Turėkite blogą kreditą ar jokį kreditą? studentų paskolos yra pasiekiamos be kreditingumo patikrinimo

Žmonės, kurie domisi aukštojo išsilavinimo persekiojimu žino, kad nėra nieko lengvo apie tą tvirtinimą. Kolegija yra daug darbo ir daug pinigų. Daug studentų su blogu kreditu ar jokiu kreditu apskritai gali jaudintis dėl jų gebėjimo finansuoti jų išsimokslinimą per paskolas. Yra geras būdas gauti studentų paskolą be kreditingumo patikrinimo? Yra aukštasis išsilavinimas nuo ribų iki tų su blogu kreditu?

kreditasKodėl Kreditingumo patikrinimo Reikalai

Apskritai, skolintojai įvykdo kreditingumo patikrinimą ant potencialaus paskolos gavėjo, kad nustatytų ar tikrai, kurio veiksmus paskolos gavėjo praeitis numato pasisekimą ar nesėkmę paskolos atmokėjime. Paskolos gavėjus su geru kreditu laiko minimaliu pavojumi. Paskolos gavėjai su blogu greiti kreditai kreditu yra priešingybė. Todėl, turėjimas blogai kredituoja, gali sunkiai skaudinti jus, kai skolintojas įvykdo kreditingumo patikrinimą

Tačiau, studentų paskolos yra visiškai skirtingas gyvūnas. Skirtingai nuo tradicinių paskolų, studentų paskolų nesuteikia pagrįstų jūsų einamuoju gebėjimu atsilyginti, bet greičiau jūsų būsimu gebėjimu užmokėti. Mintis yra tokia, kad jūs lankote mokyklą, kad finansuotumėte išsimokslinimą, kuris nutupdys jus darbas, kuris įgalins jus grąžinti jūsų paskolą. Toje pagarboje, jūsų praeitis nekelia jokio susirūpinimo, ir todėl joks kreditingumo patikrinimas nėra reikalingas daugeliui studentų paskolų.

Vyriausybinė Pagalba Iš pradžių

Geriausios žinios bet kokiam studentui, ieškančiam paskolos su blogu kreditu, yra, kad federalinė vyriausybė yra studentų skolintojas skaičius greitieji kreditai vienas ir nėra jokio kreditingumo patikrinimo, reikalingo federacijos principu subsidijuotoms studentų paskoloms. Nors šitos paskolos yra duotos privačių bankų, jie yra apdrausti federalinės vyriausybės, kuri neatsižvelgia į jokį kreditingumo patikrinimą ir žemų, nustatytų palūkanų normą.

Vyriausybinės paskolos yra išdalytos, kai tik jūs užbaigiate FAFSA (Laisva Paraiška federalinei Studentų Pagalbai) forma ant jūsų priėmimo kolegijai. Vyriausybė tada pasakys jums, kiek pinigų jūs galite pasiskolinti kasmet pagal jūsų išsimokslinimo lygmenį (paskutinio kurso studentas ir absolventas). Tie ypač aptemptuose finansiniuose taškeliuose ruošis papildomiems pinigams per programas tokias kaip Perkins Paskolos, bet visi kolegiją einantys studentai ruošiasi Stafford Loans.

Privatus Skolinantis Pasirinkimas

Jei pinigų, paskolos jums kuriuos jūs gaunate iš federalinės vyriausybės bus nepakankamai, kad finansuotų jūsų pilną kolegijos išsimokslinimą, tai jūs vis dar turėsite kitus kelius, kad ištirtumėte su privačiais ir internetiniais skolintojais. Šitie skolintojai negali pasiūlyti jokių kreditingumo patikrinimo studento paskolų, bet jie daug daugiau nori dirbti su blogu kreditu ir jokiais kredito paskolos gavėjais kolegijai, finansuodami tikslus. Paklauskite skolintojų, kad jūs žiūrite į apytiksliai programas, kurias jie siūlo studentams ir mato, jei jūs galite susitarti dėl atmokėjimo plano, kuris yra prisidedantis prie jūsų studentų gyvensenos, toks kaip tiktai mokėjimas palūkanų jūsų paskoloje iki baigimo.

Jūs Galite Lankyti Koledžą

Neleiskite finansinių rūpesčių paveikti jūsų sprendimą persekioti aukštąjį išsilavinimą. Net su blogu kreditu ar jokiu kreditu, studentų paskolos yra pasiekiamos, ir daug studentų paskolų nereikalingas jokio kreditingumo patikrinimo.

Studentų paskolos yra būtinos šią dieną ir amžius, bet jie yra taip pat pasiekiami. Sekite patarimą šiame straipsnyje, kad suvoktumėte, kurios paskolos yra geriausios jums ir jūsų situacijai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *