Šeimos santaupos ir investicijos.

Pinigų taupymas nėra tik matas nelauktai bėdai: kadangi jūsų šeima auga, jūs susidursite su tam tikromis kainomis, kaip pirkimas automobilio, namų ar mokėjimo už jūsų vaikų išsimokslinimą.

Žymus ir gerai šeimos santaupų minties lauke metodas yra visada gera mintis ir reiškia dvasios ramybę ir saugumą jums ir jūsų šeimai.

Kas ieškoti:

Kai jūs pradedate ieškoti taupymo plano, svarbu atminti šituos momentinis kreditas pagrindinius punktus:

FSA įgaliojimas – bet kokia organizacija, kuri duoda patarimą dėl ar parduoda investicinius planus turi būti įgaliota padaryti taip prie Finansinių paslaugų Valdžios.
Informacija ar patarimas – ne visos finansinių paslaugų firmos yra įgaliotos duoti ir ‘patarimą’ ir ‘informaciją’ ir turi duoti aiškiai suprasti, greiti kreditai kokį paslaugos tipą jie siūlo. Pirkimas su patarimu gali padėti jus į stipresnę padėtį, jei jūs jaučiate, kad jūs padarėte klaidą, pasirinkdamas jūsų investiciją.

Gelbėjimas ar investicija – svarsto, koks plano tipas dirba geriausias jums. Tuo metu, kai FSA nereguliuoja taupymo produktų, jei finansinis patarėjas padeda jums su investicija, jie gali sugebėti padėti jums pasirinkti taupymo planą.

Gelbėjimas ar investicija: teisingo pasirinkimo sukūrimas

Investicijos gali užauginti ir tiekti didelius finansinius apdovanojimus, bet tai nėra garantuotas rezultatas. Jie gali nukristi vertėje ar, blogiausiame įvykių sekos variante, jūs galite prarasti savo pinigus apskritai. Tai yra, kur finansinis patarėjas gali būti iš tikrųjų vertingas. Patarėjas bus geriausioje padėtyje, kad pažiūrėtų į autoratlankiai jūsų atskirą poreikį ir paaiškintų pavojus, apimtus visapusiškai.

Prieš investicijos sukūrimą, finansinis patarėjas bus:

Pasakykite jums, koks aptarnauja pasiūlymą

Iš kurių produktų jie išsirenka

Kuo kainos bus jums

FSA-paremtas patarėjas taip pat paaiškins jums ‘pagrindines ypatybes’ jūsų pirkimo – apimdamas pavojus tam tikro produkto ir kaip tai lyginasi su kitu pasirinkimu ant rinkos.

Jei jūs nusprendžiate padėti savo pinigus į taupomąją sąskaitą, tuo metu, kai jūsų galo užmokestis galbūt nėra taip aukštas kaip investicija, jūsų pinigai yra daug žemesniame pavojuje ir, be grįžimo, ką jūs įdedate, jūs paprastai kaupsite palūkanas.

Jei jūs nusprendžiate sutaupyti, jūs esate daug geriau paskirtas, kad priimtumėte sprendimą dėl, kur padėti jūsų pinigus. Tuo metu, kai finansinis patarėjas gali padėti, daug bankų ir gyvenamųjų namų statybos bendrijų sugeba aprūpinti pakankamai informacijos apie savo produktus jums, kad priimtų sprendimą savarankiškai.

Kad ir koks maršrutas, kurį jūs pasirenkate, įsitikinkite, kad jūs atsižvelgėte į savo šeimos poreikį. Galvokite apie tai, ko jūs norite savo šeimai po kitų penkerių iki dešimt metų ir svarstote, kokį riziką jūs esate paruoštas prisiimti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *