Kodėl turtuoliai pasidaro turtingi

Aš esu įsitikinęs, kad jūs išgirdote seną posakį, kuris sako mums, kad buvimas turtingas yra iš tikrųjų tik dvasinė būsena, ir tuo metu, kai tai atrodo labai tolima nuo tiesos daugeliui mūsų, tai yra iš tikrųjų labai teisingas tvirtinimas. Ką kiekvienas turi suprasti yra, kad, ką laiko turtingu mano standartai gali jaustis labai blogas pagal jūsų turto standartą. Taip, atsižvelgdamas į tai, kas yra teisingas apibrėžimas turtingų? Pagal Merriam-Webster žodyną, turtingą, yra apibrėžtas kaip turėjimas gausios nuosavybės ir ypač materialaus turto. Tas apibrėžimas duoda mums gerą pradžią ant to, ką buvimas turtingas iš tikrųjų reiškia, bet tai nepaneigia to būdamas turtingas, yra dvasinė būsena, todėl, kad, apie ką aš galvoju, kadangi gausi nuosavybė ir materialus turtas gali vis dar būti maži palyginti su tuo, kaip jūs suprantate gausą nuosavybėje ir turte
Continue reading “Kodėl turtuoliai pasidaro turtingi”

Kaip pritaikyti vertingo dalyko paskyrimą, kad pastatytų kietą finansinį fondą

Vertingo dalyko paskyrimas yra rimtas principas kai prieita prie garsinio finansinio fondo prieš finansines audras statybos. Tipas finansinio fondo, kurį jūs statote nustato jūsų gebėjimą atlaikyti finansines audras, kurios yra neišvengiamos. Rinkų patirties bumas ir nesėkmės ciklai, ekonomika sparčiai auga ir įeina į nuosmukį, kartais depresija. Investicijos duoda gerus sugrįžimus ir kartais eina rūgščios. Žmonės pelno, ir žmonės praranda pinigus. Jūs negalite laukti, kad nugalėsite visada verslo ir investicijos pasaulyje. Kartais nelauktas vyksta. Kaip kasdieninis pakilimas ir potvynių nukritimas, tai yra natūralus gyvenimo ciklas. Nėra nieko daug, kad jūs galite daryti dėl to, išskyrus turi planą kiekvieną gyvenimo sezoną, statydamas kietą finansinį fondą
Continue reading “Kaip pritaikyti vertingo dalyko paskyrimą, kad pastatytų kietą finansinį fondą”

Kaip panaudoti 3 kūrybiškas strategijas sukurti pasyvias pajamas

Jei jūs norite pradėti su pasyvių pajamų gamyba, jūs turite padidinti savo žinias asmeninių finansų rajone. Pagal IRS, trukmė, suprantama, kad pasyvios pajamos yra pajamos, sukurtos nuo verslo ar prekybos per, kurioje asmuo materialiai nedalyvauja. Pasyvios pajamos yra aktyvių pajamų priešingybė, iliustruoti aktyvias pajamas įvyksta, kai asmuo turi pasirodyti, fiziškai daro užduotį gauti pajamas. Tai būtų asmuo, kuris dirba atlyginime ar darbo užmokestyje ant darbo ar galbūt savinaudoto ar naminio pagrįsto verslo, kas dirba jo ar jos versle.

Pradėjimas sukurti pasyvias pajamas
Continue reading “Kaip panaudoti 3 kūrybiškas strategijas sukurti pasyvias pajamas”

Milijonieriaus protas: kaip tapti turtingas po bet kokia ekonomine sąlygos 1 dalimi

Manykite, kad jūs ėjote pro, "Užima Wall street protestus", jūs matote jūrą piktų veidų, ir jūs šypsotės. Jūs norėjote pasakyti kažką jiems, bet jūs sustojate, jūs drebate, jūsų galva… eina į automobilių stovėjimo vietą ir įeina į jūsų spindintį visiškai naują Lexus Hibridinį SUV. Jūs nupirkote šį SUV nuo pajamų jūsų dividendų nuo investavimo į Apple Inc. Jūs nupirkote akciją prieš kelis metus. Obuolio akcija prekiavo 23$, jūs nupirkote akciją todėl, kad jūs pastebėjote… aukštą akiniuotą genijų, ir Steve Jobs Obuolio originalus įkūrėjas ir Apple Macintosh išradėjas apmulkino kompanijos vadybą. Jūsų nujautimas ant Steve Jobs buvo teisingas. Obuolio akcijos padarė jus daugiau kaip 1000 procentų sugrįžimais.
Continue reading “Milijonieriaus protas: kaip tapti turtingas po bet kokia ekonomine sąlygos 1 dalimi”

Būsto savininkai kovoja surasti paskolos palengvėjimą

Tai yra daugiau paplitę, kad pamatytų namus teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavime jūsų vietinėje gatvėje ar pažintų kažką, kas susiduria su teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo grėsme. Iš tikrųjų, daugiau žmonių randa save priešintas su sunkiais sprendimais apie jų paskolą, kylančią iš ekonominių sąlygų. Kadangi vis daugiau būsto savininkų susiduria su sprendimu tęsti bandyti ar pasitraukti nuo jų paskolos, daugelis mano, kad tai sunkus randa bet kokį palengvėjimą nuo jų paskolos skolų.

Paskolos Suktybės

Kadangi potencialių aukų baseinas tęsia plėstis, tokiu būdu daro grobuonių skaičių. Daug nekaltų būsto savininkų manė, kad savęs auka įkeičia palengvėjimą ar teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo suktybes per nesenus metus
Continue reading “Būsto savininkai kovoja surasti paskolos palengvėjimą”

Padėkite savo vaikams suprasti pinigų svarbumą

Šiandienės mokyklos turi daug daiktų, kad mokytų studentus apie įvairias temas kaip Istorija, Geografija, anglų kalba, Mokslas, Matematika ir sąrašas tęsia. Bet nėra jokios tokios mokyklos, kuri moko studentus ant pinigų vadybos sąvokų kaip, kaip taupyti pinigus, kaip išleisti pinigus, kaip valdyti pinigus, ir taip toliau. Taip, tai yra tėvų atsakomybė mokyti jų vaikus ant, kaip valdyti jų pinigus tinkamai.

Vaikai apskritai nežino svarbumo pinigų ir laiko daiktus savaime suprantamu. Kaip tėvas, jūs turite mokyti savo vaikus pagrindinių sąvokų ar asmeninių finansų principų. Kalbėkite su jais apie jūsų vaikystės dienas ir pasakykite jiems, kaip jūs turėjote papratimą taupyti pinigus ir kaip sudėtingas tai turės kontroliuoti išlaidas.
Continue reading “Padėkite savo vaikams suprasti pinigų svarbumą”