7 lygmenys, kad laimėtų finansinę laisvę

Jūs galite galvoti apie finansinę laisvę kaip video žaidimas. Jūs turite įveikti 7 lygmenis, kad padarytumėte tai į finansinę laisvę. Ką finansinė laisvė reiškia? Tai yra, kai jūsų pajamos yra aukštesnės negu jūsų išlaidos. Kai jūs galite gauti savo pinigus padaryti pakankamai pinigų, kad apimtumėte jūsų išlaidas, jūs pasiekėte finansinę laisvę. Tai panėšėja į praėjimą sunkų bandymą, bet tai gali būti įvykdoma! Taip iš pradžių išleiskime tai, kuo septyni lygmenys yra ir kaip padaryti tai į jūsų finansinės laisvės tikslą.

7 finansinės sveikatos ir laisvės lygmenys:
1. Lygmuo I – Rankena visa beviltiška skola

Beviltišką skolą atskiria tai panaudotas vartojimui, o ne gamybai. Beviltiška skola tipiškai neturi naudingo mokesčio gydymo kaip gera skola, daro. Atsikratydamas nuo visos beviltiškos skolos, jūs nustatėte jus, gali sudaryti biudžetą, ir jūs galite pagaminti daugiau, negu jūs vartojate. Šitie įpročiai yra kritiški, kad pasiektų finansinį pasisekimą. Be to, šitie įpročiai turi būti studijuoti anksčiau, negu kažkas kita galės būti įvykdoma.

2. Lygmuo II – Pradžia Išėjimo į pensiją Pranešimas ir prideda 10 % per metus

Išėjimas į pensiją yra pirmas tikslas, kurį jūs turite spręsti po apdorojimo su jūsų beviltiška skola todėl, kad jūs norite pridėti mažus kiekius pinigų per laiko ilgą periodą. Jums reikia jūsų pinigų, kad turėtumėte galimybę susitarti ilgainiui. Taip, jūs turite pradėti išėjimo į pensiją pranešimą anksti kaip, jūs galite, verčiau jūsų 20-aisiais. Aš mėgstu automatinį investavimo metodą, pateiktą "robo-patarėjų" tokių kaip Wealthfront, Gerinimas ir Asmeninis Kapitalas. Kuo anksčiau jūs pradedate, tuo daugiau laiko, kurį jūsų pinigai turi sudaryti ir lengvesnis, tai turės atsistatydinti su pakankamai pinigų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Lygmuo III – Kuria Taupomąją sąskaitą su trimis išlaidų mėnesiais

Tai yra svarbus žingsnis, ir daug žmonių bando ir praleidžia šį žingsnį. Aš padariau. Viskas neina puiku su jūsų investiciniu pranešimu (#4) iki to, nedaro. Neišvengiamai, kažkas prieina gyvenime. Jei jūs nesukuriate pagalvėlės, visos jūsų investicijos atvyksta, patirdamos krachą žemyn blogiausiu laiku, galimu, kai jūs turite mainyti į grynuosius pinigus lauke. Reikėjimas į grynuosius pinigus lauke investicijos anksti, su blogu laiko parinkimu ir nuostoliais, sunaikina turtą. Anksčiau, negu jūs galėsite investuoti kapitalą, jums reikia taupymo pagalvėlės ~three mėnesių išlaidų, minimumo.

4. Lygmuo IV – Pradžia Investicinis pranešimas (apmokestinamas maklerystės pranešimas)

Jūsų pirmas tikslas gali būti, kad pastatytų pajamas naminiam užmokesčiui. Investicinio pranešimo įkūrimas galėjo nueiti keli keliai. Jūs galėjote įkurti Wealthfront pranešimą ir panaudoti pasyvias indekso investicijas kaip išėjimas į pensiją. Ar jūs galėjote atsidaryti, TD Ameritrade atsiskaito ir investuoja kapitalą į tam tikras akcijas ar ETFs, kurie paprastai kuria aukštesnį sugrįžimą. Kas nusprendžia, kad tai yra, kiek laiko jūs norite praleisti ant aktyvios investicijos. Svarbu sugebėti sukurti nuoseklius sugrįžimus, pagrįstus nubrėžtu bendrais bruožais pavojumi.

5. Lygmuo V – Perka namą

Kai tik jūs sugebate sukurti kažkokį sugrįžimą nuo savo investicinio pranešimo, ir jūs taupėte viršuje pakankamai pinigų, kitas tikslas nuperka namą. Namo pirkimas leidžia bet kam taisyti antras aukščiausias išlaidas, nuompinigius taip pat kaip priverstinio taupymo plano kūrimą. Namas yra vertingas dalykas ir turi galimybę kapitalo įvertinimui. Papildoma nekilnojamojo turto nauda yra, kad jūs galite panaudoti svirties veikimą, paskolos formoje, kad padėtumėte pakelti jūsų sugrįžimus. Paskolos palūkanos gali taip pat būti neapmokestinamos, kuris daro, jos pritarė mokesčio gydymui ir geram keliui į metinių grynų pajamų didėjimą, mažindamos mokesčius. Namai yra svarbi sėkmingų finansinių planų dalis.

6. Lygmuo VI – Stato daugialypes pajamų sroves

Pradėkite statyti pajamas kuriančius vertingus dalykus. Jie galėjo apimti REITs (nekilnojamojo turto investiciniai trestai), ILGAI GRIEŽIANČIOS PLOKŠTELĖS (ribotos atsakomybės bendrijos), Teisingumo Pajamų Pranešimai ir Pastovių pajamų Pranešimai, tokie kaip savivaldybės obligacijos ir anuitetai. Dabar, kai jūs baigėte Lygmenį 5, ir jūs esate Lygmenyje 6, jūs esate ant pažangesnių žaidimo aspektų. Atidėti anuitetai gali būti vienu metodu. Nekilnojamasis turtas, REITs formoje, gali būti kitu metodu. Tikslas investuoja kapitalą į pajamų gamybos vertingus dalykus ir pradžią, kad atkreiptų dėmesį į pajamas ir pinigų cirkuliaciją, kurią jie kuria daugiau, negu pagrindinė vertė. Yra investavimo poslinkis, kurį tai tęsia, kur jūs mažiau domitės kapitalo įvertinimu, ir labiau sudomintas grynaisiais teka. Pirkdami dalines firmas formoje akcijų teisingumo pajamoms, ar REITs, kad investuotų kapitalą į nekilnojamąjį turtą, ir sukurtų derlių, visi atstovauja ankstyvoms stadijos transporto priemonėms pinigų cirkuliacijos investavimui. Tikslas pastato tai iki pusiau reikšmingo kiekio, kad jūsų išlaidų dalis būtų dabar atlyginta jūsų naujai surastų pinigų cirkuliacijos pajamų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

7. Lygmuo VII – Perka pinigų cirkuliacijos firmas ar pajamas kuriantį nekilnojamąjį turtą

Tai yra kritiškas lygmuo, kad dirbtų toliau, kol jūs negalite pasyviai pagaminti daugiau pajamų negu išlaidos. AR, pastatykite savo savą vystymosi paleidimo kompaniją, kurią jūs galite parduoti už milijonus. Aš skiriu šį baigiamąjį etapą nuo ankstesnės stadijos, kurioje jūs perkate "visas" firmas ar nekilnojamojo turto investicijas. Ankstesnėje stadijoje, jūs perkate "dalis" investicijų į formą akcijų, kompanijų ar ribotos atsakomybės bendrijų vienetus. Paskutinis žingsnis finansiniame gyvenimo žaidime turi sugebėti nupirkti pinigų cirkuliacijos firmas ar pajamas, kuriančias nekilnojamąjį turtą pakankamai kiekio, kad jūsų pajamos yra aukštesnės negu jūsų mėnesinės pragyvenimo išlaidos. Kai tik jūs galite padaryti tai, jūs laimėjote finansinį gyvenimo žaidimą. Jūs esate finansiškai laisvas.

Tai yra pagrindinis finansinis gyvenimo planas. Man, aš padariau tai, kad Lygiuočiau VII, bet buvo mestas, nusileidžia, kad Lygiuotų V, kur aš šiuo metu žaidžiu Finansinės Laisvės žaidimą. Kur yra jūs einamajame Finansiniame Gyvenimo Žaidime? Kas yra jūsų kiti žingsniai?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *