Qrops ir pranašumai Jungtinės Karalystės pensijos savininkams, gyvenantiems užsenyje.

Jei jūs planuojate gyventi ilgam už Jungtinės Karalystės ribų ar jei jūs jau paėmėte šuolį, ir jūs sukaupėte Jungtinės Karalystės pensijas, tai daugumai žmonių Kvalifikavimas Pripažinta Užsienio Pensinio aprūpinimo programa ar QROPS trumpas, gali duoti tikrus pranašumus, kai palyginti su jūsų Jungtinės Karalystės pensijos išvykimu, kur tai yra.

Pensija yra aplankas, kuris laiko investicinius fondus tokius kaip draudimo fondai ir investiciniai fondai, į kuriuos jūsų pensijos vertę investuoja.

Jungtinė Karalystė privati pensija ir profesinės pensijos paprastai turi labai apribotą zidiniu kapsules investicinių fondų pasirinkimą, kad išsirinktų iš. Labai dažnai pensijos savininkas tiktai turėtų pasirinkimą investavimo į fondus, valdytus draudimo bendrovės, kuri taip pat aprūpina pensijos aplanką

Šis apribojimas gali turėti padarinį, drastiškai pažeminantį investicinį atlikimą. Būdamas serveriai hostingas gabus išsirinkti iš visos rinkos per QROPS jūs duodate sau daug geresnę galimybę iš esmės pagerinti jūsų investicinį atlikimą, dydį jūsų pensijos puodo, ir savo ruožtu pajamas, kurias jūs gaunate išėjime į pensiją.

Yra pavyzdys…

Geriausi dešimt Jungtinės Karalystės teisingumo fondų per 3 metų periodą į 2011 m. lapkričio 7-ąją grąžintas 109 % vidurkis!

Pagrindas dešimt sugrįžo, pagamino vidutinį sugrįžimą 17.87 % per tą patį periodą.

Šaltinis: Investicinė Vadybininkų Asociacija Jungtinė Karalystė. Visos Kompanijos nuo 156 fondų.

Žinoma, nėra galima pamatyti į ateitį ir žinoti, už kurį investicinis fondas dirbs geriau. Tačiau tam tikros fondų valdymo grupės tikrai pranoksta kitus tam tikruose sektoriuose t.y. XYZ gali būti nuolatos būti geriausiuose dešimt Amerikos teisingumo fondų, bet jis gali turėti blogą ilgalaikį atlikimo įrašą daug kitų sektorių tokių kaip Jungtinė Karalystė Komercinis turtas, Jungtinės Karalystės Teisingumas ir Korporacinės grupės.

Įvairinimas mažina pavojų ir padeda išlyginti sugrįžimus. Patartina investuoti jūsų pensijos puodą į mišinį skirtingų vertingo dalyko klasių t.y. akcijų, secret klubas obligacijų, komercinio turto, absolute sugrįžimo fondai, ir grynieji pinigai.

Būdamas gabus pasirinkti fondų valdytojus, QROPS, kas turi ilgalaikį įrašą lauke atlikimo sektoriuje, kurį jie valdo – pavyzdžiui naudojimas pavyzdžio virš Jungtinės Karalystės Teisingumo pavyzdžiui – jūs galite ne tiktai iš esmės pagerinti investicinius sugrįžimus per vidutinišką fondą tame pačiame sektoriuje, jūs galite taip pat sumažinti pavojų. Tikras laimėjimas laimi scenarijų!

Kitas dažnai pamiršdavo, kad faktorius yra, kad daug nuolatos aukštų atlikėjų sugeba pasiekti nuolatos aukštas padėtis savo pero grupėje todėl, kad jie prisiima mažiau rizikos negu tie vadybininkai, kurie po įvykdo jų perus to paties sektoriaus viduje.

Tai žinoma, kadangi geresnio pavojaus pristatymas sureguliavo sugrįžimus; tai pasiekiama įgūdžio ir fondų valdymo komandos specialisto ekspertizės.

Tokiu būdu vienas iš QROPS pranašumų yra didesnė investicinė laisvė. Tai gali privesti prie didesnio pensijos puodo ir daugiau pinigų jūsų kišenėje. Aš apimsiu dalį kitos pašalpos QROPS būsimuose straipsniuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *