Viršūnė supainioja naudojantį 4 % sprendimą su išėjimu į pensiją

Iki šiol daug Demografinio sprogimo metu gimusių vaikų išgirdo apie 4 % Sprendimą. Jei jūs nesate pažįstamas su 4 % sprendimu yra trumpas apibūdinimas: Daugialypis VISOS jūsų išėjimo į pensiją santaupos paskolos studentams prie 4 %. Skaičius kurį jūs pasiūlote yra kiekis, kurį jūs galite atsiimti kasmet, kad duotumėte jums geriausią galimybę, jūsų pinigai truks per jūsų išėjimą į pensiją. Pavyzdžiui, jei jūs sutaupėte 1.000.0000$, jūs galėtumėte atsiimti iki 40.000$ per metus.

4 % sprendimas yra paprasta sąvoka, bet jis turi daug pavojų žmonių, turi išvengti. Yra Geriausi 3 klaidų žmonės, daro 4 % sprendimo naudojimą.
#1 Būdamas per Saugus

Klaida kurią aš pamačiau žmones padarant per tuos metus padeda visus jų pinigus į pinigų rinkos fondą ar kompaktinius diskus. Jie mano, kad visų jų pinigų bankuose taupymas yra geriausias būdas įsitikinti, kad jų pinigai truks. Deja su šia strategija nepasiseks anksčiau, negu jie net pradės. Priežastis yra paprasta. Bankai istoriškai niekada neužmokėjo daugiau kaip 4 % per metus. Iš tikrųjų dauguma metų jūs uždirbsite mažiau kaip 2 %.

Raktas, kad padarytų 4 % efektyvų sprendimą turi uždirbti bent jau 4 % per metus greitas kreditas ant jūsų santaupų. Uždirbdamas bent jau 4 % jūs neprijungsite į principą. Tačiau, ne daugiau kaip 4 % uždarbis neleis jums neatsilikti nuo infliacijos. Kai tik jūs pradedate pasitraukti, principas yra laikas, jūsų pinigai galų gale pasibaigs.

Priežastis žmonės padaro šią klaidą yra dėl praėjusio dešimtmečio blogo vertybinių popierių biržos atlikimo. Žmonės nenori prisiimti bet kokios rizikos per išėjimą į pensiją. Tačiau, nulinės rizikos prisiėmimas prives prie nesėkmės kelio.

#2 Būdamas per Pavojingas

Antroji pusė baidariu nuoma kaune buvimo per saugus yra per pavojinga. Atrodo, žmonės visada persekioja kitą karštą investiciją. Per praėjusius ketverius ar penkerius metus žmonės persekiojo auksą kaip garantuotą išėjimo į pensiją vertingą dalyką. Žinoma, prieš penkerius metus prieš tai, kai aukso karštligė ten buvo nekilnojamojo turto turto antplūdis. Per pradžią 2000-ųjų buvo lengva nupirkti turtą ir laikyti tai metus ar du ir paskui perparduoti tai už tai didoka nauda.

Išėjimo į pensiją Santaupos

Daug žmonių per šituos metus stato savo išėjimą į pensiją ant nekilnojamojo turto, ir jie tikrai darė kažkokią didelę naudą per laiką. Tačiau, jie nežinojo kai į grynuosius pinigus lauke. Daugelis serveriai.lt nuolaida prarado didžiąją dalį jų pinigų per šį nekilnojamojo turto bumą ir nesėkmę.

Būdamas per pavojingas ir bandymas smogti naminiams prabėgimams nėra 4 % sprendimo dalis. Iš tikrųjų būdamas per saugūs ir per pavojingi ėjimai prieš 4 % sprendimą.

#3 Pašalinimas per daug

Per daug jūsų pinigų pašalinimas eina prieš 4 % sprendimą daugiau, negu klaida #1 ar net #2. Paėmimas per daug yra dažna klaida, kurią daug žmonių padarys, kai jie įeis į išėjimą į pensiją. Jie nusprendžia pradžioje imti daugiau creditas kaip 4 % kasmet. Priežastis daugelis paims daugiau kaip 4 % yra, jie nori vis dar "uždirbti" tą patį kiekį, kurį jie padarė per jų dirbančius metus.

Paprastai žmonėms nereikia to paties kiekio per jų išėjimo į pensiją metus. Kai jūs būsite atsistatydintas, jūs nevažiuosite tiek daug ir nevalgysite ne namie visada priešpiečiams.

Svarbiausi metai porai, kai jie atsistatydina yra pirmi dveji iki treji metai per išėjimą į pensiją. Šiuo metu nauji pensininkai suvokia tiksliai, kiek jiems reikia mėnesinėms išlaidoms. Naudojant 4 % sprendimą, kadangi etaloninis testas yra geriausias būdas nustatyti jūsų poreikį.

Bonuso Patarimas: Kas Turi jūs Daryti

Dėl investicinių pensininkų turi panaudoti išlygintą metodą, kad valdytų pavojų ir apdovanojimą. Aš konsultuočiausi su vienu ar dviem patarėjais, kad pamatyčiau jų rekomendaciją, kaip investuoti jūsų išėjimo į pensiją vertingus dalykus. Pažymėkite: Jei patarėjas nėra pažįstamas su 4 % sprendimu tada, jūs turite siekti kito patarėjo.

Kietas planas apimtų akcijas, obligacijas ir pinigų rinkos fondus. Jūs tikrai turite prisiimti kažkokią riziką, investuodamas kapitalą į akcijos investicinius fondus, bet ne visus jūsų vertingus dalykus. Visi jūsų niekas strategija nėra gera strategija padaryti jūsų pinigus paskutinius. Tęskite siekti daugiau informacijos apie 4 % sprendimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *