, kuriose orai pastumia atgal sąrašus ir projektus.

Šiuo metu, tradicinė meteorologija negali tiksliai nustatyti specifinių oro įvykių už 3 ar 4 dienų. Yra alternatyvus orų prognozės metodas, tačiau, kuris pranoksta kitus ilgo diapazono oro struktūros prognozėje. Vienas pranašumas šio metodo, kuris yra pagrįstas planetiniais ciklais, yra toks, kad kiekvienas gali daug toliau ištyrinėti ateitį ir apsirūpinti, padoriu tikslumu, laikai, vietos, ir tipo orai, kurį einamosios tradicinės ilgo diapazono oro perspektyvos negali aprūpinti. Pavyzdžiui, einamosios tradicinės ilgo diapazono oro perspektyvos yra suskaidytos žemyn į 3 mėnesių periodus ir rodo, jei temperatūra ir nusėdimas tam tikrame šalies rajone bus virš vidurkio, žemiau vidurkio ar turės lygią galimybę taip pat. Alternatyvi prognozės sistema, antra, gali aprūpinti tikras datas ir vietas greta oro reiškinio tipo, kuris bus lauktas.

Ilgo diapazono orų prognozes, pagrįstas šiuo netradiciniu metodu ir jų rezultatais, pastoviai skelbia URL, paminėtame apačioje. Nors joks orai Šiauliuose prognozės metodas, būti tuo tradicinis ar kitaip, negali reikalauti 100 procentų tikslumo, aš suradau, kad ši sistema duoda labai patikimus rezultatus. Įsivaizduokite pašalpą, kurią daug priklausančių nuo oro pramonės šakų galėjo gauti, žinodamos dominuojančius oro struktūros mėnesius ar metus iš anksto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *