Tiesa apie turto pastatą

Mes visi norime manyti, kad mes esame geriau apsirūpinę kiekvienoje mūsų gyvenimų stadijoje. Bet dauguma žmonių nemato to kaip turto pastato. Manant, kad turtas yra dažnai sulyginamas su godumu ir egoizmu, labai lengva suprasti kodėl.

Galvokite apie tai. Wikipedia apibrėžia turtą kaip kiekį daiktų, nuosavybės, vertybių ar išteklių, valdytų kažko. Tai yra greičiau sausas būdas padėti tai. Bet tuo metu, kai kiekis turto, kurį asmuo stato keičiasi, tai yra vis dar natūralus pragyvenimo rezultatas. Tai ne tiktai prisitaiko prie pinigų ar jaučiamų vertingų dalykų taip pat. Mes visi įsigyjame daiktus, kurie prisideda prie mūsų turto.
Kaip toks, kiekvienas turi, kad imtųsi priemonių tam, kad gautų jų savą ateitį ir sutikti, kad turtas yra svarbi tos ateities dalis. Gyvenimas yra menkas ir daiktai, kurie atrodo nuolatiniai mūsų gyvenimuose, gali atvykti atskirai greičiau skubiai. Geresnis būdas pamatyti turtą, tada, stato asmeninę nuosavybę, kad padėtų gauti jūsų savą ateitį.

Bet kokio turto branduolys yra visi daiktai, kuriuos asmuo valdo, tokiu būdu mes visi statome asmeninę nuosavybę per mūsų gyvenimus, ir mes visi baigiame tam tikru turto lygmeniu. Tai yra viena priežastis, taip svarbu žinoti, kad asmeniniai įsigijimai, kuriuos mes darome mūsų gyvenimuose galų gale ar įstatys saugumą į mūsų turtą ar pridės naštą į tai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai tiktai turi prasmę, kad kiekvienas turi paimti rimtą ir asmeninį turto pastato metodą. Priežastys turto statybos gali keistis prie atskiro, bet bendras mums visiems yra:

turtas duoda mums patikimą apsauginį tinklą gyvenime

turtas aprūpina pasirinkimą ir pasirinkimus, priimdamas svarbius gyvenimo sprendimus

turtas aprūpina laiką pasveikti nuo nelauktų spąstų

turtas didina mūsų saugumą išėjimo į pensiją metus

Tai priveda prie pirmos pagrindinės tiesos statybai turto, kuris turi nedelsiant pradėti gyventi žemiau jūsų priemonės! Kadangi jūs išmokstate įasmeninti svarbumą turto ir jūsų savų priežasčių turto statybos, jūs turite nuolatos panaudoti šią tiesą kaip pradinį tašką ant jūsų kelių žemėlapio į pasisekimą.

Šis pirmas turto pastato principas turi būti sektas dabar ir amžinai. Nepriklausomai nuo jūsų einamųjų pajamų, nepriklausomai nuo būsimų pakeitimų į jūsų pajamas, ir nepriklausomai nuo pakeitimų į jūsų šeimos padėtį ir dydį, gyvenantį pagal mažiau negu, jūs uždirbate, yra reikalingas. Kelias, pavadintas, "leisdamas mažiau, negu jūs, uždirba", yra jūsų asmeninis kelias į turto pastatą ir yra jūsų apsauginis tinklas gyvenime.

Deja, pragyvenimas jūsų priemonės viduje nėra įvykdytas be kažkokio skausmo. Tai reikalingas užsiėmimo skolos, sudėtingos užduoties daugeliui žmonių. Kontrolė ir pašalinimas skolos, ypač vartotojo skola, yra visiškai reikiamas žingsnis pragyvenimo kryptimi žemiau jūsų priemonės. Tai turi būti padaroma, skausmas ar ne, kadangi niekas neapmokestins jūsų gebėjimo sutaupyti daugiau, negu besaikė skola.

Pragyvenimas pagal mažiau negu, kurį jūs uždirbate turi būti jūsų kertiniu akmeniu statybai turto ir yra sudedamoji dalis skaičius vienas tebevykstančiam turto pastatui. Tai leidžia jums užauginti asmeninį fondą specialių pinigų, kurie bus pinigai, atidėti, kad būtų panaudoti kaip jūsų pirminis įrankis tam, kad įsigytų ilgalaikius vertingus dalykus.

Yra daug būdų investuoti paskirtus pinigus, apimant teisingumą, pastovių pajamų investicijas, kietus vertingus dalykus ir kitus. Visi apima einančius po svarbius principus, kurie bus studijuoti tiktai po to, kai pirmas principas yra vietoje: išleiskite mažiau, negu jūs uždirbate.

Pragyvenimas pagal mažiau negu, kurį jūs uždirbate turi tapti visą gyvenimą trunkančiu įpročiu. Pradėkite, taupydamas kažką nuo kiekvieno atlyginimo. Gelbėjimas anksti gyvenime yra svarbiausias, bet taupantis bet kokioje gyvenimo stadijoje yra svarbus taip pat.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Greičiausios priemonės išlaidoms mažiau, negu jūs uždirba, turi sukurti biudžetą. Pradėkite nuo paprasto biudžeto. Pagrindiniai biudžeto sudarymo patarimai ir vadovai yra pertektinai surasti tinkle, ir visa pagalba kontroliuoja asmenines išlaidas. Populiari asmeninė finansų svetainė yra Mėta: Pinigų Vadybininkas, Bill Pay, Kredito Rezultatas, Sudarant biudžetą… ir tai padės jums su biudžeto sudarymu ir skolos pašalinimu.

Už tik jūsų asmeninio turto statybos, įgūdžių išvystymas, kad vestų jūsų finansinį gyvenimą yra ištikimas tikėjimo statybininkas, ir tai paremia jūsų savipagarbą. Tai tampa jausmu geras įprotis turėti. Asmeninė kontrolė ir tikėjimas, kurį jūs patiriate bus būtini tam, kad priimtų išmintingus sprendimus, kuriuos jūs panaudosite, kad padidintumėte jūsų asmeninį turtą.

Tuo metu, kai pagrindinė priežastis jūsų savo turto planavimo ir augimo turi visada būti asmeniniu saugumu, gyvenantis pagal mažiau negu jūs uždirbate, turi visada likti jūsų principą turto pastato skaičius vienas. Būkite patikintas, kad tai yra visą gyvenimą trunkantis įprotis, panaudotas kiekvieno, kas stebėjo jų savą turto padidėjimą. Jūs galite būti sėkmingu patyrimu jūsų savų gebėjimų asmeninio saugumo statybai. Jūsų savas turto pastatas prasideda šiandien, gyvendamas žemiau jūsų priemonės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *