Apmokestinkite laisvas santaupas ir investicijas.

Tuo metu, kai ISAs yra populiarus būdas taupyti pinigus, vengdami mokesčio, jie nėra jūsų vienintelis pasirinkimas. Priklausomai nuo jūsų poreikio ir pavojaus svetainiu kurimas kiekio jūs norite paimti, jūs manysite, kad produktų diapazonas tinka jums.

ISAs

ISA yra žinomas ir populiarus būdas taupyti pinigus, be mokesčių. Skirtingi ISA tipai tiekia skirtingą pašalpą ir pranašumus:

Grynieji pinigai ISA Hello. Standartiniai grynieji pinigai ISA darbai kaip taupomoji sąskaita, išskyrus palūkanas, kurias jūs kaupiate nėra apmokestinti. Tuo metu, kai jūs galite turėti lengvą prieigą prie savo pinigų grynuosiuose piniguose ISA, ne, visi planai turi didelę palūkanų normą.
Akcija ISA Hello. Investicija ar akcija ISA leidžia jums laikyti akciją, tokią kaip akcijos ir fondai, jūsų pranešime ir leisti jiems pasidaryti be mokesčių. Jūs turite svarstyti pavojų rūpestingai, kai jūs pasirenkate savo akcijas dalys internetu ir obligacijas, kadangi jūs norėsite maksimaliai galimų sugrįžimų ir žemiausio pavojaus. Tai yra gera mintis konsultuotis su finansiniu patarėju, kad padėtų padaryti jūsų pasirinkimą.

Yra ribos išleidus pinigus, kuriuos jūs galite padėti į ISA kasmet (10.200£ 2010/11). Be to, mokestis už kapitalo prieaugį reiškia, kad jūsų pinigų mokesčio palengvėjimas tęsiasi iki tam tikros ribos (10.100£ 2010/11). Jūs turite svarstyti, ar tai turi prasmę sutaupyti ar investuoti jūsų pinigus ISA aplanko viduje.

Kitas pasirinkimas

Yra alternatyvų ISA kai prieita prie mokesčio laisvas gelbėjimas ir investicija:

Rizikos kapitalo Pasitikėjimas

VCTs investuoja kapitalą į mažas firmas, dažnai ankstyvoje stadijoje išsivystymo servai ir įrašytas į sąrašą ant Alternatyvios Investicinės Rinkos. Tai yra didelės rizikos investicija, bet siūlo 30 % mokesčio palengvėjimą ant naujų iki 200.000£ akcijų. Jūs turite sulaikyti savo akcijas bent jau penkerius metus ar rizikuoti prarasti paramos mokesčio stimulą.

Draugiškos Visuomenės

Draugiškos visuomenės leidžia jums sutaupyti mažą kiekį pinigų kasmet, mėnesiniuose užmokesčiuose ar kaip bendroji suma, ir padaryti mokestį laisvomis santaupomis ant to kiekio. Jūs turite sulaikyti planą minimumo dešimt metų prieš pašalpos derliaus nuėmimą. Pastaraisiais metais, šitie planai nepasirodė gerai palyginti su vertybinių popierių birža.

Nuo kranto pusės Investicija

Investicijos kurias jūs darote atviroje jūroje tiekia daug galimybių mokesčiui deferral ar net vengimui. Tuo metu, kai pinigai, kuriuos jūs darote galėtų dirbti geriau už vidaus investicijas žinoti, kad jūsų nauda yra linkusi apmokestinti Britanijoje, turi jūs nuspręsti padėti fondus į vietą į Jungtinę Karalystę. Jei jūs sugebate koordinuoti, kokio ilgio jūs būsite ne šalyje, jūs galėjote atlaikyti padidinti savo santaupas žymiai. Žinokite tačiau, ši strategija atvyksta su sudėtingu komplektu teisėtų apribojimų, kurie turi būti griežtai laikyti.

Su bet kokiu taupymo ar investiciniu planu, tai verta konsultuotis su finansiniu patarėju. Profesionalas sugebės padėti jums nuspręsti geriausią metodą jums ir įsitikinti, kad jūs suprantate ribas ir apribojimus, kuriuos kiekvienas pasirinkimas apima.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *