Sėkmės istorijos imant verslo paskolą

Verslo paskola statybų sektoriuje

Lietuvos statybų pramonėje dirbantys verslininkai retai gali išsiversti be verslo paskolos, nes užsakovai dažnai vėluoja atsiskaityti. Su stambiais klientais dažniausiai pasirašomos be avansinės sutartys, kurios leidžia laukti atsiskaitymo 3 mėnesius. Tada statybų įmonėje pritrūkta apyvartinių lėšų.

Statybų įmonės vadovas Tautvydas sako, jog iš tokios padėties išsisukti padeda verslo paskola. Iš bankų jis nesiskolina, nes jie dažniausiai reikalauja užstato. Tautvydas ima paskolą iš smulkaus ir vidutinio verslo finansuotojo „Noviti Finance“. Šioje įmonėje gali gauti kreditą vos per 1 darbo dieną.

Verslininko planuose – kupolinių namų statyba. Tokie namai sparčiai populiarėja visame pasaulyje, todėl ir Lietuvoje jiems gali būti puiki niša. Dėl kupolo formos, šių namų tūris yra apie 30 procentų mažesnis, todėl jie sunaudoja iki 30 procentų mažiau šilumos. Matant savo verslo perspektyvas gerai turėti patikimą finansuotoją, kuris galės suteikti paskolą pačiu svarbiausiu metu.

„Lauko darželio“ finansavimas

Kitas, ne tradicinio verslo savininkas Žilvinas, įkūrė viešąją įstaigą „Lauko darželį“. Savo veiklą pradėjęs 2013 metais, sėkmingai ją plėtoja. Tiesa, verslo paskola buvo reikalinga ne kartą, tačiau iš bankų gauti kredito nepavyko visų pirmą todėl, kad yra vieša įstaiga. Pinigų prireikus pastatų rekonstrukcijoms, Žilvinas dalį sumos surinko iš tėvelių, kurie mielai prisidėjo prie savo vaikų darželio aplinkos tvarkymo. Kitą dalį sumos teko skolintis iš „Noviti Finance“. Pradžioje 10 000 eurų, o vėliau šią sumą padvigubino. Nors „Lauko darželio“ veiklos daugiausiai vyksta lauke, vis tik lietingi ir drėgni orai dažnai tam sutrukdo. Pradžioje vaikai buvo įsikūrę moduliniuose nameliuose, o po rekonstrukcijos darbų jie galės glaustis šildomuose dvaro sodybos pastatuose.

Per pirmuosius trejus „Lauko darželio“ gyvavimo metus buvo įkurti trys padaliniai. Dabar vaikų skaičius padaugėjo 8 kartus. Darželyje dirba 25-30 profesionalių darbuotojų ir mokosi 80 vaikų. Žilvinas sako, jog plėtra yra būtina, norint išlaikyti paslaugų kokybę. Ateityje jis planuoja įkurti 4 pradinės mokyklos klases.

Tokių sėkmės istorijų „Noviti Finance“ įmonėje galima išgirsti ir daugiau. Geriausias finansinis sprendimas, kai verslo paskola naudinga ir verslininkui ir kreditavimo įmonei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *