Vadovas, kad pasirinktų pigius kompiuterių vaizduoklius

Jūsų Monitoriai yra vienas brangiausias komponentas jūsų Pc sistemoje. Tai reiškia, kad daug pinigų gali būti taupytas, jei jūs priimate teisingą sprendimą ir pasirenkate teisingą pigų kompiuterių vaizduoklį. Yra daug daugiau į kompiuterių vaizduoklius negu tik ekrano dydis. Skaitytas toliau, kad sužinotų, kas ieškoti, pasirinkdamas pigius kompiuterių vaizduoklius.

Kompiuterių Monitoriai ypatybės: kompiuterių vaizduoklis panėšėja į aukštos kokybės televizorių. Skirtumas yra, kad su kompiuterių vaizduokliu jūs sėdite labai arti ir bandote suprasti puikias detales tokias kaip žodžiai.

Tai reiškia, kad kompiuterių vaizduoklis turi turėti labai puikų apibrėžimą ir atvaizdą, kuris yra gražus ir stabilus ant ekrano, tokiu būdu jūs negaunate akių varginimo. Jūs praleisite didelį laiką, spoksodamas į kompiuterių vaizduoklį, tokiu būdu bus svarbu, kad jūs gaunate tokį, kuris tinka jums tobulai.

Kai jūs ieškosite pigių kompiuterių vaizduoklių, jums duos skirtingą specifikaciją. Šitie skaičiai gali būti painūs, taip pažiūrėkime į tai, ką specifikacija reiškia, kai jūs sėdite prieš savo vaizduoklį.

Sprendimas: Tai yra skaičius Monitoriai ant ekrano. Pasakykite, kad jūsų ekranas yra nustatytas prie 1024 prie 768, jis reiškia, kad yra 1024 palei ekrano viršūnę. Tai reiškia, kad, jei jūs turėjote paveikslą, kuris buvo 1000 vaizdo elementų, plačių jūs galėjote pamatyti visą paveikslą, nekeisdamas vaizdo mastelį lauke ir prarasdamas detales.

Vaizduokliai bus apibūdinti kaip maksimalaus sprendimo turėjimas. Tai bus aukščiausias galimas nustatymas. Paprastai vaizduoklis turės palankiausias sąlygas, nustatančias truputį žemiau šio sprendimo.

Didelės skiriamosios gebos yra didelės, jei jūs norite pažiūrėti į grafiką todėl, kad daugiau paveikslo tiks ant ekrano tuojau pat. Tačiau, jei jūs žiūrėsite į tekstą, 5 laiško vaizdo elementai aukštai Nešiojami kompiuteriai ir mažesni kaip sprendimo padidėjimas. Tai reiškia, kad, jei jūs tiktai ketinate užsiiminėti banglenčių sportu tinklas ir tikrai siųsti elektroniniu paštu tada jums eikvos pinigus ir įtemps jūsų akis su didelės skiriamosios gebos vaizduokliu.

Visi nauji 15 colių vaizduokliai padarys 1024 prie 768. Jei jūs ieškote pigaus kompiuterių vaizduoklio, tada gauna vieną gebantį šį sprendimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *