Turtingas mentalitetas: gyvenimas su tikslu ir reikšme

"turtingame mentalitete, [vyras] niekada nemano, kad jis gali būti tingus ir niekada ne dirbti daugiau ne." ~ Harriet Hale Rix, Turtingas Mentalitetas

Atrodo, tai yra populiari mintis, kad, jei jūs esate turtingas, jūs galite tik sėdėti aplink ant paplūdimio, gurkšnojančio zidiniai gėrimą, nedarantį nieko visą dieną. Daugelis "gauna turtingą greitą" planų pasiūlymą, kad regimasis, kad sugundytų žmones prisijungti prie jų kompanijos, kad jie, taip pat, galėtų gyventi gyvensena turtuolių ir garsus ir niekada ne turėti, kad dirbtų daugiau ne.

Tai nėra mentalitetas, kuris atneš ilgalaikį turtą.
Kad būtumėte dietos planas iš tikrųjų turtingas, jūs turite turėti gyvenimą, kuris yra vertas, gyvenimas su reikšme ir tikslu. Turėti daug pinigų banke, bet jokio tikslo gyvenime turi būti blogas.

Antra, jūs nesate reikštas, kad dirbtumėte prie įtemptų pastangų padaryti gyvenimą. Tai tik padeda jus į vergovės padėtį. Gyvenimas yra. Nėra jokios kainos, kurią jūs galite užmokėti už savo kvėpavimą ir savo būtybę. Kiekvienas iš mūsų buvau sukurtas po Dievo palaiminimu, kad gyvenčiau pasisekimo gyvenimą, leisdamas Dievo meilės srautą per mus kitų kryptimi.

Užuot aptarnavęs pasaulinę sąvoką klestėjimo ir dirbdamas doleriuose ir centuose, toks, kas turi turtingus mentaliteto darbus Dievo paslaugoje. Tai yra, kai mes naktiniai klubai gyvename gyvenimas, ištuštintas nuo pats, ir laisvas nuo rūpesčio ir baimės, kad mes esame įkvėpti ir sugebame įkvėpti kitus. Kai mes leidžiame Dievo viršininkams valdyti ir vesti mus, kai mes įjungiame tam begaliniam išminties šaltiniui, mes pasirodome iš tikrųjų turtingas.

Taip, kur yra jūsų centras? Yra tai įgijimas turto, ar ant tarnaujančių kitų?

Net tipiškas planavimas ateitį yra paprastai daromas su visiškai neteisingais motyvais. Jūs taupote pinigus išėjimo į pensiją fonde, kad jūs galėtumėte kartą liautis dirbti ir sėdėti aplink ir tikrai tiktai išgyventumėte iš pinigų, kuriuos jūs sukaupėte?

Jūs kada nors pažiūrėjote į pensininkų laukiamą gyvenimo trukmę? Liūdnai, daug žmonių, kurie atkakliai dirbė jų visi gyvenimai rubai ir kaupė didelį turtą, kad jie galėtų pagaliau "paimti jį lengvas ir turėti gyvenimą", kenčia pagrindinės sveikatos svarstomos problemos, kai jie liaujasi dirbti. Tiesa yra, mūsų kūnai ir protai buvo suprojektuoti, kad pasiliktų aktyvūs.

Daugelis tų, kas tęsia gyventi pagal tai, po to, kai jie atsistatydino kenčia nuo silpnų kūnų ir silpnų protų, vystydami Alzheimerio automobiliu supirkimas Vilniuje ligą ar silpnaprotystę.

Aš manau, kad jūs niekada nesiliaujate dirbti? Ne. Bet, aš smarkiai rekomenduoju, kad jūs niekada nesiliautumėte tarnauti. Pasinaudokite daugiau valandų turėjimu dieną, kad padarytumėte kažkokį savanorio darbą, mentoriui vaikas ar jaunas suaugęs, ar dalyvautumėte kažkokioje kitoje vertoje veikloje jūsų bažnyčioje, bendruomenėje, ar pasaulyje.

Gyvenimas neturi niekada tapti nuobodus, bet turi likti džiaugsmingas ir įdomus. Ir tai bus, jei jūs vienysitės su turtingu mentalitetu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *