Turto vadyba: paslaptis į gavimą ir buvimą turtingas

Kiekvienas žino, kaip svarbus tai turi gauti kitą pakėlimą, kuo aukštesnis atlyginimas, tuo ilgesnis pavadinimas. Kuo didesnis jūsų atlyginimas, tuo turtingesnis jūs būsite, teisingai? Neteisingai. Pinigų gavimas yra neabejotinai svarbus, bet kokie reikalai net daugiau yra tuo, ką jūs darote su tuo. Tai yra, kur nedaug profesinio patarimo turi visą reikšmę pasaulyje.

Daugumai žmonių, "turto vadyba" primena paveikslą džentelmenų įmantriuose kostiumuose, sėdinčiuose aplink kampo įstaigą stikliniame dangoraižyje Manhatene. Tai yra jų pirma klaida. Turto vadyba yra kiekvienam su pajamomis ar vertingais dalykais, kas reiškia, kad tai yra beveik kiekvienam. Jūs matote, įeinantys pinigai yra tiktai pirmas žingsnis. Kiek jūs turite atidėti santaupoms? Išėjimas į pensiją? Atostogos? Apgyvendinimas? Investicijos? Nesijaudinti
Dauguma žmonių nežino, kad jie liepia jų galvos viršūnei išsiskaičiuoti. Štai kodėl jūs einate pas profesionalą pagalbai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

"Bet man nereikia kažko, kad pasakyčiau man, kaip valdyti mano pinigus!" Kodėl ne? Jūs naudojate kažką, kad valdytumėte jūsų sveikatą, jūsų teisinius klausimus, dažnai jūsų mokesčiai, kartais jūsų kompiuteriai, galbūt net jūsų automobilis ir jūsų veja. Kodėl? Tikras, jūs GALĖJOTE tapti ekspertu visuose tuose daiktuose, bet jūs neturite laiko skirti įsisavinti kiekvieną mažą daiktą. Jūsų laikas yra geriau panaudotas kitur (kuris yra vienas proceso elementas: suvokimas, kur jūsų pinigai gali geriausiai dirbti jumyse). Tas pats daiktas yra ištikimas jūsų pinigams. Leisdamas profesinę pagalbą jūs nusprendžiate, kaip suformuoti jūsų vertingus dalykus, kad pasiektumėte jūsų tikslus, jūs išvaduojate laiką padaryti daiktus, kurie yra svarbūs jums.

Kas turto vadyba gali? Taisytis, beveik kažkas, į kurį jūs norite jos. Pasakykite, kad jūs norite atsistatydinti 35, pavyzdžiui. Profesinis vadybininkas gali triauškinti skaičius ir pasakyti jums, kaip pasiekti ten nuo to, kur jūs esate šiuo metu. Jūs galite taip pat užsibrėžti mažesnius tikslus, kaip moka grynaisiais už kreditinę kortelę, taupo viršuje automobiliui, ar ima atostogas. Turto vadybininkai yra mokyti pažiūrėti į pasiekiamus vertingus dalykus ir surasti jų efektyviausią vartojimą. Jie gali padėti jums supaprastinti jūsų biudžetą, imti kontrolę jūsų skolos, ar kitos jūsų karjeros stadijos planą.

Apie išlaidas? Daug turto vadybininkų dirba pagrindu tik mokesčiui. Kai jūs turėsite kažkokį darbą jiems, kad padarytumėte, jie padės jums suvokti, koks poreikis būti padaryti ir praneša žinią jums, ką tai kainuos. Tai reiškia, kad jie nesėdi aplink, rinkdami tikrinimą tuo metu, kai jie stebi skaičius jūsų banko sąskaitose. Kaip kiti profesionalai, jie yra pasiekiami, kai jums reikia jų. Kadangi finansinės sistemos pasidaro sudėtingesnės, ir ekonomika greitai plėtojasi, turėdamas kažką kitame telefono gale gali būti labai vertingu įrankiu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Geri santykiai yra kritiški gyvenime. Aš esu įsitikinęs, kad jūs pažįstate gerą santechniką, elektriką, ir mechaniką įžnybimui. Turto vadybos profesionalas turi būti tame tame pačiame sąraše. Galų gale, jūsų gyvenimas yra jūsų, kad padarytų iš to, į ką jūs norite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *